نامها و معانی

معنی اسم آرشات – معنی آرشات – نام پسرانه ترکی

4.4/5 - (7 امتیاز)
[ type=”blue”] یکی از نام های اصیل و پسرانه ترکی آرشات است. معنی اسم آرشات در زبان ترکی، تحقیق. پژوهش گفته شده است، در ادامه با دیگر معانی و اسم های مشابه این نام ترکی آشنا شوید.

معنی اسم آرشات
معنی اسم آرشات

معنی اسم آرشات

  • یکی از اسم های زیبا و اصیل ترکی آرشات می باشد. مفهوم این نام ترکی تحقیق، پژوهش بیان شده است.
 

 

[ type=”red”]بیشتر بخوانید; مجموعه اسم های پسرانه ترکی که با حرف آ شروع می شود  زیبا همراه با معنی کامل

 

ریشه اسم آرشات

نوع:پسرانه

ریشه اسم: ترکی،

معنی: تحقیق. پژوهش

 

فراوانی اسم آرشات

فراوانی نام آرشات در دسترس نیست

 

اسم های مشابه آرشات

ارشا، ارش، آرشام، ارشاک، آرشا، رشا، ارشام، ارشان، آرش، آرشانف ارشاد، ارتاش

 

نکته مهم در مورد اسم آرشات

در زبان آلمانی arsch به معنی باسن هست، البته اسم بی تربیتیش و گاهی ممکن است موجب تمسخر در کودکان شود. این موضوع در مورد اسم های مشابه آرشات همچون آرش و عرشیا و … نیز صادق است. البته هیچ کدام از این موارد دلیلی بر عدم نامگذاری اسم آرشات یا دیگر اسم های مشابه نمیشود ولی در صورتی که قصد مهاجرت به این کشورها (آلمانی زبان مثل آلمان و اتریش) را دارید بهتر از در انتخاب نام کمی بیشتر دقت نمایید چون با توجه به مواردی که قبلا در مورد نامگذاری گفتیم دقت کنید (راهنمای جامع انتخاب اسم)، این مورد نیز مهم است و می تواند به اعتماد به نفس فرد آسیب وارد کند.

برای والدینی که علاقه به این اسم دارند، توصیه می شود بدون نگرانی این نام را انتخاب کنند و علاوه بر این اسم، با انتخاب یک نام دیگر (برای مواردی که فرضا نیاز به خروج از کشور و زندگی در کشورهای مذکور بود استفاده شود.

[ type=”green”]اگر نام مشابه دیگری میشناسید و یا معنی دیگری برای نام آرشات میدانید در بخش نظرات با دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا