خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
خانه » سرگرمی » تعبیر خواب » تعبیر خواب افسون – معنی افسون و سحر در خواب چیست؟

تعبیر خواب افسون – معنی افسون و سحر در خواب چیست؟

در این سری از تعبیر خواب نماگرد مطالبی مفید و مختصر در رابطه با تعبیر خواب افسون و سحر برای شما همراهان همیشگی سایت آماده کرده ایم. معبران غربی می گویند: اگر کسی در خواب ببیند در حال افسون و سحر و جادو است، آدمی سخت ریاکار و فتنه گر و شیاد است که با حیله قصد فریب مردمان را دارد. در ادامه با ما همراه باشید.

 

تعبیر خواب افسون - معنی افسون و سحر در خواب چیست؟

تعبیر خواب افسون – معنی افسون و سحر در خواب چیست؟

 

تعبیر خواب افسون

معبران می گویند:

اگر کسی در خواب ببیند در حال افسون و سحر و جادو است، آدمی سخت ریاکار و فتنه گر و شیاد است که با حیله قصد فریب مردمان را دارد. عمل جادو بسیار نکوهیده است و خداوند جادوگران را درحد کافر، قلمداد فرموده است.

محمد ابن سیرین بصری گوید:

افسون نمودن در خواب فریفتن مردم بود مگر آن افسون که به نامهای خدای عزوجل و به ایات قران بود. و چون افسونگر در خواب بیند که از آن وی را با شخصی دیگر در شفا و راحت پدید آمد، دلیل که از غم و راحت به کام دل رسد. اگر به خلاف این بیند، دلیل بر غم و اندوه بود.

 برای مطالعه تعبیر خواب جادو و جادو گر به لینک داده شده مراجعه کنید 

اب‍راه‍ی‍م‌ ب‍ن‌ ع‍ب‍دال‍ل‍ه‌ ک‍رم‍ان‍ی گوید:

افسون نمودن به خواب کار باطل بود، چون به وقت افسون ذکر خدای عزوجل را نگوید. اگر افسون به قران و نامهای حق تعالی نمایند، دلیل که آن کس کاری نماید به حق و راستی و از آن وی را خیر و صلاح دو جهانی رسد.

آنلی بیتون می گوید:

به کار بردن سحر و افسون در خواب، بیانگر داشتن روابط خوب و صمیمى با همسر خود است. شنیدن کلمات سحر و افسون در خواب، بیانگر نیرنگ و فریب اطرافیان است.

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

 

تعبیر خواب افسون – معنی افسون و سحر در خواب چیست؟
3 رای، میانگین: (4.7) (93.33%)

باز نشر مطالب فقط با ذکر منبع و لینک مطلب در سایت namagard.com مجاز است.