سینما،تئاتر،تلوزیون

ستاره های سینماو دلیل ازدواج نکردن بازیگران معروف ایران!!+عکس

5/5 - (1 امتیاز)

ستاره های سینماو دلیل ازدواج نکردن بازیگران معروف ایران!!+عکس

ستاره های سینماو دلیل ازدواج نکردن بازیگران معروف ایران!!+عکس
ستاره های سینماو دلیل ازدواج نکردن بازیگران معروف ایران!!+عکس

نعمیه نظام دوست بازیگر محبوب ایرانی مانند بسیاری از همکاران خود هنوز ازدواج نکرده است وی در طی گفت وگویی درباره ی علت ازدواج نکردن بازیگران معروف ایرانی سخن گفت.

دلیل ازدواج نکردن بازیگران ایران یک سوال است که تا به حال از تعداد کثیری از بازیگران پرسیده شده و پاسخ های متفاوتی شنیده شده است .

نعیمه نظام دوست در مورد دلیل ازدواج نکردن بازیگران ایرانی میگوید که شغل بازیگری دلیل ازدواج نکردنشان است .

نعیمه نظام‌دوست که در سریال‌هایی مانند روز حسرت، زیر هشت، ساختمان پزشکان و فیلم‌های سن پترزبورگ، توفیق اجباری و … بازی کرده است، این روزها مشغول بازی در سریال همسایه‌ها به کارگردانی آرش معیریان است که قرار است از شبکه دو به نمایش درآید.

با نعیمه نظام دوست درباره سبک زندگی‌اش هم صحبت شدیم.

بازیگری انتخاب خودتان بود یا دست تقدیر و شانس شما را به این حرفه آورد؟

انتخاب خودم بود. از بچگی دوست داشتم بازیگر شوم و همیشه در رویاهایم خودم را بازیگر می‌دیدم. فوتبال و بازیگری دو حرفه‌‌ای است که بیشتر مردم دوست دارند وارد آنها شوند. اما تنها علاقه کافی نیست. اگر حرفه بازیگری را دوست داری باید پای همه مشکلات و سختی‌های آن بمانی. بازیگری، شغل بسیار سختی است و باید از خیلی چیزها چشم بپوشی تا بازیگر شده و در این کار تثبیت شوی. سختی‌هایش آنقدر زیاد است که اگر به گذشته برگردیم من خیلی سنجیده‌تر و حساب‌‌شده‌تر وارد این حرفه می‌شوم. سال‌هاست بازیگرم، اما هنوز به اهدافم نرسید‌ه‌ام.

ستاره های سینماو دلیل ازدواج نکردن بازیگران معروف ایران!!+عکس
ستاره های سینماو دلیل ازدواج نکردن بازیگران معروف ایران!!+عکس

به خاطر علاقه به بازیگری از چه چیزهایی در زندگی چشم‌پوشی کردید؟

از خیلی چیزها که مهم‌ترینش یک زندگی آرام و بدون دغدغه است! بازیگران هیچ وقت برنامه روزانه مشخص و حساب‌شده‌ای ندارند، بیشتر آنها به دلیل مقتضیات حرفه‌شان نمی‌توانند تشکیل خانواده بدهند. آنقدر فراز و نشیب بازیگری زیاد است که کمتر کسی حاضر می‌شود، شریک زندگی یک بازیگر شود. بازیگری،‌ زمان مشخصی ندارد، روز و شب نمی‌شناسد و برنامه‌های زندگی را کاملا به‌هم می‌ریزد و کمتر آدمی را می‌توانی پیدا کنی که این بی‌برنامگی را بپذیرد و با تو همراه شود.

بازیگری نه امنیت شغلی دارد و نه مالی و حالا شما به عدم امنیت خانوادگی اشاره کردید، بخشی که به نظر باید بیشتر آسیب‌زا باشد؟

حرفه بازیگری آنقدر سختی دارد که فقط باید عاشق آن باشی که بتوانی، دوام بیاوری. همه مردم نمی‌توانند برای علاقه‌مندی به یک حرفه مثلا از تشکیل خانواده چشم بپوشند. بازیگر نقش اول و مکمل هم فرقی نمی‌کند. من تاکنون نقش‌های مکمل زیادی را بازی کرده‌ام چون بر این باورم که نقش مکمل خوب، خیلی بهتر از نقش اولی است که بد اجرا شود. برای این که بازیگر نقش اول یک فیلم باشی، ‌معیارهای زیادی وجود دارد که من آنها را ندارم؛ در وهله اول باید چهره خاصی داشته باشی. البته برخی از بازیگران نقش مکمل هم هستند که در حرفه خود آنقدر خوب می‌درخشند که تهیه‌کننده، کارگردان یا نویسنده‌ای پیدا می‌شود و بر اساس ویژگی‌های آنها نقش اول می‌نویسد.

زمانی که وارد حرفه بازیگری شدید برای خودتان چشم‌اندازی مشخص کرده‌ بودید؟

هر آدمی وقتی وارد حرفه‌ای می‌شود برای خودش جایگاه‌ بلند و بزرگی ترسیم می‌کند، اما معمولا وقتی وارد مسیر می‌شوی، راه جور دیگری می‌شود و مشکلاتی پیش می‌آید که تو را از اهدافت دور می‌کند..

ستاره های سینماو دلیل ازدواج نکردن بازیگران معروف ایران!!+عکس
ستاره های سینماو دلیل ازدواج نکردن بازیگران معروف ایران!!+عکس

بازیگری سبک زندگی شما را چقدر تغییر داد؟

خوشبختانه جوری تربیت شده‌ام که شرایط نمی‌تواند اصولی که برای زندگیم در نظر گرفته‌ام را تغییر دهد. بیشتر با واقعیت زندگی می‌کنم تا خیالات و توهم. در حرفه بازیگری خیلی اتفاقات رخ می‌دهد که برخی را تحت تاثیر قرار می‌دهد، اما من به همان سبک و سیاقی زندگی ‌می‌کنم که تربیت شده‌ام. در یک خانواده از طبقه متوسط متولد و بزرگ شدم و هیچ‌ وقت با این توهم که چون بازیگرم باید خانه شیک و ماشین آخرین مدل سوار شوم را نداشته‌‌ام. من دستمزد آنچنانی نمی‌گیرم که سبک زندگیم را مثل ستاره‌های پردرآمد طراحی کنم.اگر دوران بیکاری را حساب کنی، در طول سال آنقدر دستمزد می‌گیرم که بتوانم مثل یک کارمند زندگی کنم. هیچ‌وقت واقعیت خودم را فراموش نمی‌کنم که از کجا و با چه سختی شروع کردم، چگونه ادامه دادم و اکنون کجا هستم.

خودتان را برای به دست آوردن نقش اصطلاحا به آب و آتش می‌زنید؟

هیچ‌وقت! اگر قرار بود برای گرفتن نقش دست به هر کاری بزنم که باید اتفاقات خیلی بزرگی در زندگی حرفه‌ایم رخ می‌داد و در خیلی از فیلم‌ها حضور پیدا می‌کردم. اما واقعیت این است که خودم و کارم را به خدا سپرده‌ام. معتقدم اگر قرار باشد نقشی قسمت من شود حتما می‌شود و لازم نیست خودم را به آب و آتش بزنم و از هر تهیه‌کننده و کارگردانی بخواهم که مرا سرکار ببرد. اما این به این معنی نیست که تلاش نمی‌کنم! ‌همیشه برای بهتر شدن و خوب بازی کردن، تلاش می‌کنم. هر نقش را تجربه‌ای می‌دانم که دانشم را در زمینه بازیگری بیشتر می‌کند. عزت نفسم را همیشه حفظ می‌کنم و ترجیح می‌دهم با قناعت زندگی کنم تا مدام به دفتر تهیه‌کنند‌ه‌های مختلف بروم و از آنها بخواهم به من نقش بدهند.

یک عده برای شهرت و پول وارد دنیای بازیگری می‌شوند، آیا راهی که انتخاب می‌کنند، درست است؟

خیلی‌‌ها دنبال شهرت هستند اما مشهور شدن دشوار نیست، ‌مهم این است که چقدر دوام می‌آوری! محبوبیت بهتر از شهرت است. معتقدم آهسته و پیوسته رفتن خیلی بهتر از این است که با شتاب و فقط برای شهرت وارد دنیای بازیگری شوی، مانند شهابی بدرخشی و خیلی زود خاموش شوی. کسانی هم که برای پول وارد سینما و بازیگری می‌شوند اشتباه محض می‌کنند، چون ما یک ماه سرکاریم و شش ماه بیکار!‌ اگر برای یک ماه پول زیادی می‌گیریم، اما مجبوریم آن را تقسیم کنیم برای شش ماهی که بیکار هستیم و باید از جیب بخوریم.

 

 

اخراج بازیگران کشف حجاب کرده از شبکه ی جم توسط مدیر شبکه!!

عکس جدید بازیگران زن درزکنار بازیکنان معروف فوتبال!!!+عکس

ازدواج لئوناردو دی کاپریو ستاره ی هالیوود با نینا آگدل!!!+عکس

شادی پهلوی حاصل ازدواج پنهان شاه و گوگوش!!+عکس

فیلم خواستگاری دختر ایرانی از محمدرضا گلزار

خواستگاری عجیب از نرگس محمدی !!!! +عکس

موجی از خواستگار به سوی نرگس محمدی !!!! + عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا