بیماری ها و راههای درمانروانشناسیسلامت

درمان ارزان و سریع افسردگی!

4.8/5 - (9 امتیاز)

درمان ارزان افسردگی

درمان ارزان افسردگی
درمان ارزان افسردگی

افسردگی نوعی بیماری روانی است که افراد زیادی به ان مبتلا هستند. این بیماری را نیز میتوان درمان کرد ولی چگونه میتوان در این راه از داروهای شیمیایی استفاده نکرد و به موفقیت دست یافت؟

ویتامینی برای درمان افسردگی

افسردگی در رده های سنی مختلف می تواند بروز کند ، هرچند علل و نشانه های مختلفی در مبتلایان به افسردگی دیده می شود اما برای درمان یک سری مشترکات وجود دارد که یکی از انها استفاده از ویتامین ب است.

با یک ویتامین افسردگی را درمان کنید

اسید فولیک یکی از انواع ویتامینهای گروه B است زمانیکه اسید فولیک برای درمان کمبود آن مصرف می شود باید به همراه آن ویتامین B12 نیز مصرف گردد این دو مکمل برای بهبود سلامت اعصاب مفید می باشند.

درمان ارزان افسردگی
درمان ارزان افسردگی

تاثیر ویتامین ب 12 بر درمان افسردگی

در تمام مطالعات بالینی ثابت شده که کمبود اسید فولیک در بدن مرتبط با بروز افسردگی است این کمبود باعث می شود که مقادیر سروتونین در مغز کاهش پیدا کند.

بیماران مبتلا به افسردگی و اختلالات روانی، در مقایسه با دیگر افراد، از کمبود شدید اسید فولیک رنج می برند از این رو با مصرف 200 میکرو گرم اسید فولیک در روز می توانید کمبود بدنتان را جبران کنید.

این میزان به راحتی با خوردن یک فنجان اسفناج پخته یا یک لیوان آب پرتقال تازه به دست می آید. با مصرف این مواد علاوه بر جبران اسید فولیک بدنتان می توانید بر افسردگی نیز غلبه کنید.

علل، عوارض و راه حل های درمان خود ارضایی در کودکان

ایا میخواهید بدانید نشانه ها و درمان افسردگی دوران بلوغ چیست؟

ایا میدانید کدام غذاها باعث افزایش اضطراب شما میشوند!

ایا میدانید برای مقابله با استرس چه باید کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا