یکی از نام های اصیل و پسرانه ترکی آیکان است. معنی اسم آیکان در زبان ترکی، اصیل و نجیب گفته شده است، در ادامه با دیگر معانی و اسم های مشابه این نام ترکی آشنا شوید.

 

معنی اسم آیکان

معنی اسم آیکان

معنی اسم آیکان

  • یکی دیگر از اسم های زیبا و اصیل ترکی، آیکان می باشد. آیکان در زبان ترکی به  کسی که خونش مثل ماه شفاف و تمیز است اصیل، نجیب بیان شده است.

کاربرد نام آیکان

  • آیکان نام شرکتی اینترنتی در ایالات کالیفرنیا می باشد. مسئولیت آیکان مدیریت و واگذاری نام های دامنه و آدرس پروتکل اینترنت است.
  • آیکان اینترپرایسز: شرکت سرمایه گذاری و خدمات مالی آمریکایی است، که در زمینه مبادلات سهام اختصاصی، مدیریت سرمایه گذاری، معاملات املاک و مستغلات و مدیریت قمارخانه، فعالیت می نماید.
  • آیکان پاپ: نام گروه دو نفره موسیقی سوئدی است. این گروه در سال ۲۰۰۹ تشکیل شد. معروفترین ترانه آنها تاکنون حال کردم (به انگلیسی: I love it) است.
  • کارل آیکان:  کارآفرین، معامله گر و سرمایه دار آمریکایی است، که در زمینه مبادلات سهام اختصاصی، مدیریت سرمایه گذاری، معاملات املاک و مستغلات و مدیریت قمارخانه فعالیت می کند.

 

بیشتر بخوانید; مجموعه از اسامی  پسرانه ترکی که با حرف آ شروع می شود  زیبا همراه با معنی کامل

 

ریشه اسم آیکان

نوع: پسرانه

ریشه اسم: ترکی

معنی:  کسی که خونش مثل ماه شفاف و تمیز است اصیل، نجیب

 

فراوانی اسم آیکان

فراوانی نام آیکان در دسترس نیست.

 

اسم های مشابه آیکان

آیهان، آیتان، ایهان، کیان، ژیکان، ایمان، آریان، آیین، کیهان، آوکان، آریان، اکوان ، الیان، بیان

 

اگر نام مشابه دیگری میشناسید و یا معنی دیگری برای نام آیکان میدانید در بخش نظرات با دیگر علاقه مندان به این نام ترکی اشتراک بگذارید.

 

 

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کلیه حقوق برای وب سایت نماگرد محفوظ می باشد و کپی فقط با ذکر لینک پست مجاز است.