اخباراخبار ورزشی

بسته شدن پرونده احسان حدادی ورزشکار المپیک!!!

5/5 - (2 امتیاز)

بسته شدن پرونده احسان حدادی ورزشکار المپیک!!!

بسته شدن پرونده احسان حدادی ورزشکار المپیک!!!
بسته شدن پرونده احسان حدادی ورزشکار المپیک!!!

مدتی است خبربسته شدن پرونده ی 100ضربه ی شلاق احسان حدادی ورزشکار المپیکی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است همان طور که می دانید این ورزشکار با کاروان المپیکی به کشور بازنگشت وهمین موضوع شایعه فرار و پناهندگی‌اش را بر زبان‌ها انداختد .

در توییت پربازدیدی که روز گذشته یکی از خبرنگاران ورزشی منتشر کرده آمده است: «پرونده […] بسته شد. ۱۰۰ ضربه شلاق به خواست شاکی به […] زده شد و با توافق دو طرف، حکم تبعید این ورزشکار به جزای نقدی تبدیل شد.» انتشار گسترده این خبر در حالی است که هنوز هیچ مقام رسمی یا خود این ورزشکار نسبت به آن واکنشی نشان نداده است.

ماجرا نیز به سال گذشته بر می‌ گردد که این ورزشکار مشهور ایرانی که سابقه کسب مدال المپیک را دارد، به اتهام تعرض به دختری جوان به دادگاه احضار شد. شاکی در جلسات دادگاه گفته بود که «با این ورزشکار دوست بود و می‌خواست با او ازدواج کند اما پس از مدتی از تصمیم خود منصرف شد تا اینکه این ورزشکار او را به بهانه شرکت در جشن تولد به خانه‌ای کشاند و مورد تعرض قرار داد. »

متهم اما منکر جرم خود شد تا در نهایت قضات دادگاه کیفری استان تهران او را به یک‌سال تبعید در شهری دورافتاده و ۱۰۰ ضربه شلاق محکوم کنند. صدور این حکم برای او در حالی بود که از او به عنوان یکی از شانس‌ های کسب مدال در المپیک ریو نامبرده می‌ شد به همین دلیل با پیگیری کمیته ملی المپیک اجرای حکم به بعد از بازی‌ ها موکول شد.

پس از پایان مسابقات و ناکامی این ورزشکار در کسب مدال، مدتی زمان برد تا او به کشور بازگردد که شایعه فرار و پناهندگی‌اش را بر زبان‌ها انداخت اما او مدتی بعد سکوتش را شکست و علت تاخیر در بازگشتش به کشور را انجام عمل جراحی روی پایش اعلام و از برگزاری نشستی خبری برای پاسخ به آنچه شایتعات نام برد، خبر داد. اکنون باید منتظر ماند و واکنش او در برابر خبر اجرای حکم ١٠٠ ضربه شلاق‌اش را شاهد بود.

 

جزئیات مربوط به ماجرای فساد اخلاقی احسان حدادی پرتاب گر دیسک!!!+عکس

چرااحسان حدادی به ایران بازنگشت؟؟+دلیل مهاجرت اش به آمریکا!!!!

علت خداحافظی محرم نویدکیا از دنیای فوتبال!!

ماجرای خودداری نازی پایکیدزه شطرنج باز زن از آمدن به ایران!!!+عکس

آموزش زنان ورزشکاران نیمه لخت ایرانی توسط مردان!!!+عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا