مد و زیباییآرایش و زیباییزیبایی صورت و ناخن

نکات ویژه آرایش پوست گندمی

2.8/5 - (16 امتیاز)

مطالب ویژه برای آرایش پوست گندمی ها 

آرایش پوست گندمی
آرایش پوست گندمی

 

ترفندهای برای آرایش پوست گندمی وجود دارد.رنگ پوست گندمی رنگی است بین رنگ سفید و سبزه قرار دارد به این گونه افراد پوست گندمی گفته می شود.نکاتی برای آرایش این افراد وجود دارد همانطور که برای پوست های سبزه و نکات آرایشی کسانی که پوست سفید دارند را برای شما بیان کردیم اینک برای شما مطالب ویژه آرایش پوست گندمی را برای شما همراهان همیشه بیان می کنیم.

آرایش پوست گندمی انتخاب کرم پودر مناسب

مرحله اولیه آرایش استفاده از یک کرم پودر مناسب برای زیر سازی آرایش و صاف یکدست ساختن پوست صورت است.ابتدا قبل از هرکاری از یک ضد آفتاب رنگی با شماره های 1و یا 2 استفاده کنید تا کمی رنگ چهره شما ا تغییر دهی پس از جذب ضد آفتاب می توانید از کرم پودرهای که به رنگ پوست اصلی شما نزدیک است استفاده کنید.برای اینکه بدانیدکدام کرم پودر به پوست شما می آید کمی از آن را ابتدا روی پوست دست خود امتحان کنید و نزدیک ترین رنگ را انتخاب کنید.کانسیلر مورد استفاده پوست های گندمی باید یک درجه تیره تر از پوت باشد تا سیاهی دور چشم و جای جوش ها را به خوبی پوشش دهد.

 

نوشته های مشابه
آرایش پوست گندمی
آرایش پوست گندمی

 

آرایش پوست گندمی ابرو ها و خط چشم 

باید مدل ابروهایتان مطابق رم صورتتان باش تا چهره ای زیبا داشته باشید.اگر دوست دارید که ابروهای خود را سایه بزنید اینکار را با رنگ ابروهای خود هماهنگ کنید .ابتدا ابروهای خود را به طرف بالا شانه بزنید و جاهای خالی را با مداد یا سایه ابرو پرکنید.

برای خط چشم از مدادهای مشکی مات و خشک استفاده کنید می توانید از خطچشم های پودری و سایه ای تیره و یا خاکستری نیز استفاده کنید.خط چشم را به صورت هاله ای کم رنگ در بالای پلک خود بکشید اگرچشم های درشتی دارید پایین پلک نیر بکشید در غیر اینصورت از این کار صرفه نظر کنید.بهتر است از خط چشم های براق و مایع استفاده نشود.

 

آرایش پوست گندمی
آرایش پوست گندمی

 

رنگ سایه چشم برای پوست گندمی 

سایه های چشم برای پوست های گندمی با چشمان قهوه ای می توان از رنگ های نقره ای به تنهایی و یا به همراه نیلی و آبی لاجوردی استفاده کرد.از رنگ های طلایی ، بژ، مسی ،بنفش و سرمه ای مات نیز می توان به تنهایی و با به صورت ترکیبی استفاده کرد.

 

آرایش پوست گندمی
آرایش پوست گندمی

 

رنگ رژلبهای برای پوست های گندمی 

رنگ های که پوست های گندمی می تواند برای رژلب خود انتخاب کنند که بستگی به سلیقه خود شما دارد عبارتند از :رژلب نارنجی مایل به قهوه ای،رژلب صورتی مات رژلب قرمز،رژلب مسی ،رژلب بنفش مایل به ارغوانی ،رژلب زرسکی ،رژلب قرمز مایل به قهوه و رژلب جیگری های  را می توان استفاده کرد. شما می توانید از این رنگ ها برای جذاب شدن چهره تان استفاده کنید.

 

آرایش پوست گندمی
آرایش پوست گندمی

 

انتخاب پودر برنز مناسب برای پوست گندمی

قانون کلی انتخاب پودر برنزه این است که نباید بیش از 2 درجه از پوست صورت شما تیره تر باشد.پوست های گندمی خود دارای کمی رنگ هستند پس از رنگ های خیلی گرم استفاده نکنید .می توانید از رنگ های با برنزه قهوه ای طلایی و یا قهوه ای روشن استفاده با تناژ هلویی استفاده کنید.

 

گروه مد و زیبایی نماگرد 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا