اخباراخبار فرهنگی هنری

دریافت درآمد ۳۰ میلیونی رامبدجوان برای اجرای هر برنامه ی خندوانه!!!

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.

دریافت درآمد ۳۰ میلیونی رامبدجوان برای اجرای هر برنامه ی خندوانه!!!

دریافت درآمد ۳۰ میلیون رامبدجوان برای اجرای هر برنامه ی خندوانه!!!
دریافت درآمد ۳۰ میلیونی رامبدجوان برای اجرای هر برنامه ی خندوانه!!!

خبردریافت دستمزد30میلیونی رامبد جوان برای اجرای هربرنامه ی خندوانه که به تازگی دریکی ازروزنامه ها وفضای مجازی منتشر شده است تنها شایعه ای بیش نیست درادامه صحبت های رامبد جوان در رابطه با این موضوع را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

رامبد جوان مجری برنامه «خندوانه»؛ در خصوص شایعات پیش آمده در یکی از روزنامه‌ ها و فضای مجازی مبنی بر دریافت درآمد ۳۰ میلیون برای هر اجرا در «خندوانه» گفت: مدتی است که روزنامه‌ ای با شیطنت‌ هایش روی من زوم کرده که ترجیح می‌ دهم آن را نادیده بگیرم چون تمامی حرف‌ های آنها بی‌ پایه و اساس است و دروغ مطلق.

وی افزود: قراردادهای من بسیار شفاف و به دور از هرگونه حاشیه‌ ای است و چنین رقم‌ هایی که در مورد دستمزد من بیان می‌ شود کذب محض است و تلویزیون چنین رقم‌ هایی را به هیچ عنوان پرداخت نمی‌ کند.

جوان در ادامه به تولید فصل چهارم «خندوانه» اشاره کرد و گفت: در حال حاضر مشغول تدوین قسمت‌ های پایانی فصل سوم هستیم و پس از آن روی فصل چهارم تمرکز خواهیم کرد. در فصل چهارم با تغییر دکور و آیتم‌ های جدیدی روبه رو خواهیم شد و سعی می‌ کنیم تمام مواردی که توانست مورد قبول مخاطبان قرار بگیرد را پوشش بیشتری دهیم.

وی در مورد لباهنگ مردمی اظهار داشت: در مورد لباهنگ مردمی هم صحبت‌ هایی شده و دوست داریم که در فصل جدید آن را عملی کنیم که آن هم بستگی به موافقت شبکه دارد.

وی خاطرنشان کرد: «خندوانه» تا پایان هفته آینده پخش می‌ شود و بعد از پایان محرم و صفر با فصل جدید مهمان خانه‌ های مردم خواهد شد.

 

خبر ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان در یونان!!!+عکس

توهین نشریه ی یالثارات به رامبد جوان وخندوانه!!!+عکس

کنایه رامبد جوان در برنامه ی خندوانه به مهران مدیری بخاطر کشیدن سیگار!!

عکس عاطفی رامبد جوان بعد از فوت داوود رشیدی !!!

اعتراض به خندوانه به دلیل خندیدن زنان در کنار مردان!!+عکس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا