اخباراخبار سیاسی

مبلغ چک پول چند مداح معروف!!+تکذیب شهرداری تهران!!

5/5 - (1 امتیاز)

مبلغ چک پول چند مداح معروف!!+تکذیب شهرداری تهران!!

مبلغ چک پول چند مداح معروف!!+تکذیب شهرداری تهران!!
مبلغ چک پول چند مداح معروف!!+تکذیب شهرداری تهران!!

عکس هایی  از چک پول های تعدادی از مداحان معروف اهل بیت درفضای مجازی منتشر شده است و ادعا شده این مبالغ از سوی شهرداری تهران هزینه شده است با واکنش شدید شهرداری تهران روبه رو شدو شهرداری تهران آن راتکذیب کرد .

چک مداح

عکس هایی از چند چک پول نقدی میلیونی اهدایی به تعدادی از مداح های معروف و مداحان سرشناس اهل بیت توسط شهرداری که پس از انتشار آنها شهرداری تهران تکذیب کرد.

مهدی ذاکری رییس شورای اطلاع رسانی شهرداری تهران در گفت وگو با فارس پیرامون انتشار تصاویری در فضای مجازی مبنی بر حمایت مالی شهرداری تهران از چند ذاکر اهل بیت گفت:

بنا بر استعلامی که از بانک گرفته شد تصاویر منتشر شده مربوط به حساب شخصی به نام آقای ر.ل یک شهروند تهرانی است که چکی از بانک اقتصاد نوین را به حساب خود واریز و در خواست چهار برگ چک بانکی در وجه افراد می کند.

مبلغ چک پول چند مداح معروف!!+تکذیب شهرداری تهران!!
مبلغ چک پول چند مداح معروف!!+تکذیب شهرداری تهران!!

نه آن فرد و نه آن حساب ها هیچ گونه ارتباطی با شهرداری تهران نداشته و ندارد. به تازگی عکس ۴ چک در وجه ۴ مداح مشهور هر یک به مبلغ ۲۰ میلیون تومان منتشر شده بود.

روز گذشته در فضای مجازی تصاویری از چهار چک ۲۰ میلیون تومانی در وجه چهار مداح سرشناس منتشر و چنین ادعا شد این مبالغ از سوی شهرداری تهران و از جیب بیت‌ المال هزینه شده است. رئیس شورای اطلاع رسانی شهرداری تهران نسبت به این شایعه واکنش نشان داده و آن را «هجوم به ساحت محرم و ذاکران اهل بیت (ع) با هدف تخریب شهردار تهران» دانست.

مهدی ذاکری توضیح داد: بنا بر استعلامی که از بانک شهر گرفته شد، تصاویر منتشر شده مربوط به حساب شخصی به نام آقای «ر.ل» یک شهروند تهرانی است که چکی از بانک اقتصاد نوین را به حساب خود واریز و درخواست چهار برگ چک بانکی در وجه افراد می‌ کند؛ نه آن فرد و نه آن حساب‌ها هیچگونه ارتباطی با شهرداری تهران نداشته و ندارد.

شب گذشته نیز محمدرضا طاهری نسبت به این شایعه واکنش نشان داد و در هیأت مکتب الزهرا (س) گفت: چک ۳۱ میلیون تومانى که تصویر آن را در صفحات مجازى انتشار دادند مسئله‌ ای است کاملاً از پیش طراحى شده و هیچکدام از دوستان عزیزم (حاج سعید آقا، حاج محمود آقا و حاج آقا رضا هلالى) در جریان نبوده و نیستند.

مبلغ چک پول چند مداح معروف!!+تکذیب شهرداری تهران!!
مبلغ چک پول چند مداح معروف!!+تکذیب شهرداری تهران!!

وی ادامه داد: این قضیه را با یک وکیل دادگسترى مطرح کردیم و قطعاً از شایعه‌ پراکنان این موضوع شکایت می‌ شود و ان‌ شاء الله عموم مردم عزیز مطلع خواهند شد.

طاهری افزود: عزیزانى را که نام برده‌ اند و مجلس قول داده‌ اند، تمام وقتشان در جلسات خودشان برنامه دارند، آیا وقتى دارند که جایى دیگر وعده کنند؟! خود این عزیزان براى جلساتشان خرج می‌ کنند! آیا ما از خودمان پول می‌ گیریم؟!

این مداح اهل بیت عصمت و طهارت در پایان خاطرنشان کرد: البته خدا را شاکریم که انقدر جلساتمان تأثیرگذار بوده که عده‌ اى براى تشویش اذهان مردم چنین حرف‌ هاى بى‌ پایه و اساسى مطرح می‌ کنند.

بر اساس این گزارش، شایعه دریافت مبالغ میلیونی از سوی مداحان موضوع جدیدی نیست و همه ساله با آغاز ماه مبارک محرم چینین شایعاتی مطرح می‌شود و ممکن است درباره معدود افراد مداح‌ نما صادق باشد، اما مخدوش‌ کردن وجهه مداحان خوشنام و بی‌ حاشیه موضوع جدیدی است که دقت نظر عموم مردم (قبل از بازنشر چنین مطالبی) و برخورد سریع قوه قضاییه را می‌ طلبد.

منبع: اصلاحات نیوز – فارس

 

دانلود همه ی مداحی های حاج محمود کریمی در دهه اول محرم ۹۴

بی حجاب و بدحجابی دختران وزنان در مرا سم های عزاداری شب های محرم ۹۵!!+عکس

وضعیت آب و هوا در روز تاسوعا و عاشورا محرم ۹۵!!+عکس

دانلود گلچین مداحی کربلایی جواد مقدم در دهه اول محرم۹۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا