اخبار

۱۱ چیزی که هیچ کس در مورد خرید لباس عروس به شما نمی گوید

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.

خرید لباس عروس باید یکی از سرگرم کننده ترین بخش های برنامه ریزی روز بزرگ شما باشد. با این حال، اغلب عروس‌ها این تجربه را با احساس افسردگی و سردرگمی ترک می‌کنند. این به این معنا نیست که امتحان کردن لباس های عروس زیبا سرگرم کننده نیست … این است! اما خرید لباس عروس نیز می‌تواند عجیب، ترسناک و یا حتی بدتر از آن باشد ممکن است انتخاب لباس نامناسبی داشته باشید.

خوشبختانه ما «آنجا بوده‌ایم و این کار را انجام داده‌ایم» و می‌توانیم سال‌ها تجربه خود را با شما به اشتراک بگذاریم تا به شما کمک کند احساس آمادگی کنید. این نکات به تعیین انتظارات شما کمک می کند تا بتوانید دقیقاً بدانید که قرار است با چه چیزی سر و کار داشته باشید. زیرا متأسفانه وقتی عروس‌ها این چیزها را نمی‌دانند، در نهایت باعث می‌شود که روز خرید لباس عروس شگفت‌انگیز خود سرگرم‌کننده‌ای باشد! بنابراین برای راهنمایی های ما مطالب زیر را دنبال کنید.

1. خرید لباس عروس طاقت فرسا است

برنامه ریزی 10 قرار ملاقات در یک روز؟ اوم، لطفا نکن! من به عروس خانم ها توصیه می کنم اگر می توانند آن را در حدود 3 قرار در روز نگه دارند. به این ترتیب می‌توانید حداقل یک ساعت برای هر یک از آنها وقت بگذارید، و آخرین قرار احساس نمی‌کند که در حال انجام آن هستید زیرا خسته، گرسنه و آماده رفتن به خانه هستید! و این نیز به این دلیل است که…

2. قرار نیست هر بوتیک لباس عروسی شما را داشته باشد

در فیلم‌ها، عروس‌های آینده وارد یک بوتیک لباس عروس می‌شوند و بلافاصله یک کاناپه مخملی زیبا به همراه یک آیب میوه روی آن می‌نشینند. دوستان آنها همه می خندند و معمولاً هیچ عروس دیگری در اطراف آنها وجود ندارد که لباس بپوشد. من متنفرم که فانتزی را برای شما خراب کنم، اما این واقعیت نیست! در حالی که برخی از بوتیک‌ها هر خواسته شما را برآورده می‌کنند، بسیاری دیگر وجود دارند که بیشتر شبیه فروش هستند. و این فقط در فروش نمونه نیست. زمانی که به دنبال لباس عروس ام بودم، خرید لباس عروس را در یک سالن عروس مشهور در شهر تهران به یاد می‌آورم، و تجربه‌ای که تصور می‌کردم تمام آن چیزی نبود که باید باشد. احساس می کردم عجله دارم، گیج شده بودم، و صادقانه بگویم نمی توانستم صبر کنم تا از آنجا خارج شوم. توجه داشته باشید که در برخی از آنها باید خودتان قفسه ها را الک کنید و ممکن است مجبور شوید در صف اتاق پرو منتظر بمانید. به همین دلیل است که بیشتر سالن‌های عروس نیاز به قرار ملاقات دارند، اما حتی در این صورت هم تجربه فوق‌العاده‌ای را برای شما تضمین نمی‌کند. سکسکه و/یا چیزهای آزاردهنده حتماً اتفاق خواهند افتاد، بنابراین فقط از نظر ذهنی خود را آماده کنید.

3. لباس عروسی که در نهایت به دست می آورید احتمالاً هیچ شباهتی به لباس عروسی که همیشه در مورد آن آرزو داشتید نخواهد داشت

در تمام عمرم تصور می‌کردم که با لباس عروسی بزرگ و پف‌آلود به سبک لباس عروس بگویم «من بلاخره انجام دادم». در واقع، وقتی به اولین قرار ملاقاتم برای خرید لباس عروس رفتم، این تنها چیزی بود که می خواستم امتحان کنم. اما وقتی این کار را انجام دادم، لباس‌ها برایم بسیار ناخوشایند بودند و کاملاً احساس ناراحتی می‌کردم.

 4. به همین دلیل است که شما باید آماده باشید تا هر لباسی را امتحان کنید

اگر فروشنده لباسی بیاورد که فکر می‌کند برای شما زیبا به نظر می‌رسد، اما فکر می‌کنید روی چوب لباسی زشت به نظر می‌رسد… تنها چیزی که باید بگوییم این است که کتاب را از روی جلد آن قضاوت نکنید! ما بسیاری از عروس‌ها را دیده‌ایم که لباس‌هایی را امتحان می‌کنند که در ابتدا آن‌ها را مسخره می‌کردند تا به محض پوشیدن آن‌ها را دوست داشته باشند. یک انتخاب حرفه ای لباس عروس بسیار مهم است.

5. لباس عروسی نخرید که باید درباره آن صحبت کنید

من آن لباس را خیلی دوست دارم، اما مطمئن نیستم که چه احساسی نسبت به رنگ دارم. من مطمئن هستم که در شب خوب به نظر می رسد.” «برش آن لباس خوب است، اما مهره‌ها واقعاً سبک من نیست. شاید وقتی آن را دریافت کردم حتی متوجه نخواهم شد.» ما نمی خواهیم بشنویم که شما هیچ یک از این چیزها را می گویید. هیچ کس شما را مجبور نمی کند خرید لباس عروسی داشته باشید که دیوانه اش نیستید، بنابراین خودتان را مجبور نکنید کاری را انجام دهید که کاملاً با آن موافق نیستید. به امتحان کردن لباس عروس ادامه دهید تا زمانی که چیزی را که دوست دارید پیدا کنید. به ما اعتماد کنید، آن بیرون است.

6. همچنین لباسی نخرید که باعث خودآگاهی شما شود

اگر متوجه شدید که شکم خود را می مکید یا مدام سینه های خود را بالا می برید تا در لباس عروس احساس خوبی داشته باشید، ادامه دهید. یادم می‌آید که یک لباس ابریشمی را امتحان کردم و در حالی که آن را دوست داشتم، در تمام مدتی که آن را پوشیده بودم، از برآمدگی شکمم استرس داشتم. نشانه خوبی نیست

7. شما باید از همه جهات در لباس خود احساس زیبایی کنید

اگر فروشگاه لباس عروس که در آن هستید اجازه می دهد، از یکی از دوستانتان بخواهید از جلو، پهلو و پشت با لباس از شما عکس بگیرد. اگر لباس در جلو بی عیب و نقص به نظر می رسد اما در پشت به شکلی عجیب به شما می آید، ادامه دهید.

8. لازم نیست همه اکسسوری خود را یکجا بخرید

بله، خریدن کفش عروس و تور عروسی که فروشگاه برای شما به ارمغان می آورد آسان تر است، اما پس از خرید لباس عروس، کمی وقت بگذارید و خرید کنید. وقتی فروشگاه آن‌ها را روی من گذاشت، حتی مطمئن نبودم چه نوع تور یا کفش عروسی می‌خواهم… در آن لحظه آنقدر در مورد خریدلباس عروس هیجان‌زده بودم که اولین‌هایی را که امتحان کردم خریدم. شما همیشه می‌توانید در قرار بعدی تغییر خود برای خرید اکسسوری که ممکن است توصیه کنند، برگردید. در این بین می توانید انواع مختلف تور عروسی و همچنین کفش های عروسی را بررسی کنید.

9. هرچه افراد کمتری را با خود ببرید، بهتر است

راستش این یکی برای خیلی ها سخت است، اما سعی کنید بیشتر از 3 نفر را با خود برای خرید لباس عروس همراه نکنید. من فکر می کنم نقطه شیرین واقعی 1-2 نفر است. اما درک کنید که همیشه نمی تواند اتفاق بیفتد. وقتی افراد زیادی را دعوت می‌کنید، نه تنها بازدید از یک قرار به قرار دیگر، بلکه بسیاری از این بوتیک‌ها برای رسیدگی به یک گروه بزرگ مجهز نیستند. تمرکز برای خرید لباس عروس باید روی شما باشد، نه اینکه بتوانید یک اطرافیان را در خود جای دهید. و به ما اعتماد کنید، قدردانی خواهید کرد که نگران نباشید که آیا همه خوب هستند یا نه! بهتر است روی تعداد کمتری از افراد تمرکز کنید، که به معنای زمان بیشتری برای شماست!

10. نظر شما تنها چیزی است که اهمیت دارد

یکی دیگر از دلایلی که بهتر است با افراد کمتری برای قرار خرید لباس عروس خود بروید این است که ممکن است نظرات متناقض زیادی بشنوید. حتی اگر نشنیدن یک نظر صادقانه در مورد خرید لباس عروس به همان اندازه ناامید کننده باشد، عدم توانایی در تشخیص نظر خود در میان سر و صدای دیگران می تواند بدتر باشد. در پایان روز متوجه شوید که شما هستید که لباس عروسی را می پوشید، نه خانواده و دوستانتان.

11. ممکن است تا زمانی که تقریباً تسلیم نشوید، «یکی» را پیدا نکنید

تا زمانی که لباس عروسی رویایی خود را پیدا کردم، به سه شهر مختلف و بیش از 15 فروشگاه لباس عروس رفته بودم. و مطمئناً مکانی که پیدا کردم آخرین فروشگاهی بود که بازدید کردم. همیشه به یاد داشته باشید که درست زمانی که فکر می‌کنید هرگز آن را پیدا نخواهید کرد، شخص درست می‌بیند که این راه را به شما می‌رساند…مثل همسرتان! خنده دار است که چگونه این اتفاق می افتد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا