مد و زیباییلوازم آرایشی بهداشتی

آشنایی با کاربرد رنگ های کانسیلر برای آرایش صورت

4.4/5 - (5 امتیاز)
[ type=”blue”]آشنایی با رنگ های کانسیلر برای داشتن یک آرایش حرفه ای لازم است. شما عزیزان در ادامه می توانید با این روش آشنا شده و یک آرایش حرفه ای را در منزل تجربه کنید پس با ما همراه باشید 

کاربرد رنگ های کانسیلر
کاربرد رنگ های کانسیلر

آشنایی با کاربرد رنگ های کانسیلر 

کانسیلر ها برای پوشش دادن عیوب صورت بکار می روند. شما می توانید به راحتی سیاهی زیر چشم ،جای جوش ،لکه های تیره ،زرد بودن و رنگ پریدگی صورت ،آفتاب سوختگی را به وسیله رنگ های مختلف کانسیلر پوشش دهید و همچنین می تواند در برجسته تر کردن گونه ها و کوچک تر کردن بینی در آرایش به شما کمک کند.

کانسیلر نارنجی

کانسیلر نارنجی برای خانم هایی که پوست سبزه یا گندمی دارند مناسب است زیرا این نوع کانسیلر میتواند انواع لکه های تیره و روشن را از روی پوست آن ها محو کند. خانم هایی که پوست سفیدی دارند نباید از کانسیلر نارنجی استفاده کنند زیرا پوست شان متمایل به رنگ نارنجی میشود و کاملا غیر طبیعی.برای پوشاندن سیاهی دور چشم و لکه های قهوه ای، جای جوش یا کبودی آبی رنگ در روی پوست های متوسط تا خیلی تیره نیز مناسب است.رنگ نارنجی کانسیلر برای پوشاندن جای لک سیاه و یا تمامی عیوب و سیاهی های زیر چشم کاربرد دارد. کمی از این کانسیلر را توسط ابر مخصوص بر زیر چشم زده و پس از آنکه به خوبی بر روی پوست پخش شد، می توانید از کرم پودر و کانسیلر های طبیعی و هم رنگ پوست خود استفاده کنید.

روش استفاده از این نوع کانسیلر این است که مقدار از کانسیلر را روی بخش هایی از صورت که دارای لکه هست به طرف پایین بزنید و با پد محو کنید.

نوشته های مشابه
کاربرد رنگ های کانسیلر
کاربرد رنگ های کانسیلر

کانسیلر بنفش

کانسیلر بنفش برای خانم هایی که پوست صورت شان زرد و رنگ پریده است مناسب است زیرا کانسیلر بنفش زردی و بی روح بودن پوست را از بین میبرد همچنین جای جوش را محو میکند.خنثی کردن سیاهی زیر چشم و روش کردن قسمت های کدر در پوست های روشن تا برنزه یکی دیگر از کاربرد های رنگ کانسیلر بنفش است

روش استفاده:قسمت هایی از صورت که به زردی میزند و جای جوش باقی مانده است مثلا پیشانی یا دو طرف صورت باید کانسیلر بنفش بزنید و از روی آن کرم پودر بزنید.

کاربرد رنگ های کانسیلر
کاربرد رنگ های کانسیلر

کانسیلر زرد

این رنگ کانسیلر برای سیاهی و کبودی زیر چشم کاربرد دارد همچنین میتوانید از آن به عنوان پرایمر سایه چشم هم استفاده کنید.اصلاح قرمزی سطحی در انواع مختلف پوست. همچنین ته رنگ آبی یا بنفش پوست (ناشی از کبودی یا مویرگ) را می پوشاند.

روش استفاده:مقداری از کانسیلر زرد رنگ را به شکل مثلثی زیر چشم ها بزنید و با اسفنج آن را ترکیب کنید، مقدار بسیار کمی از آن را پشت چشم ها بزنید تا رنگ اطراف چشم کاملا یکدست و طبیعی شود.

کانسیلر صورتی

کانسیلر صورتی پوست صورت را شاداب نشان میدهد و خستگی را پنهان میکند، رنگی طبیعی صورتی برای خانم هایی که پوست سفید دارند مناسب است.

روش استفاده:زیر چشم ها، پیشانی و چانه را کانسیلر صورتی بزنید و با پد آن را محو کنید، سپس پودر تثبیت کننده بزنید تا آرایش تان ساعت های طولانی ثابت بماند.

 

کاربرد رنگ های کانسیلر
کاربرد رنگ های کانسیلر

[ type=”red”]بیشتر بدانید :  کانسیلر و نحوه استفاده از آن ، پرایمر چیست ؟

کانسیلر سبز

رنگ سبزرنگ قرمز شدید روی انواع پوست را خنثی می کند. برای پوشاندن آکنه روزاسه، آفتاب سوختگی سطحی، آکنه، آماس پوست، ماه گرفتگی، پوست گلگون و جوش عالی است.رنگ سبز کانسیلر مناسب برای پوشش دهی نقاط قرمز رنگ روی پوست هست.

 

کاربرد رنگ های کانسیلر
کاربرد رنگ های کانسیلر

 

کانسیلر هلویی

هلویی/ رنگی بین زرد و نارنجی(شبیه به رنگ زردآلو): پوشاندن تیرگی زیر چشم و لکه های سیاه پوستی ناشی از ترشح ملانین، لکه های تیره، جای جوش یا کبودی در پوست های روشن تا متوسط است.

کانسیلر قهوه ای 

رنگ های قهوه ای تیره کانسیلر مناسب برای کوچک نشان دادن پیشانی و استخوان فک بوده و رنگهای بژ روشن کانسیلر مناسب برای برجسته تر کردن نقاط دیگر صورت هستند. رنگ زرد کانسیلر نیز مناسب برای آن دسته پوست هایی بوده که بی روح بوده و خسته به نظر می رسند.

کاربرد رنگ های کانسیلر
کاربرد رنگ های کانسیلر

 

کانسیلر قرمز

کانسیلر قرمز پوشاندن سیاهی دور چشم و لکه های تیره روی پوست های خیلی تیره مناسب است

کانسیلر آبی

کانسیلر آبی روشن کردن زردی و رنگ دانه های تیره پوست در پوست های روشن. همچنین رنگ های نارنجی پوست (ناشی از لکه های برنزه کننده ها) را خنثی می کند.

 

گروه مد و زیبایی نماگرد 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا