اخباراخبار فرهنگی هنریسینما،تئاتر،تلوزیون

برخورد با فرزاد حسنی بخاطر رفتار زشت

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.

برخورد با فرزاد حسنی بخاطر رفتار زشت

 

برخورد با رفتار نامناسب فرزاد حسنی
برخورد با رفتار نامناسب فرزاد حسنی

پس از انتشار ویدئویی از برنامه فرزاد حسنی و رفتار نامناسب ایشان با یکی از شرکت کننده گان و موج اعتراض های کاربران شبکه های اجتماعی به ای حرکت زشت، با اینکه فرزاد حسنی از ناراحتی مردم ایران  عذر خواهی کرد و ویدئویی از اینکه این مسابقه سناریویی از پیش تعیین شده بوده است، با اینحال هنوز موج اعتراض ها ادامه دارد، در ادامه این اعتراض ها یک عضو ناظر مجلس در شورای نظارت بر صداوسیما با اشاره به مسابقه تلوزیونی که در آن رفتارهایی توهین‌آمیزپخش شده است، از کیفیت برنامه‌های صداوسیما انتقاد کرد.

 

سیدرمضان شجاعی کیاسری در گفت‌وگو با آستان، با اشاره به رفتار و سخنان توهین‌آمیز فرزاد حسنی در یک مسابقه تلویزیونی گفت: وقتی صداوسیما بعضی‌ها را بزرگ کند، زیادی بزرگ می‌شوند و رعایت شأن و جایگاه رسانه ملی را نمی‌کنند و فقط خودشان را به رخ مردم می‌کشند.

شجاعی کیاسری اضافه کرد: قطعاً با اینگونه رفتارها، رسانه، مخاطب‌گریز می‌شود و در چنین شرایطی ریزش مخاطب نیز برای این رسانه طبیعی است.

این نماینده مجلس در ادامه تأکید کرد: رسانه ملی باید از هر چیزی که از اعتماد و اعتبارش می‌کاهد پرهیز کند، زیرا این مسائل باعث تضعیف این رسانه نزد مردم می‌شود.

وی با بیان اینکه “وظیفه رسانه ملی نیازسنجی مخاطب و تأمین این نیاز است”، افزود: هر وقت این نیاز تأمین شود، قطعاً مخاطب برنامه‌های رسانه ملی را ترجیح می‌دهد اما اگر این نیاز تأمین نشود، مخاطب جذب رسانه‌های خارجی می‌شود.

این عضو ناظر مجلس در شورای نظارت بر صداوسیما تصریح کرد: نیاز مردم متنوع و متعدد است و باید صداوسیما این تنوع را در نظر بگیرد و برنامه‌های خود را تولید کند. راه‌اندازی شبکه‌های متعدد نیز در همین راستا بوده اما در تولید و کیفیت برنامه‌ها، صدواسیما موفق عمل نکرده است.

شجاعی کیاسری در پایان یادآور شد: در حال حاضر مخاطب مکلف نیست که یک رسانه را دنبال کند بلکه انبوهی از رسانه‌ها برای مخاطب وجود دارد که می‌تواند آنها را انتخاب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا