اخباراخبار حوادث

تعرض جنسی به دانش آموزان پسر توسط معلم زن !! + تجاوز

4/5 - (2 امتیاز)

تعرض جنسی به دانش آموزان پسر توسط معلم زن !! + تجاوز

تعرض جنسی به دانش آموزان پسر توسط معلم زن !! + تجاوز
تعرض جنسی به دانش آموزان پسر توسط معلم زن !! + تجاوز

زن معلم هوس باز با فریب پسران دانش آموز آنان را به داخل خودرو اش میبرد ومورد تجاوز وآزار واذیت جنسی قرار می داد.

تجاوز معلم زن به پسران دانش آموزش در ماشین شاسی بلند زن اتفاق میافتاده که این زن دانش آموزان پسر را فریب داده و به ماشین شاسی بلند خود میبرده و به آنها تجاوز میکرده .

تجاوز زن هوس باز به دو پسر 15 ساله و 14 ساله تا به حال تایید شده و هنوز مشخص نیست که این معلم زن با چند دانش آموز پسر خود رابطه جنسی داشته است .

10 سال زندان در انتظار یک معلم زن است که در مدت دو سال از دو پسر دبیرستان اهل امریکا سو استفاده جنسی داشته است.این زن که لیندزی آندرسون نام دارد و 27 ساله است با شکایت مادر یک پسر 15 ساله که مدعی بود شده بود فرزندش از سوی این زن مورد سو استفاده جنسی قرار گرفته بود، بازداشت شده است.

پلیس این زن را در ماه می و پس از پایان یافتن کلاس درس و در حالی که یک قربانی دیگر – پسر 14 ساله – را به سمت خودرواش می برد، بازداشت کرد.
آندرسون – متهم – ابتدا به جرم تعرض به دانش آموز 15 ساله متهم شد و پس ازآن خانواده یک پسر 14 ساله دیگر نیز با شکایت مشابه پرده از روابط شیطانی این زن با پسران نوجوان برداشت.

دو پسر نوجوان که نامشان اعلام نشده است به پلیس گفتند که این زن که معلم زیست شناسی آنان بوده است با بهانه های مختلف آنان را به داخل خودروی شاسی بلند خود برده و اقدام به تعرض با آنان کرده است.براساس گزارش پلیس، رابطه نامشروع او با دانش آموز 15 ساله وقتی برملا شد که مادر قربانی که نگران رفتار فرزندش و رابطه اش با لیندزی بود ،به پلیس شکایت کرد و در پی این شکایت قربانی دوم نیز که دانش آموز 14 ساله بود به پلیس شکایت و خانواده های این دو قربانی خواستار مجازات این معلم بی شرم شدند.پلیس به قاضی دادگاهه گزراش دادند که متهم در طی 2 سال با قربانیان خود رابطه نامشروع داشت و این متجاوز اهل ” لینویز شیکاگو “دو قربانی خود را پس از کلاس درس برای تعرض به داخل خودرو شاسی بلند می برده است.

قاضی دادگاه اعلام کرد که متهم به جرم 2 مورد تعرض محاکمه خواهد شد.

متهم به دستور قاضی در بازداشت است و در صورتی که بتواند جریمه 100 هزار دلاری را پرداخت کند می تواند تا زمان محاکمه از زندان آزاد شود.وکیل مدافع این متهم به رسانه ها گفته است که اقدام این معلم درست نبوده است اما در این رابطه شیطانی زور و اجباری نبوده است و نباید اتهام تعرض و تجاوز را به موکلش نسبت داد.

 

تجاوز به دختر ۹ساله توسط ۴مرد !! + عکس

ناله ونفرین دختری که توسط ورزشکار المپیکی ایران مورد تجاوز قرار گرفت!

جنایت صاحب رستوران معروف و تجاوز جنسی به دودخترجوان!!!

تجاوز به کیم کارداشیان و گروگانگیری وی!!!+ عکس

مجازات برای بازیگر معروف کشور به جرم تجاوز به دختر جوان+عکس

آخرین اخبار از پرونده قتل و تجاوز به ستایش قریشی ۸ مرداد۹۵

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا