مد و زیباییمدل لباس زنانه

بهترین انتخاب روسری با رنگ پوست و فرم صورت شما

4.5/5 - (2 امتیاز)

بهترین انتخاب روسری با رنگ و فرم صورت شما 

بهترین انتخاب روسری
انتخاب بهترین روسری

 

انتخاب روسری را می توان بر اساس رنگ پوست و فرم صورت انتخاب کرد.با شناخت رنگ پوست و فرم صورت می توانید بهترین انتخاب را برای روسری و یا شال داشته باشید.روسری و شال جزءحجاب زنان ایرانی محسوب می شود پس باید با دقت بیشتری انتخاب شود .درنما گرد بخش مد و زیبایی با روش انتخاب روسری با رنگ و فرم صورت را برای شما عزیزامن بیان می کنیم.

چگونه رنگ پوست خود را تعیین کنیم 

پوست هر انسان به سه نوع گرم، سرد و خنثی تقسیم‌بندی می‌شود. می توانید با یک ترفند زیرکانه زمینه پوست خود را تعیین کنید

نوشته های مشابه

از دو رنگ مختلف زیورآلات یعنی نقره‌یی و طلایی استفاده کنید ، اگر رنگ صورت‌تان با زیوآلات نقره‌یی زیباتر  ودلچسب‌تربود زمینه‌ی رنگ شما سرد است ولی اگر بازیورالات طلایی چهره‌ی خود را بیشتر دوست داشتید، زمینه پوست شما گرم است.اگر وضعیتی میان این دو مورد دارید، رنگ پوست شما خثی است که اتفاقاً زمینه‌ی چندان رایجی نیز نیست.

 

بهترین انتخاب روسری
بهترین انتخاب روسری

بهترین انتخاب روسری برای رنگ پوست گرم

اگر رنگ پوست شما گرم است بهترین انتخاب‌ برای شما استفاده ازرنگ‌هایی مانند قرمز، نارنجی، زرد و قهوه‌یی شتری و تیره است؛در مورد شال و روسری، رنگ نارنجی، از رنگ‌های جذاب و مناسب و رنگ قرمز در میان زمینه‌های مختلف پوست، بیشتر برای پوست گرم مناسب است.

 

بهترین انتخاب روسری
بهترین انتخاب روسری

 

بهترین انتخاب برای رنگ پوست خنثی

افرادی که دارای رنگ پوست خنثی هستند از خوش شانس ترین آدم ها هستند چون با اتنخاب های فراوانی روبرو هستند هم می تواند از طیف رنگ پوست های گرم و هم سرد استفاده کنند.

بهترین انتخاب برای رنگ پوست سرد

برای کسانی که دارای پوست هستند استفاده از رنگ های مانند آبی ،سبز،بنفش ،و صورتی مناسب است .اگر دوست دارید که از رنگ های دیگر نیز استفاده کنید باید به طرح های کوچک در داخل روسری اکتفا کنید و انتخاب شما روسری با پس زمینه سرد باشد .شما عزیزان می توانید از انواع روسری ها با پس زمینه صورتی و انواع آبی و سبز به راحتی استفاده کنید .

بهترین انتخاب روسری
بهترین انتخاب روسری

انتخاب روسری مناسب با رنگ چشم

انتخاب روسری با تن رنگی مشابه رنگ چشمانتان انتخاب هوشمندانه‌ای برای شما محسوب می‌شود.انتخاب رنگ روسری مطابق با رنگ سایه چشم، لاک ناخن و به طور کلی آرایش هم یکی از روش‌های ایجاد هماهنگی در پوشش شماست.اگر روسری شما پر از رنگ و نقش و نگار است، بهتر است که آرایش ملایم تری را برای صورت خود انتخاب کنید.

 

انتخاب روسری با فرم صورت 

آشنایی داشتن با فرم صورت خودتان کمک بزرگی در مورد انتخاب شال و روسری می توانید به خودتان داشته باشید.

 

بهترین انتخاب روسری
بهترین انتخاب روسری

انتخاب روسری با فرم مستطیل 

اگر دارای فرم صورت مستطیل هستید یعنی طول صورت از عرض بزرگتر است، پیشانی و فک هم اندازه و لبه های تیز دارد.بهترین انتخاب برای این گونه صورت ها شال است.می توانید با شال کمی گوشه های صورتتان را گرد کنیداز انتخای شال و روسری های چهار گوش پرهیز کنید. از هدبندهای تیره یا دستمال سرهای تیره استفاده کنید.روسری و شال خود را به صورت گرد ببندید.از مدل های که در پشت بسته می شود خوداری کنید   روسری و شال هایی با پارچه های نرم و لخت انتخاب کنید.

 

بهترین انتخاب روسری
بهترین انتخاب روسری

انتخاب روسری برای فرم صورت بیضی 

اگر صورت بیضی دارید،خوش شانس هستید چون بیشتر مدل ها برای شما مناسب است. شما باداشتن صورت بیضی می توانید شال و روسری خود را به دلخواه ببندید. اما اگر فکر می کنید صورت تان کشیده است بهتر است هدبند یا دستمال سر در زیر روسری یا شال بپوشید و کناره های شال و روسری تان را تو بزنید تا گونه ها مشخص تر شود.

بهترین انتخاب روسری
بهترین انتخاب روسری

انتخاب روسری برای فرم صورت قلبی 

فرم صورت قلبی یا مثلثی دارای چانه نوک تیز و عرض پیشانی هم زیاد است .شما باید عرض پیشانی را کم کنید تا چانه مناسب به نظر برسد .طوری روسذی و شال سر کنید که کمی از پیشانی را پوشانده و تیزی چانه را با شال و روسری بگیرید .یعنی شال و روسری را طوری ببندید که قسمت چانه نیز پوشیده شود.

 

بهترین انتخاب روسری
بهترین انتخاب روسری

 

انتخاب روسری برای فرم صورت مربع 

شال ها بهترین گزینه برای صورت های مربعی شکل است.شما می توانید با شال گوشه های مربعی صورت تان را گرد کنید.شال هایی با جنس های نرم و لَخت به درد افرادی می خورند که صورت های مربع شکل دارند.از شال و روسری های چهار گوش استفاده نکنید.

بهترین انتخاب روسری
انتخاب بهترین روسری

انتخاب روسری برای فرم صورت های گرد

انتخاب روسری برای فرم صورت های گردباید از پارچه های محکم و حالت دار استفاده کنید. کناره های شال و روسری را به هیچ وجه تا نزنید.می توانید از  هدبند یا دستمال سر می توانید استفاده کنید اما نباید بیشتر از 4/1 پیشانی را بگیریدبرای بلندتر نشان دادن پیشانی از هدبندهایی که رنگ روشن دارند استفاده کنید و روسری و شال خود را تیره تر و به صورت مستطیلی سر کنید

 

گروه مد و زیبایی نما گرد 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا