کار و موفیقت

اشنایی با ۶ عادت لاغرکننده قوی مخصوص قبل از خواب

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.

عادات لاغر کننده

عادات لاغر کننده
عادات لاغر کننده

علاوه بر همه راه های پیشنهاد شده برای لاغر شدن و کاهش وزن متخصصان لاغری از رازهایی سخن میگویند که با نام لاغر کننده های قبل از خواب شناخته میشوند.

فعالیت های لاغرکننده قوی و سریع قبل از خواب

می خواهید لاغرشوید و به وزن ایده آل برسید پس باید راههای اصولی و تاثیرگذار را انتخاب کنید . البته در این راه همیشه روش های سخت و طاقت فرسا نتیجه بخش نخواهد بود و گاهی پیروی از یک سری عادات ساده می تواند قدرت چربی سوزی بدن را افزایش دهد و روند کاهش وزن را تسریع بخشد. یکی از زمان های تایید شده در لاغری و کاهش وزن ساعات قبل و حین خواب است که در این بخش از تناسب اندام نماگرد به شما 6 عادت موثر و لاغر کننده قبل از خواب را معرفی خواهیم کرد.

1- لاغرکننده ای قوی به نام لبنیات:

نوشته های مشابه

عادات لاغر کننده
عادات لاغر کننده

مصرف یک لیوان شیر یا یک فنجان ماست یونانی قبل از خواب با شکم بزرگ شما مبارزه خواهد کرد . این دسته از مواد غذایی به شما کمک می کنند تا عضله سازی بهتری داشته باشید و لاغری در خواب را تجربه کنید . پروتئین موجود در لبنیات دیرهضم است و به همین دلیل در طول شب عضلات شما مدت بیشتری در فعالیت هستند تا در حین هضم و سوخت اسیدهای آمینه پروسه لاغری را سرعت ببخشند.

2- درجه اتاق می تواند یک لاغرکننده قوی و رایگان باشد:

عادات لاغر کننده
عادات لاغر کننده

درجه اتاق و محیط خوابتان را تقریبا 2 ساعت قبل از خواب تنظیم کنید تا درجه هوای محیط به خوبی یکدست و متعادل شود. دکتر ” ربکا اسکات ” متخضض مغز و اعصاب دانشگاه نیویورک می گوید:تحقیقات انجام شده بر روی بیماران دیابتی و مبتلا به اضافه وزن ثابت کرده است که خوابیدن در اتاقی با درجه حرارت مناسب و البته پایین باعث می شود که تعدادی از چربی های سفید داخل بدن به چربی های قهوه ای تبدیل شوند و از انجایی که چربی های قهوه ای یکی از عاملان محرک در کاهش وزن هستند روند لاغر شدن و چربی سوزی در بدن آغاز شود.

3- سرگرمی قبل از خواب لاغرکننده قوی و موثر است:

عادات لاغر کننده
عادات لاغر کننده

شاید برای بسیاری از شما خواندن یک کتاب یا انجام یک سری کارها قبل از خواب حکم اتاف وقت را داشته باشد درحالی که واقعیت چیز دیگری است. اگر شما مدت 30 دقیقه قبل از خواب خودتان را با فعالیت های آرام و مثبت سرگرم کنید بدن در وضعیت مناسب و بهتری برای لاغری قرار می گیرد . بر اساس مقاله منتشر شده در Women’s Health’s محققان بر این باورند که افرادی که قبل از خواب شبانه به یک آرامش روانی می رسند تناسب اندام بهتری دارند چرا که چربی سوزی در بدن انها روند سریعتری دارد.

4- وقتی نور اتاق خواب لاغر کننده قوی می شود:

عادات لاغر کننده
عادات لاغر کننده

از نور مناسب در فضای خواب استفاده کنید حتی اگر عادت به روشن ماندن چراغ خواب در طول شب ندارید از نور محیط بیرون که می تواند از پنجره وارد اتاق شود استفاده کنید تا با کاهش میزان ملاتونین بدن راحت تر لاغر شوید . بر اساس مطالعات انجام شده در دانشگاه آکسفورد زنانی که در اتاق کاملا تاریک می خوابند 21 درصد نسبت به زنانی که در اتاق خواب روشن شده با یک چراغ کوچک شب را به خواب می روند کمتر به کاهش وزن می رسند در حقیقت تناسب اندام و لاغری افرادی که عادت به روشن بودن چراغ خواب در شب دارند بیشتر است.

5- حرکات یوگای مناسب قبل از خواب لاغرکننده های فوق العاده هستند:

عادات لاغر کننده
عادات لاغر کننده

در حالی که انجام حرکات ورزشی قبل از خواب توصیه نمی شود اما حرکات یوگا به دلیل تفاوت در مراحل اجرا و میزان تحرک بدن یکی از توصیه هایی است که برای برنامه لاغری قبل از خواب از سوی متخصصان می شود. کشش و تنفس عمیق در حین انجام حرکات ساده یوگا موجب تحریک عضلات شکم و پهلو می شود ، همچنین تنفس عمیق که یکی از لازمه های انجام حرکات ورزشی یوگاست موجب استراحت سیستم عصبی پارسمپاتیک شده و کاهش تنش و اضطراب قبل از خواب را ایجاد می کند.

6- نوشیدنی های الکلی را حذف کنید ، مهمترین راز لاغر کننده :

عادات لاغر کننده
عادات لاغر کننده

علاوه بر مضرات جسمی و روحی نوشیدنی های الکلی اختلال در خواب و به طبع ان ایجاد چاقی از عوارض مهم نوشیدنی های الکلی است . دکتر “اسکات” می گوید:قند موجود در نوشیدنی های الکلی به بدن شما اجاز نمی دهد تا سوخت و ساز مناسب را انجام دهد و با تحریک سیستم عصبی بدن الگوی خواب را به هم می ریزد به همین دلیل چاقی در این دسته از افراد بیشتر شده و تلاش آنها برای کاهش وزن تقریبا بی فایده باقی می ماند.

چالشی یک ماهه برای کاهش سریع وزن

دست یافتن به تناسب اندام در ۸ هفته

ایا معجزه آب و آبلیمو در لاغری حقیقت دارد؟

برنامه یک ماهه معجزه اسا برای کوچک کردن سایز شکم

قبل از انجام حرکات ورزشی چه کنیم و چه بخوریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا