رنگ کردن مو با آب لیمو یکی از طبیعی ترین رنگ کردن موها است. شما برای بدست آوردن نتیجه مورد نظر خود این کار را باید دو تا سه بار در هفته انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. اما شما می توانید به جای استفاده از مواد شیمیایی برای رنگ کردن موها یک بار هم که شده از مواد طبیعی برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید و نتیجه حاصله را مقایسه کنید.  با ما در بخش مد و زیبایی نماگرد همراه باشید

رنگ کردن مو با آب لیمو

رنگ کردن مو با آب لیمو

رنگ کردن مو با آبلیمو در منزل 

  • برای شروع به چند عدد لیمو احتیاج داریم .تعداد لیمو به بلندی یا کوتاهی موهای شما بستگی دارد.لیموها را بدون اینکه ببرید ، با دست محکم فشار دهید.
  • لیموها را به چهار قسمت برش بزنید.یک فنجان آب را بجوشانید.لیموهای تازه و فشرده شده را به این آب داغ اضافه کنید.دقت کنید که آب میوه و خود آب به مقدار مساوی باشند.
  • حالا این محلول را داخل یک بطری اسپری بریزید و روی کل موهایتان بپاشید. اگر می خواهید که موهایتان به حالت هایلایت باشد ، یک نوارگاز پانسمان را بردارید و داخل آبلیمویی که درست کرده ایم بغلتانید.حالا قسمتی از موهایتان را که می خواهید هایلایت کنید را با دست نگه دارید و نوار گاز پانسمان را روی آن بکشید. به چند کلیپس احتیاج خواهید داشت تا در هنگام هایلایت کردن از آن استفاده کنید.
رنگ کردن مو با آب لیمو

رنگ کردن مو با آب لیمو

بیشتر بدانید :رنگ کردن موها با دارچین ،رنگ کردن موها با پوست گردو ،رنگ کردن موها با نسکافه 

  • بعد از رنگ یا هایلایت کردن مو باید حداقل به مدت یک ساعت در جلوی نور افتاب بنشینید.چون به مدت طولانی جلوی آفتاب خواهید بود بهتر است از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید.بعد از یک ساعت دوباره روی موهایتان آب لیمو را بمالید و نیم ساعت دیگر جلوی آفتاب بنشینید.چون لیمو به سطح ph مو آسیب می رساند بهتر است بعد از اتمام کار موهای خودتان را بشویید.
  • افزودن دارچین به آبلیمو باعث می شود موهای شما قهوه ای یا طلایی به نظر برسد که در موهای تیره تر بهتر اثر می کند.
  • عسل باعث می شود که موهای شما بعد از رنگ کردن شکننده نشوند.پس عسل را هم به محلول خود اضافه کنید.

 

منبع :نمناک

گروه مد و یبایی نماگرد 

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کلیه حقوق برای وب سایت نماگرد محفوظ می باشد و کپی فقط با ذکر لینک پست مجاز است.