اخباراخبار فرهنگی هنری

توزیع روسری درکنسرت چارتار درخارج ازکشور!!!+عکس

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.

توزیع روسری درکنسرت چارتار درخارج ازکشور!!!+عکس

توزیع روسری درکنسرت چارتار درخارج ازکشور!!!+عکس
توزیع روسری درکنسرت چارتار درخارج ازکشور!!!+عکس

کنسرت گروه چارتار که درخارج از کشور برگزارشد بعد ازکنسرت چارتار درکانادا تعدادی روسری بین تماشاگران زن پخش وتوزیع شد تا بتواند بااین گروه موسیقی عکس یادگاری بگیرند.

شماری از تماشاگرانی که با این گروه عکس یادگاری گرفته‌اند، ابتدا روسری سر کرده‌ اند، با اعضای این گروه عکس یادگاری گرفته‌ اند و روسری‌ شان را برداشته‌ اند؛ اتفاقی که در نوع خود قابل توجه و بی‌ سابقه است.

یکی از زنانی که در کنسرت این گروه در شهر کلگری کانادا با آرمان گرشاسبی، خواننده چارتار، عکسی به یادگار گرفته و در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده، در کامنت‌ ها مورد پرسش قرار گرفته که چرا با وجود بی‌ اعتقادی به حجاب روسری به سر دارد و او مدعی شده که ‌«گروه چارتار اگر با خانم‌ های بی‌ حجاب عکس داشته باشند، در ایران دچار مشکل می‌ شود.» و در ادامه نیز تاکید کرده، روسری را خود اعضای گروه «چارتار» آورده بودند.

توزیع روسری درکنسرت چارتار درخارج ازکشور!!!+عکس
توزیع روسری درکنسرت چارتار درخارج ازکشور!!!+عکس

«چارتار» این ادعا را در حساب‌های کاربری‌اش تاکید کرده و در این زمینه نوشته است: «…گروه هرگز اجازه اظهارنظر یا دخالت در نوع پوشش افراد را نمی‌دهد. به علت محدودیت‌ های قانونی و تعهدی که برای نحوه اجرای گروه‌ های موسیقی در خارج از ایران وجود دارد، انتخاب ما به رغم تمایل به ثبت یادگاری با مخاطبانمان، طرف نظر کردن از عکس گرفتن بود. کسانی که در عکس‌ ها با حجاب در کنار اعضای گروه هستند، با درک شرایط انتخاب خودشان را انجام داده‌ اند.»

اعضای گروه چارتار می گویند به دلیل محدودیت های قانونی و تعهدی که درباره نحوه اجرای گروه های موسیقی در خارج از ایران وجود دارد، ترجیح می دادند با علاقمندان عکس یادگاری نگیرند.

روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر این‌که گروه چارتار در تور کنسرت‌های خارج از کشور از تماشاگران خود خواسته‌ اند برای عکس یادگاری با آن‎‌‌ها روسری سر کنند.

موضوع از آن جا آغاز شد که یکی از زنانی که در کنسرت این گروه در شهر کلگری کانادا با آرمان گرشاسبی، خواننده چارتار، عکسی به یادگار گرفته بود، در صفحه اینستاگرامش نوشت ‌«اعضای گروه چارتار اگر با خانم‌ های بی‌ حجاب عکس داشته باشند، در ایران دچار مشکل می‌ شوند.» و در ادامه نیز تاکید کرده، روسری را خود اعضای گروه «چارتار» به همراه‌ شان آورده بودند.

پس از انتشار این خبر، گروه چارتار در صفحه فیس بوک خود متنی را در توضیح این اتفاق روی صفحه خود قرار داده است. اعضای این گروه نوشته اند:

«دانی که چنگ و عود چه تقریر می کنند

پنهان خورید باده که تعزیر می کنند

گویند رمز عشق مگویید و مشنوید

مشکل حکایتیست که تقریر می کنند

جز قلب تیره هیچ نشد حاصل و هنوز

باطل در این خیال که اکسیر می کنند

گروه هرگز به خودش اجازه اظهار نظر یا دخالت در نوع پوشش افراد را نمی‌ دهد.

به علت محدودیت‌ های قانونی و تعهدی که برای نحوه اجرای گروه های موسیقی در خارج از ایران وجود دارد، انتخاب ما به رغم تمایل به ثبت یادگاری با مخاطبان‌ مان، صرف نظر کردن از گرفتن عکس بود.

کسانی که در عکس‌ها با حجاب در کنار اعضای گروه هستند، با درک شرایط موجود انتخاب خودشان را انجام داده‌اند. این پیشنهاد نه از جانب ما، که از جانب دیگر برگزارکنندگان به بانوان عزیز داده شد چرا که ما خود را در جایگاهی نمی‌بینیم که در انتخاب دیگران دخالتی بکنیم.

با این وجود به نظر می‌ رسد که تصور اشتباهی از زاویه نگاه گروه به این موضوع پدید آمده که از این بابت متاسفیم.»

منبع: خبرآنلاین

 

نیوشا ضیغمی و همسرش در کنسرت سالار عقیلی+عکس

کنسرت بهنوش بختیاری برای کیمیا علیزاده برنده مدال المپیک۲۰۱۶+عکس

حضور بازیگران معروف زن در کنسرت شهره سلطانی! + عکس

خوانندگی جنجالی بهنوش بختیاری در کنسرت

ممنوعیت کاری برای علی لهراسبی به علت همکاری با شادمهرعقیلی!!!+عکس

شکیرا خواننده افتتاحیه المپیک ریو

خواننده معروف ایرانی مشکوک به سرطان حنجره

خواننده معروف کشور در برنامه ی خندوانه از شکست های عشقی اش گفت!!!+عکس

عکس های جنجالی و داغ بدون آرایش نانسی خواننده عربی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا