نامها و معانی

معنی اسم الیسا – معنی آلیسا – نام دخترانه زییای فارسی

4.5/5 - (6 امتیاز)

[ type=”blue”]یکی از نام  های زیبایی که می توان برای دختران خود انتخاب کنید، الیسا است. معنی  اسم آلیسا در زبان فارسی گل انار، دختری که مانند گل انار لطیف است، بیان شده است. شما عزیزان همراه در ادامه می توانید با دیگر معانی و فراوانی و اسم های مشابه این نام اصیل دخترانه آشنا شوید پس تا پایان همراه ما باشید.

معنی اسم الیسا
معنی اسم الیسا

معنی اسم الیسا

  • یکی از زیباترین نام های دخترانه الیسا می باشد. این نام زیبا و اصیل هم ریشه عربی و هم فارسی دارد. معنی این نام در زبان فارسی، دیدو، دختر شاه صدر و بنیانگذار افسانه ای کارتاژ، کارتاژ از سرزمینهای شمالی آفریقاست که مهاجرانی از فنیقیه بنا نهادند. دختری که مانند گل انار لطیف است. الیسا مرکب از الیس (عربی) به معنای گل انار و الف تانیث فارسی  گفته شده است.

 

[ type=”red”]بیشتر بخوانید;  نام های دخترانه فارسی که با الف شروع می شود همراه با معنی کامل

 

ریشه اسم الیسا

نوع: دختر

ریشه اسم: فارسی، عربی

معنی : دیدو، دختر شاه صدر و بنیانگذار افسانه ای کارتاژ، کارتاژ از سرزمینهای شمالی آفریقاست که مهاجرانی از فنیقیه بنا نهادند. دختری که مانند گل انار لطیف است + مرکب از الیس (عربی) به معنای گل انار و الف تانیث فارسی

فراوانی اسم الیسا

فراوانی برای نام الیسا برابر 15136 می باشد.

 

اسم های مشابه الیسا

آلیسا، آلیس، دلسا، گلسا، ملیسا، آیسا، آریسا، الیکا، آلینا،

 

[ type=”green”]اگر نام مشابه دیگری میشناسید و یا معنی دیگری برای الیسا میدانید در بخش نظرات با دیگر علاقه مندان به این نام فارسی اشتراک بگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا