نامها و معانی

معنی اسم آیکان – معنی آیکان – نام پسرانه ترکی

3.6/5 - (5 امتیاز)
[ type=”blue”] یکی از نام های اصیل و پسرانه ترکی آیکان است. معنی اسم آیکان در زبان ترکی، اصیل و نجیب گفته شده است، در ادامه با دیگر معانی و اسم های مشابه این نام ترکی آشنا شوید.

 

معنی اسم آیکان
معنی اسم آیکان

معنی اسم آیکان

  • یکی دیگر از اسم های زیبا و اصیل ترکی، آیکان می باشد. آیکان در زبان ترکی به  کسی که خونش مثل ماه شفاف و تمیز است اصیل، نجیب بیان شده است.

کاربرد نام آیکان

  • آیکان نام شرکتی اینترنتی در ایالات کالیفرنیا می باشد. مسئولیت آیکان مدیریت و واگذاری نام های دامنه و آدرس پروتکل اینترنت است.
  • آیکان اینترپرایسز: شرکت سرمایه گذاری و خدمات مالی آمریکایی است، که در زمینه مبادلات سهام اختصاصی، مدیریت سرمایه گذاری، معاملات املاک و مستغلات و مدیریت قمارخانه، فعالیت می نماید.
  • آیکان پاپ: نام گروه دو نفره موسیقی سوئدی است. این گروه در سال ۲۰۰۹ تشکیل شد. معروفترین ترانه آنها تاکنون حال کردم (به انگلیسی: I love it) است.
  • کارل آیکان:  کارآفرین، معامله گر و سرمایه دار آمریکایی است، که در زمینه مبادلات سهام اختصاصی، مدیریت سرمایه گذاری، معاملات املاک و مستغلات و مدیریت قمارخانه فعالیت می کند.

 

 

ریشه اسم آیکان

نوع: پسرانه

ریشه اسم: ترکی

معنی:  کسی که خونش مثل ماه شفاف و تمیز است اصیل، نجیب

 

فراوانی اسم آیکان

فراوانی نام آیکان در دسترس نیست.

 

اسم های مشابه آیکان

آیهان، آیتان، ایهان، کیان، ژیکان، ایمان، آریان، آیین، کیهان، آوکان، آریان، اکوان ، الیان، بیان

 

[ type=”green”]اگر نام مشابه دیگری میشناسید و یا معنی دیگری برای نام آیکان میدانید در بخش نظرات با دیگر علاقه مندان به این نام ترکی اشتراک بگذارید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا