زیبایی صورت و ناخنمد و زیبایی

روش های پاک کردن لاک ناخن بدون استون

4.5/5 - (2 امتیاز)

پاک کردن لاک ناخن بدون استون بسیار راحت است نگران نباشید اگر استون شما تمام شده باشد و یا دیگر به علت عوارض حانبی استون می خواهید روش دیگری را برای پاک کردن لاک ناخن خود استفاده کنید. ما در نماگرد روش های مختلف پاک کردن لاک ناخن را به شما عزیزان آموزش می دهیم پس با ما همراه باشید.

 

پاک کردن لاک ناخن
خمیر دندان برای پاک کردن لاک ناخن

 

پاک کردن لاک ناخن با خمیردندان 

با مقداری خمیر دندان به راحتی می توانید لاک ناخن خود را پاک کنید.خمیر دندان را روی ناخن بزنید و سپس با یک مسواک کهنه لاک ناخن خود را پاک کنید.کمی خمیر دندان را روی لاک بزنید و بعد از 10 دقیقه با دستمال آن را پاک کنید. بهتر است نوع خمیر دندان از نوع سفید کننده باشد تا بهتر عمل کند. ضمن اینکه اگر خمیر دندان را با جوش شیرین مخلوط کنید، پاک کننده قوی‌تری خواهید داشت.

 

پاک کننده لاک ناخن اسپری بدن 

شما می توانید به راحتی با اسپری بدن لاک ناخن خود را پاک کنید.فقط اسپری را با فاصله روی ناخن خود بزنید و با تکه ای پنبه لاک را از روی ناخن خود پاک کنید.

 

پاک کردن لاک ناخن با اسپری مو 

مانند اسپری بدن اسپری مو هم می تواند انتخاب مناسبی باشد .بعد از اسپری کردن ناخن ها به روش بالا سریع با پنبه مرطوب لاکها را پاک کنید چون اسپری مو خیلی خشک و شکننده می کند.

 

پاک کردن لاک ناخن
آب لیمو و سرکه برای پاک کردن لاک ناخن

 

استفاده از ترکیب لیمو و سرکه 

ترکیب لیمو و سرکه را جایگزین استون کنید تاروشی سالم باشد و آسیبی به دست نرساند ،1 قاشق آبلیمو،و1 قاشق سرکه را با هم ترکیب و همه انگشتان را 5 تا 10 دقیقه در آب گرم قرار دهید و بعد پنبه را آغشته به این ترکیب کنید وبه آرامی روی ناخن 10 تا20ثانیه بکشید تا پاک شود.

 

پاک کردن ناخن با عطر 

عطر هم روشی برای پاک کردن لاک ناخن  است.برای استفاده از عطر پنبه را داخل عطر خیس کرده و روی ناخن قرار دهید و به آرامی روی ناخن بکشید می بینید که به راحتی لاک ناخن پاک می شود.

پاک کردن لاک ناخن
قرار دادن ناخن ها در آب گرم

پاک کردن باک ناخن با آب گرم و پارچه خشک 

یکی دیگر از روش های پاک کردن لاک ناخن استفاده از آب گرم است شاید بی ضررترین روش باشد. ناخن های خود را به مدت 20تا 25 دقیقه در آب گرم قرار دهید تا لاک نرم شود سپس با یک دستمال خشک روی ناخن ها بکشید تا لاک ها پاک شود.البته گفتن این نکته ضروری است که هرجنس لاکی با قرار گرفتن در آب گرم نرم نمی شود اما برای اکثر لاک ناخن ها این روش موثر بوده است.

 

بیشتر بدانید :طراحی ناخن برای محل کار ،آموزش طراحی ناخن روزنامه ای ، طراحی ناخن با تور و دانتل 

 

 الکل پاک کننده لاک ناخن

هم از الکل و هم از محصولاتی که دارای الکل هستند، می‌توانید استفاده کنید. البته بهتر است این گزینه را در انتها انتخاب کنید زیرا ممکن است الکل باعث خشکی پوستتان شود.10 تا 20 دقیقه ناخن‌ها را به الکل آغشته کنید تا به تدریج لاک ناخن کمرنگ شود و پاک شود.

پاک کردن لاک ناخن
هیدروژن پراکساید پاک کننده  لاک ناخن

 

هیدروژن پراکساید پاک کننده  لاک ناخن 

مقداری آب گرم را با دو برابر آن هیدروژن پراکساید ترکیب کنید و ناخن‌ها را 10 دقیقه در آن بخیسانید. بعد از آن با سوهان ناخن، لاک را از روی ناخن پاک کنید.

 

سرکه سفید پاک کننده لاک ناخن 

کمی سرکه سفید را با کمی آبلیمو مخلوط کنید و ناخن‌ها را 10 تا 15 دقیقه در آن بخیسانید. سپس با یک تکه پنبه، لاک ناخن را از روی آن پاک کنید. سرکه به خوبی لاک روی ناخن را کمرنگ و تضعیف می‌کند.

 

پاک کردن لاک ناخن
پاک کردن لاک ناخن با لاک

 

پاک کردن لاک ناخن با لاک

این یک روش جالب است که می‌توانید آن را امتحان کنید. بعد از امتحان کردن هر یک از روش‌های گفته شده در بالا، لاک ناخن خیس و ضعیف می‌شود. روی این حالت لاک ناخن، یک لایه لاک جدید بزنید و بعد از چند ثانیه، با یک دستمال، لاک را به صورت محکم و با کمی فشار، پاک کنید تا لایه زیرین را نیز با خود پاک کند. این روش را بدون امتحان کردن پاک کننده‌های دیگر هم می‌توانید امتحان کنید، تاثیر گذار است.

 

گروه مد و زیبایی نماگرد 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا