فرهنگ و هنر

اعتراض اشکان خطیبی به برنامه فینال لباهنگ خندوانه

4/5 - (6 امتیاز)

اعتراض اشکان خطیبی به برنامه فینال لباهنگ خندوانه

اعتراض اشکان خطیبی به برنامه فینال لباهنگ خندوانه
اعتراض اشکان خطیبی به برنامه فینال لباهنگ خندوانه

اعتراض اشکان خطیبی

اعتراض اشکان خطیبی به برنامه فینال لباهنگ خندوانه که اشکان خطیبی در صفحه اینستاگرم خود به بیان نکاتى در باب اجرای لباهنگ خود در برنامه خندوانه پرداخت.

١-دم تون گرم و سرتون سبز که این مدت وقت گذاشتید، دیدید، نظر دادیدو…

٢-از گروه دارکوب و آقاى ناظرى تشکر مى کنم که به من اجازه دادند کارهاشون رو لب بزنم

٣-محسن چاووشى بسیار خواننده ى محبوب و از اون مهم تر دوست منه.اما این دلیل نمیشه که من به قول بعضى از مخاطبینى که همیشه دنبال حاشیه هستند بخوام باانتخاب ترانه اى از او راى جمع کنم. حداقل شما که شاهدید من تا این لحظه ى حضورم در این رقابت براى خودم تبلیغى نکردم و از این به بعد هم نخواهم کرد.از طرف دیگر قانونى مبنى بر منع شرکت کننده ها از انتخاب خواننده هاى مشترک در این مسابقه وجود نداشت، ندارد و نخواهد داشت.من هم طبیعتا سعى کردم با انتخاب ٣ ترانه از ٣ خواننده متفاوت توانایى خودم رو محک بزنم.

به هرحال از محسن چاووشى تشکر میکنم که لطف کرد و اجازه داد که قلاش رو اجرا کنم. هرچند که معتقد بود کار سختى رو انتخاب کردم.

٣-به دلیل حساسیت هاى فزاینده اى که این مسابقه باهاش روبه رو بود ترانه ها تا شب قبل از ضبط مشخص نبود و من به خاطر حساسیتى که روى کارها داشتم سعى کردم تا جایى که میشه هر بار با طراحى حرکات و میزانسن از یک اجراى ایستا و صرفاً لب زنى دورى کنم. امیدوارم کم کارى نکرده باشم.

۴-ویدیویى که پشت سرمن پخش مى شد و به لطف و تلاش دوستان پخش تلویزیون چیزى ازش ندیدید رو در عرض ٢-٣ ساعت و به کمک محمود کریمى و کارگردانان خندوانه ساختیم. (اون آدم هاى توى ویدیو خود منم)

۴-ب-چرا به رقص دراوردن صندلى رو سانسور کردند؟!!

۵-ترانه قلاش از ٣ غزل متفاوت حضرت مولانا در کلیات شمس برگرفته شده.(قَلّاش به معنى بى کاره ست)

۶-حقیقتا هیچ وقت اهل رقابت نبودم،امیدوارم تلاش مون مورد رضایت شما قرار گرفته و چند دقیقه اى سرتون رو گرم کرده باشه. لطفا براى حمایت از رامبد جوان و برنامه ش شماره *٧٨٠# روشماره گیرى کنید و به هرکى دوست دارید راى بدید.

گردآوری: سایت تفریحی نماگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا