بیوگرافیعکس بازیگران

بیوگرافی نسترن مقیمی بازیکن فوتسال بانوان و تصاویر او

4.3/5 - (6 امتیاز)

بیوگرافی نسترن مقیمی بازیکن فوتسال بانوان و همسرش و تصاویر آن ها

بیوگرافی نسترن مقیمی بازیکن فوتسال بانوان و تصاویر او
بیوگرافی نسترن مقیمی بازیکن فوتسال بانوان و تصاویر او

در این قسمت از سایت نماگرد بیوگرافی نسترن مقیمی بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

نسترن مقیمی در 25 تیرماه سال 1369 در شهر بابل مازندران از ورزشکاران خطه شمال است که با توانایی هایش در رسیدن تیم ملی فوتسال به مقام قهرمانی جام جهانی برسند.

بیوگرافی نسترن مقیمی بازیکن فوتسال بانوان و تصاویر او
بیوگرافی نسترن مقیمی بازیکن فوتسال بانوان و تصاویر او

گفت و گوی ایرنا با خانم نسترن مقیمی 

او در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به روند کسب موفقیت نایب قهرمانی آسیا اشاره کرد و گفت: پیش از آغاز این مسابقات، در نظر هیچ کارشناسی، موفقیت تیم فوتسال ایران امکان پذیر نبود اما اتحاد، همدلی و وحدت بازیکنان و تلاش های کادر فنی و مسوولان تیم منجر به کسب این موفقیت شد.
ملی پوش مازندرانی تیم فوتسال بانوان ایران افزود: به جز یک بازی که از مصدمیت رنج می بردم ، در دیگر مسابقات تیم ملی در این رقابت ها حاضر بودم و در یک مسابقه نیز موفق به گلزنی شدم.
مقیمی گفت: در مدت زمان سه ساله عضویت در تیم ملی، این مقام مهم ترین و شیرین ترین افتخاری بود که کسب کردم که امیدوارم با تلاش بیشتر بتوانم به موفقیت های بیشتری در عرصه ها آسیایی و جهانی دست پیدا کنم.
وی افزود: برگزاری منظم لیگ برتر فوتسال بانوان ، یکی از مهم ترین دلایل رسیدن تیم ملی به این موفقیت است.
ملی پوش مازندرانی تیم فوتسال بانوان ایران ادامه داد: یکی از مشکلاتی که در لیگ برتر فوتسال بانوان کشور وجود دارد، بی توجهی حامیان مالی به این رقابت ها است که موجب شده است به جز چند تیم، بقیه تیم ها با مشکلات فراوان مالی دست به گریبان باشند.
مقیمی گفت: به دلیل وجود این مشکلات، بازیکنان ملی پوش که خواهان دستمزد بیشتری هستند ، فقط در چهار تیمی که دارای حامی مالی است عضویت پیدا می کنند که این شرایط موجب افت کیفیت لیگ و تفاوت فراوان این چهار تیم با دیگر تیم های جدول رده بندی باشد.
وی افزود: وجود این مشکل در فوتسال مازندران نیز مشهود است که نتیجه آن ، انحلال تیم فوتسال ساری در لیگ برتر و واگذاری امتیاز آن به شورای شهر نوشهر بود.
ملی پوش مازندرانی تیم فوتسال بانوان ایران گفت: مازندران دارای توانایی فراوانی در زمینه فوتسال بانوان است که اگر تیم های این استان می خواهند به مدعی قهرمانی در لیگ برتر تبدیل شوند باید به فکر برطرف شدن مشکلات مالی خود باشند.
وی افزود: با استفاده از تمام بازیکنان فوتیال مازندران و جذب چند بازیکن شاخص دیگر ، تیم های فوتسال این استان می توانند خود را برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر آماده کنند.

بیوگرافی نسترن مقیمی بازیکن فوتسال بانوان و تصاویر او
بیوگرافی نسترن مقیمی بازیکن فوتسال بانوان و تصاویر او

او ادامه داد: بی توجهی به حمایت از فوتسالیست های مازندرانی در سال های گذشته ، منجر به خداحافظی آن ها از ورزش حرفه ای شد که لازم است برای ساختن نسلی جدید و قدرتمند، به سازندگی در رده های سنی پایه بیشتر توجه شود.
ملی پوش مازندرانی تیم فوتسال بانوان ایران گفت: برگزاری کلاس های آموزشی در فصل تابستان که زمان اوقات فراغت جوانان از تحصیل در مدارس است، بهترین فرصت برای شناسایی افراد مستعد و معرفی آن ها به مدارس فوتسال خواهد بود.
وی افزود: در حال حاضر مازندران پنج ملی پوش در رده سنی زیر ۱۴ سال فوتسال دارد که با توجه بیشتر به آموزش علمی این رشته در مدارس فوتسال و برگزاری منظم لیگ استانی ، این تعداد در آینده افزایش چشمگیری خواهد یافت.
او ادامه داد: یکی از مشکلاتی که مانع توسعه بیشتر فوتسال بانوان ایران است ، نداشتن رقابت های آسیایی در رده های سنی پایه است که موجب شده فعالیت این رده ها در داخل کشور نیز با رکورد و کندی بسیار زیادی مواجه باشد.
ملی پوش مازندرانی تیم فوتسال بانوان ایران گفت: در حال حاضر فوتسال بانوان آسیا منحصر به برگزاری مسابقه در رده سنی بزرگسالان است.
وی افزود: یک راه حل عمده برای برطرف کردن مشکل کمبود بازیکن جایگزین در تیم ملی بزرگسالان، تشکیل تیم ملی ب و گرد هم آوردن بازیکنان مستعد دیگر است تا در صورت بروز هر اتفاقی برای بازیکنان اصلی، این بازیکنان از آمادگی لازم برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی برخوردار باشند.
وی از بی توجهی مسوولان استانی به فوتسال بانوان انتقاد کرد و گفت: پس از کسب عنوان نایب قهرمانی آسیا که اولین عنوان ورزشکاران مازندران در این رشته بود، هیچ تماسی از طرف مسوولان ورزش استان با من گرفته نشد که با توجه به رفتارهای مشابه انجام شده در گذشته، دیگر گله ای از این رفتارها ندارم.
نسترن مقیمی فوتسالیست مازندرانی به همراه تیم ملی فوتسال بانوان ایران به مقام نائب قهرمانی داخل سالن ۲۰۱۳ آسیا در اینچوان کره جنوبی دست یافت.
در این مسابقات تیم ملی فوتسال ایران تیم های مالزی ، هنگ کنگ ، تایلند و ویتنام را شکست داد و راهی فینال شد.
در فینال این رقابت ها و در یک بازی نزدیک و حساس، تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان دو بر یک مغلوب ژاپن شد و به مقام نائب قهرمانی دست یافت.
مقام نائب قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان در اینچوان کره جنوبی نخستین مدال تیمی ورزش بانوان در رقابت های آسیایی محسوب می شود.

بیوگرافی نسترن مقیمی بازیکن فوتسال بانوان و تصاویر او
بیوگرافی نسترن مقیمی بازیکن فوتسال بانوان و تصاویر او

 

منبع: ساتین

گردآوری: سایت تفریحی نماگرد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا