مد و زیباییآرایش و زیباییزیبایی صورت و ناخن

زیبا سازی لبها با روغن گیاهی به روش ساده

4.2/5 - (8 امتیاز)

روغن های گیاهی برای زیبا سازی لبها 

زیبا سازی لبها با روغن گیاهی
زیبا سازی لبها با روغن گیاهی

 

اگر می خواهید لبهای زیبا و صورتی جذاب داشته باشید در بخش مد و زیبایی نماگرد همراه ما باشید .ما می توانیم با ترفند های خانگی از جمله استفاده از روغن های گیاهی همیشه لبها روشن و نرم و چهره ای زیبا داشته باشیم .پس با ما تا آخر همراه باشید .

 

روغن نارگیل برای زیبا سازی لبها 

داشتن اسیدهای چرب ضروری و خاصیت تغذیه کننده اش، از خواص ویژه روغن نارگیل است .عملکرد فوق العاده ای برای برطرف کردن تیرگی لب ها از خودش نشان می دهد.این روغن به علت خاصیت مرطوب کنندگی گزینه بسیار خوبی برای مرطوب سازی لبهاست .

نوشته های مشابه

بافت روغنی این ماده، به راحتی روی لب های خشک پخش می شود و آب مورد نیاز آن ها را تامین می کند. ماساژ دادن لب ها با استفاده از روغن نارگیل هم گردش خون در این ناحیه از صورت را تقویت می کند. شما می توانید چند بار در روز از روغن نارگیل به عنوان بالم لب استفاده کنید.

 

زیبا سازی لبها با روغن گیاهی

گلیسرین برای زیبا سازی لبها 

گلیسرین، یکی ازروغن های است که هم از خشکی لب ها جلوگیری می کند و هم مانع از تیره شدن لب ها می شود.گلیسیرین می تواند رطوبت را به خود جذب کند تا جایی که اگر رطوبت هوا بیشتر از 70 درصد باشد، گلیسیرین مقداری از آن را به خود جذب می کند.شما می توانید به راحتی و با استفاده از پنبه های آرایشی، لایه نازکی از گلیسرین را روی لب ها قرار بدهید. برای اثربخشی مناسب باید این کار را هر شب و به مدت زیادی تکرار کنید. گلیسرین، خاصیت تسکین دهنده دارد و رنگ لب ها را شفاف می کند.

 

زیبا سازی لبها با روغن گیاهی
زیبا سازی لبها با روغن گیاهی

روغن بادام برای زیبا سازی لبها 

بادام، 35 درصد ویتامین E دارد و میزان چربی های اشباع نشده ی آن بسیار بالا است.روغن بادام، ترکیبات غنی و ویژه ای برای لب های آسیب دیده دارد و عملکردش از نظر جوان سازی پوست لب ها و صاف کردن شان واقعا قابل توجه است. شما می توانید چند بار در روز، لب های خودتان را به روغن بادام آغشته کنید تا تغییر رنگ لب ها را به طور موثر از بین ببرید.

 

روغن زیتون برای ریبا سازی لبها 

روغن زیتون یک لایه بردار طبیعی لبها است می توانید آن را با شک مخلوط کرده و به لبها بمالید .روغن زیتون دارای سه ویژگی مهم برای لب ها است:تغذیه کردن، مرطوب سازی و برطرف کردن خشکی یا ترک خوردگی لب ها. شما می توانید از روغن زیتون به تنهایی برای تسکین التهاب در لب ها استفاده کنید. روغن زیتون در طول ساعات شب به خوبی جذب می شود و لب ها را تا صبح فردا به حالت مطلوبی می رساند.

 

گروه مد و زیبایی نماگرد 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا