نامها و معانی

معنی اسم آلبین – معنی آلبین – نام پسرانه ترکی

4.4/5 - (15 امتیاز)
[ type=”blue”] یکی از نام های اصیل و پسرانه ترکی آلبین است. معنی اسم آلبین در زبان ترکی،  تضرع هنگام معالجه گفته شده است، در ادامه با دیگر معانی و اسم های مشابه این نام ترکی آشنا شوید.

معنی اسم آلبین
معنی اسم آلبین

معنی اسم آلبین

  • یکی دیگر از اسم های زیبا و اصیل ترکی، آلبین می باشد. مفهوم این نام ترکی، دروغگو (گویش قرقیزی). فرشته محافظ شکارچیان(گویش خاکاس)، تضرع هنگام معالجه بیان شده است.

 

افراد مشهور دنیا با نام آلبین 

  • آلبین استنروس اهل کشور فنلاند بود. او دارای 1مدال طلا ، 1 مدال نقره و 1 مدال برنز است.
  • آلبین اکدال اهل کشور سوئد و بازیکن فوتبال است. او فقط در لیگ داخلی و در تیم ملی سوئد نیز بازی کرده است، از باشگا های که او در آن بازی کرده است می توان یوونتوس، سیه نا، بولونیا، کالیاری، هامبورگ و سمپدوریا اشاره کرد.
  • آلبین پلاک از بازیکنان سابق فوتبال  کشور بوسنی و هزرگوین است. از باشگاه هایی که در آن بازی کرده است می توان به باشگاه فوتبال سرزو اوساکا، باشگاه فوتبال دینامو زاگرب، باشگاه فوتبال ژلیزنیچار سارایوو و باشگاه فوتبال سارایوو اشاره کرد.
  • آلبین دال از بازیکنان و مربی فوتبال اهل سوئد بود. تعداد بازی ها و گل ها فقط مربوط به بازی های لیگ داخلی است، از باشگاه هایی که در آن بازی کرده است می توان به باشگاه فوتبال هلسینگبورگس اشاره کرد.
  • آلبین کیتسینگر  بازیکن فوتبال و هافبک اهل آلمان است که از سال ۱۹۳۵ میلادی عضو تیم ملی فوتبال آلمان بوده است. وی در ۴۴ بازی ملی حضور داشته است و آخرین بازی ملی خود را در سال ۱۹۴۲ میلادی انجام داد. آلبین کیتسینگر در بازی های ملی اش ۵ گل به ثمر رساند.تعداد بازی ها و گل ها فقط مربوط به بازی های لیگ داخلی است.
  • السی آلبین هنرپیشه اهل سوئد بود. از جمله آثار او می توان به فیلم ۳۶ ساعت محصول کشور بریتانیا اشاره کرد. او در آوریل ۲۰۰۹ درگذشت.

 

 

ریشه اسم آلبین

نوع: پسرانه

ریشه اسم: ترکی

معنی: دروغگو (گویش قرقیزی). فرشته محافظ شکارچیان(گویش خاکاس). تضرع هنگام معالجه.

 

فراوانی اسم آلبین

فراوانی نام آلبین در دسترس نیست.

 

اسم های مشابه آلبین

آلب، الیان، الین، الینا، آیلین، آبین، یابین، آلینا، ایلین، آلین، بلیان، نیلین

 

[ type=”green”]اگر نام مشابه دیگری میشناسید و یا معنی دیگری برای نام آلبین میدانید در بخش نظرات با دیگر علاقه مندان به این نام ترکی اشتراک بگذارید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا