آموزش فر کردن موها با آب نمک در منزل

فر کردن موها با آب نمک

فر کردن موها با آب نمک

 

در مباحث قبلی در نماگرد فر کردن مو با چنگال را برای شما عزیزان بیان کردیم .حال در اینجا به روش فر کردن موها با آب نمک می پردازیم برای حالت دادن به موها لازم نیست صرف وقت و هزینه کنید به احتی با مواد که در دسترس دارید می توانید موهای خود را زیبا کنید. پس تا پایان همراه ما باشید.

 

فر کردن مو با آب نمک در خانه 

روش اول:

موها را خیس کرده و به چند بخش تقسیم کرده سپس به هر قسمت اسپری نمک بزنید, کمی سشوار روی موها بگیرید و آن ها را پیچ دهید بعد با گیره محکم شان کنید. روی موهای پیچیده سشوار بگیرید و بعد از باز کردن سنجاق ها دوباره به آن ها اسپری نمک بزنید.

 

فر کردن موها با آب نمک

فر کردن موها با آب نمک

روش دوم

بعدد از شستن موها آن ها را به خوبی خشک کنید, موها را به قسمت های مختلف تقسیم کنید و بعد به وسیله اتو موها را مجعد کنید و سپس اسپری نمک به موها بزنید . اگر دوست دارید موهایتان فر و پفی باشد میتوانید لا به لای آن ها کمی شامپوی خشک بزنید.

روش سوم:

به موهایتان کمی موس بزنید و سپس خشک کنید بعد از خشک شدن موها آن ها را به چند قسمت تقسیم کنید, با اتوی فر کننده موها را بپیچید. اسپری نمک به موها بزنید فقط حواستان باشد اسپری را با فاصله از مو بگیرید, روی موهایتان سشوار بگیرید و بهتر است بدانید که نباید آنها را شانه کنید.

 

گروه مد و زیبایی نماگرد 

 

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کلیه حقوق برای وب سایت نماگرد محفوظ می باشد و کپی فقط با ذکر لینک پست مجاز است.