آرایش و زیباییمد و زیبایی

پر طرفدارترین مدل های آرایش چشم

3/5 - (1 امتیاز)

 آرایش چشم پرطرفدار 

 آرایش چشم پرطرفدار
آرایش چشم پرطرفدار

اگر میخواهید زیبایی خود را دوچندان کنید در این قسمت از دنیای مد نماگرد با ما همراه باشید تا پرطرفداترین مدل های آرایش چشم را به شما آموزش دهیم.

مدل های پرطرفدار آرایش چشم

چشم عضو مهمی در صورت است،که در آرایش نیز عنصر بسیار مهمی محسوب می شود و همچنین در زیبایی خانم ها تاثیر بسزایی دارد. آرایش چشم همیشه برای خانم ها یکی از قسمت های مهم آرایش صورت است. در این مقاله به شما 5 تکنیک برتر آرایش چشم را آموزش می دهیم.

امروزه تکنیک های آرایشی به قدری زیاد است که ممکن است در آن ها گم شوید. اما تکنیک هایی که در این مطلب آورده ام یکسری اصول آرایشی پایه هستند که به شما در تشخیص اینکه چه نوع آرایشی به اعضای صورت تان می آید،کمک می کنند.

مدل های آرایش چشم:

آرایش چشم عمودی

 آرایش چشم پرطرفدار
آرایش چشم پرطرفدار

آرایش چشم عمودی‎

این تکنیک آرایشی برای چشم های باریک تا معمولی مناسب است زیرا چشم ها را درشت تر نشان می دهد. این مدل آرایش را می توانید هم برای مهمانی های شبانه و هم روزانه به کار ببرید. فقط باید مراقب انتخاب رنگ ها باشید. روزها تنها یک طیف رنگ استفاده کنید اما شب ها می توانید از رنگ های متضاد استفاده کنید. این قانون ساده را به خاطر بسپارید:سایه تیره تر باید در گوشه خارجی چشم استفاده شود.

آرایش چشم افقی

 آرایش چشم پرطرفدار
آرایش چشم پرطرفدار

آرایش چشم افقی‎

این سبک آرایش برای خانم هایی که چشم های گرد و بیرون زده دارند مناسب است.همینطور که از اسم این سبک آرایشی پیداست سایه ها به شکل افقی کشیده می شوند و چشم ها را کشیده تر و بادامی شکل نشان می دهد. می توانید از مداد کانتورینگ و خط چشم مایع استفاده کنید.

آرایش چشم کلاسیک

 آرایش چشم پرطرفدار
آرایش چشم پرطرفدار

آرایش چشم کلاسیک‎

برای این سبک آرایشی هم از تکنیک افقی و هم از تکنیک عمودی به صورت ترکیبی استفاده می کنیم. در تکنیک آرایش کلاسیک از یک رنگ استفاده می شود.

آرایش مدادی چشم

 آرایش چشم پرطرفدار
آرایش چشم پرطرفدار

آرایش مدادی چشم‎

آرایش مدادی به تصحیح همه مدل چشم ها کمک می کند. کانتورینگ را بر اساس مدل چشم های تان روی پلک بالا و پایین بکشید و با دقت سایه بزنید. قلموی سایه باید سفت، صاف و محکم باشد. می توانید در این سبک آرایش داخل چشم ها مداد بکشید.

آرایش چشم اسموکی

 آرایش چشم پرطرفدار
آرایش چشم پرطرفدار

آرایش چشم اسموکی‎

در این سبک آرایشی باید دقت زیادی در سایه کشیدن و ترکیب رنگ سایه ها داشته باشید. آرایش اسموکی کلاسیک را هم شب ها و هم روزها می توانید به کار ببرید. البته برای شب ها بهتر است رنگ های گرم استفاده کنید. اگر می خواهید یک آرایش اسموکی دراماتیک داشته باشید بهتر است از رژلب های رنگ لب استفاده کنید تا آرایش صورت زیاد غلیظ نشان داده نشود.

 

گرمی ۲۰۱۷ و زیباترین مدل های آرایش هالیوودی ها

آشنایی با اشتباهات آرایشی خانم ها که آقایان را فراری می دهند

آموزش مدل های پاییزه آرایش چشم ۲۰۱۶ + تصاویر

آموزش بسیار اسان و سریع سایه زدن چشم لایت جدید مرحله به مرحله

آموزش اسان و سریع خودآرایی لایت در کمتر از ۱۰ دقیقه

آموزش یک ترفند بی نظیر در ماندگاری سایه چشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا