اخباراخبار فرهنگی هنری

فوت حمیراخواننده زن ایرانی!! از شایعه تا واقعیت

4/5 - (10 امتیاز)

فوت حمیراخواننده زن ایرانی!!+علت فوت!!

فوت حمیراخواننده زن ایرانی!!+علت فوت!!
فوت حمیراخواننده زن ایرانی!!+علت فوت!!

خبر درگذشت خواننده معروف زن پروانه امیر افشاری که بانام حمیرا شناخته شد به تازگی درفضای مجازی منتشرشده است درادامه جزئیات مربوط به درگذشت حمیرا را برای شما آورده ایم.

فوت حمیراخواننده زن ایرانی!!+علت فوت!!
فوت حمیراخواننده زن ایرانی!!+علت فوت!!

درگذشت حمیرا

درگذشت حمیرا خواننده زن ایرانی که نام اصلی وی پروانه امیرافشاری می باشد و بعد از انقلاب به لس آنجلس آمریکا سفر کرده است همراه با جزئیات فوت حمیرا آورده شده است.

چند ساعتی است که خبر فوت حمیرا در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی دست به دست می چرخد که دختر حمیرا در پیج خود در این باره نوشت:

از صبح امروز خبر ناراحت کننده مادرم در دنیای مجازی نقل محافل شده است ولی این خبر را تکذیب میکنم و خطاب به افرادی که شایعه پراکنی میکنند میگویم که این کار بسیار زشت و غیر اخلاقی است.

فوت حمیراخواننده زن ایرانی!!+علت فوت!!
فوت حمیراخواننده زن ایرانی!!+علت فوت!!

صفحه رسمی بانو حمیرا در شبکه اجتماعی فیسبوک ساعتی پیش آپدیت شد و هیچ اطلاعی از این اخبار دروغین نداشتند. فقط به کاملترین آرشیو موزیک ویدیو های بانو حمیرا در شبکه اجتماعی اشاره کردند، پس نشان میدهد که این خبر کذب محض است.

پروانه امیرافشاری در سال ۱۳۲۳ در شهر تهران به دنیا آمد. وی از خانوادهٔ بانفوذ و سرشناس امیرافشاری، که اصالتی آذری دارند، است. پدرش از زمین‌داران بزرگ زنجان بود. پدر حمیرا مالک ۱۵۰ قریه و روستا در منطقهٔ شمال غرب ایران بود. از همان دوران کودکی حمیرا، خانهٔ آنها به افتخار افراد بانفوذ حکومتی، شاهد مراسم بزرگ با حضور هنرمندان نامیِ آن زمان، مانند قمرالملوک وزیری، روح‌ انگیز، بنان، ملوک ضرابی و بسیاری دیگر بود که همین انگیزهٔ اولیهٔ دختر خانواده برای روی آوردن به آواز شد. حمیرا، به دور از چشم پدر و با تشویق همسر روشن‌ فکر و تازه از آلمان بازگشتهٔ خود، با نام‌نویسی در آزمون صدا در شورای رادیوی آن زمان، باعث حیرت و تحسین اعضای شورا شد و پس از آن تحت آموزش علی تجویدی و ملوک ضرابی قرار گرفت. وی دو سال بعد در ۱۸ سالگی به یک خوانندهٔ تمام‌عیار تبدیل شد.

 

ملانی خواننده زن و همخوان خواننده رپ آرمین ۲afm دراکران فیلم اروند!!+عکس

جناب خان در آغوش سندی خواننده ی لوس آنجلسی!!!+عکس

بازیگر شهرزاد(مهدی سلطانی) خواننده شد! منتظر آلبوم این بازیگر باشید!!!

غلامرضا کویتی پورمداح سرشناس:استیج برنامه خوبی است خیلی این برنامه را دوست دارم !!

علت طلاق رضا ضراب از همسرش خواننده معروف ترکیه ای!!!+عکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا