اخبارفرهنگ و هنر

لغو کنسرت مرجانه گلچین بعداز فروش بلیت!!!+عکس

5/5 - (2 امتیاز)

لغو کنسرت مرجانه گلچین بعداز فروش بلیت!!!+عکس

لغو کنسرت مرجانه گلچین بعداز فروش بلیت!!!+عکس
لغو کنسرت مرجانه گلچین بعداز فروش بلیت!!!+عکس

مرجانه گلچین بازیگر سرشناس طنز از لغو کنسرت خود بعداز بلیت فروشی سخن گفت این بازیگر گفت۸ سال پیش جز اولین کسانی بودم که به عنوان یک بازیگر، موسیقی را هم دنبال می‌کردم و می‌خواستم خواننده باشم.

مرجانه گلچین بازیگر محبوب و معروف ایران که با بازی های طنازانه و حرفه ای خود همیشه توانسته خنده را بر لبان مردم ایران جاری سازد در مصاحبه ای از خواننده بودن خود و لغو کنسرتش گفته است .

کنسرت مرجانه گلچین و امیرحسین مدرس که بلیت های خود را فروخته بوده است پس از درگیری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه هنری تعطیل شد .

مرجانه گلچین بازیگر محبوب تلویزیون و سینما می‌خواهد مهربانی را با مردم تجربه کند و عاشقانه به حرفه‌اش بازیگری بپردازد. او گاهی متأثر از این موضوع است که چرا تلویزیون خوراک خوبی به مردم نمی‌دهد و مردم به سراغ ماهواره می‌روند. از طرفی هم دلخور از شرایطی است که هنرمندان برای خود بوجود می‌آوردند اما وقتی صحبت از مهربانی می‌شود، همه این دلخوری‌ها را فراموش می‌کند. این گفت‌وگو پر از حرف‌هایی است که شاید تاکنون این بازیگر تلویزیون جایی آن را بازگو نکرده باشد. از خوانندگی و نواختن ساز تار گرفته است تا عشق ورزیدن به کار و حرفه‌اش بازیگری. گزیده ای از گفتگو با مرجانه گلچین را در ادامه می خوانید.

لغو کنسرت مرجانه گلچین بعداز فروش بلیت!!!+عکس
لغو کنسرت مرجانه گلچین بعداز فروش بلیت!!!+عکس

متأسفانه خیلی از مدیران درگیر میز هستند! من نمی‌دانم این میز چه خاصیتی دارد که وقتی پشت آن قرار می‌گیرید، همه مسائلی که تا پیش از این در ذهن داشتید، به شکل دیگری درمی‌آید. تا وقتی آن‌طرف میز هستیم، پر از ایده هستیم اما به‌محض این که پشت میز قرار می‌گیریم، فقط دستمان را محکم به میز می‌گیریم که نکند این موقعیت را از دست بدهیم! به قدری درگیر مسائل مالی شده‌ایم که خودمان را فراموش کرده‌ایم و این بزرگ‌ترین آفتی است که این روزها در عرصه هنر با آن روبرو شده‌ایم.

خیلی وقت‌ها در مورد سن خانم‌ها که پرسیده می‌شود، سن خود را دروغ می‌گویند. وقتی از پشت سر خانومی‌را می‌بینیم، می‌گوییم یک دختر ۱۸ ساله است اما به‌محض اینکه طرف برمی‌گردد، تمام‌صورتش پرتز و عمل شده و آنجا وحشت می‌کنیم. متأسفانه به محبوب بودن خودمان هم ناامن شده‌ایم. از این که فراموش شویم، می‌ترسیم. از این که کسی ما را دوست نداشته باشد، می‌ترسیم. زمانی که شغل و حریم خانواده و اجتماع امن باشد، دیگر ترسی ندارید. ازاین ماسکی که روی صورتم می‌اندازم، خسته می‌شوم. گاهی دلم می‌خواهد به همکارانم بگویم هیچ‌کدام از ما جای دیگری را در سینما و تلویزیون تنگ نکرده‌ایم، اگر این شرایط بوجود آمده، به دلیل حضور شخص سومی‌است که این موقعیت را بین ما گذاشته است. من از نامهربانی آدم‌ها احساس خستگی می‌کنم.

من سال‌هاست که با مادرعزیزم زندگی می‌کنم. رشته اصلی من موسیقی است. متأسفم که در این سال‌ها فعالیت بازیگرم باعث شد تا سازم را کنار بگذارم. ساز تخصصی و مورد علاقه من تار است و گاهی همراه با نواختن تار، آواز هم می‌خوانم. خواهر من صدای بسیار خوشی دارد و به شکل حرفه‌ای آموزش‌دیده است.

۸ سال پیش جز اولین کسانی بودم که به عنوان یک بازیگر، موسیقی را هم دنبال می‌کردم و می‌خواستم خواننده باشم. قرار بود تا کاری مشترک با آقای امیرحسین مدرس انجام دهم که دقیقاً شب اجرا این کنسرت، بلیت فروشی هم شد که درگیری بین حوزه هنری و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌باعث لغو این کنسرت شد.

 

 

عکس جدید یکتا ناصردرکنار همسرش منوچهر هادی در کنسرت فرزاد فرزین!!!

فیلم کنایه فردوسی پور به لغو کنسرت ها در مشهد+دانلود فیلم

لغو کنسرت حمید عسکری در بهشهر +تعقیب قضایی

برگزاری کنسرت کامران تفتی!!!

نیوشا ضیغمی و همسرش در کنسرت سالار عقیلی+عکس

حضور بازیگران معروف زن در کنسرت شهره سلطانی! + عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا