نامها و معانی

معنی اسم آشیم – معنی آشیم – نام پسرانه ترکی

4.3/5 - (3 امتیاز)
[ type=”blue”] یکی از نام های اصیل و پسرانه ترکی آشیم است. معنی اسم آشیم در زبان ترکی، جفتگیری حیوانات.غضب و قابلیت گفته شده است، در ادامه با دیگر معانی و اسم های مشابه این نام ترکی آشنا شوید.

معنی اسم آشیم
معنی اسم آشیم

معنی اسم آشیم

  • یکی دیگر از اسم های زیبا و اصیل ترکی، آشیم می باشد. مفهوم این نام ترکی، جفتگیری حیوانات.غضب و قابلیت بیان شده است.

 

آشیم در دانشنامه ویکی پدیا

  • آشیم، یک شهرک در نروژ است که در اوستفولد واقع شده است. آشیم ۶۹ کیلومتر مربع مساحت و ۱۵٬۵۱۱ نفر جمعیت دارد. شهرهای وانتا و Lyngby-Taarbæk Municipality خواهرخوانده های آشیم هستند.
  • استیو آیشم (به انگلیسی: Steve Asheim) متولد (۱۷ ژانویه ۱۹۷۰) است و به عنوان درامر و آهنگ ساز اولیه گروه دث متال دیساید شناخته می شود. آیشم با دی درام کار می کند.همچنین او صاحب یک مجموعه اسلحه می باشد همان طور که در دی وی دی لندن در حال سوختن دیده می شود. وی در بعضی از قسمت های آلبوم تا مرگ با ما نوازندگی گیتار را نیز بر عهده داشته است. در تاریخ ۲۰ نوامبر ۲۰۰۷ او به عنوان درامر به گروه بلک/دث متال اوردر اف اند که در سنت پترزبورگ، فلوریدا مشغول کار بود پیوست.
    آیشم نوازندگی درام را از گروه های “به اصطلاح متال” که در ده هشتاد مشغول کار بودند و به طور آهسته به نواختن درام می پرداختند آغاز کرد و در نهایت این کار باعث شد به این سبک درام زدن برسد. او همچنین از گروه های که در این ده به وجود آمدن مانند متالیکا، اسلیر، دارک انجل، دیستراکشن، سادام نیز الهام گرفت. آیشم نیز به آهنگ های پیانو سبک کلاسیک گوش می دهد وی معتقد است که این کار ایده برای ساختن آهنگ ها برای گروه را به او می دهد.
    در تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۰۷، هنگام سفر در اینسبروک، اتریش و وقتی که او می خواست ودیعه را برای دیساید در بانک قرار دهد، او به علت مظنون بودن در سرقت از بانک دستگیر شد. کارمندان از ظاهر و لباس آراسته او و همچنین قرمز رنگ شدن دست او پس از دست زدن به پول ها بهت زده شدند و او توسط پلیس در ایستگاه های محلی بازداشت شد، او توضیح داد : درآمد حاصل از اسکناس های مشروع بودند و حاصل از تور گروه هستند و رنگ دست او به خاطر رنگ درون پول ها نیست و به خاطر قلم سوراخ او که در جیبش بوده است می باشد . اتهام او به جز این منتشر شد.
 
[ type=”red”]بیشتر بخوانید; مجموعه اسم های پسرانه ترکی که با حرف آ شروع می شود  زیبا همراه با معنی کامل

 

ریشه اسم آشیم

نوع:پسرانه

ریشه اسم: ترکی

معنی: جفتگیری حیوانات.غضب. قابلیت.

.

فراوانی اسم آشیم

فراوانی نام آشیم در دسترس نیست

 

اسم های مشابه آشیم

آشای، آشاما، مشید، آییش، یشیم، مشیا، شمیم، وشوم، حشیم، مشیر، یشیا، آییا

 

[ type=”green”]اگر نام مشابه دیگری میشناسید و یا معنی دیگری برای نام آشیم میدانید در بخش نظرات با دیگر علاقه مندان به این نام ترکی اشتراک بگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا