تعبیر خواب

تعبیر خواب جوجه – دیدن جوجه در خواب چه معنایی دارد؟

4/5 - (3 امتیاز)

تعبیر خواب جوجه چیست؟ جوجه در خواب های ما سود و نتیجه خدمت و محصول کار و خلاصه بازده چیزهایی است که اصل آن موجه و خوب باشد. نوشته اند دیدن ماکیان و مرغ خانگی در خواب کنیزیک و زن است بنابر این جوجه باید فرزند یا فرزندانی باشد که از همسر یا کنیزک به وجود می آیند. برای مطالعه مطالب بیشتر با ما همراه باشید.

 

تعبیر خواب جوجه - دیدن جوجه در خواب چه معنایی دارد؟
تعبیر خواب جوجه – دیدن جوجه در خواب چه معنایی دارد؟

 

تعبیر خواب جوجه از دیدگاه روانشناسی یونگ

 • دیدن جوجه در خواب بیانگر پچ پچ بیش از حد و شایعات بی اساس است. با دقت گوش کنید که مردم چه چیزی در مورد شما می گویند یا اینکه شما درباره دیگران چه می گویید.
 • خواب دیدن اینکه شما جوجه مب خورید ، بیانگر ترس است. به ویژه اگر جوجه سرخ شده می خورید به یک جنبه ی ناسالم اشاره دارد که شما نیاز دارید از زندگیتان دورش بیندازید.
 • اگر شما جوجه خام می خورید بیانگر این است که حس می کنید در مورد یک موقعیت آماده نیستید ، مشکلاتی برای رسیدن به اهدافتان دارید.

 

تعبیر خواب جوجه

لوک اویتنهاو می گوید :

جوجه : بدگویی و غیبت کردن

آنلی بیتون می گوید:

 • خواب جوجه هایی که تازه از تخم در آمده اند خستگی از مسئولیتهای بسیار است که سرانجام معلوم می شود پذیرفتن مسئولیتها به نفع زندگی شما بوده است.
 • دیدن جوجه هایی که پر و بالی در آورده اند ، دلالت بر آن دارد که بی آنکه به کار جسمانی بپردازید در کارهای خود موفقیت به دست می آورید.

 

تعبیر خواب جوجه به روایت منوچهر مطیعی

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

 • جوجه در خواب های ما سود و نتیجه خدمت و محصول کار و خلاصه بازده چیزهایی است که اصل آن موجه و خوب باشد. نوشته اند دیدن ماکیان و مرغ خانگی در خواب کنیزیک و زن است بنابراین قیاس جوجه باید فرزند یا فرزندانی باشد که از همسر یا کنیزک به وجود می آیند.
 • اگر در خواب جوجه های ماکیان دیدید که هنوز کوچک هستند و با کرک زرد رنگ خود می دوند و بازی و جیک جیک می کنند بسیار خوب است و خواب شما از نعمت و برکت و خیر و خوشی خبر می دهد.
 • به طور کلی دیدن جوجه شادی و نعمت و برکت است. دیدن جوجه های بزرگتر که پر زرد آن ها ریخته حکم ماکیان را دارند که تعبیر آن را در ماکیان و مرغ بجوئید. هر چه تعداد جوجه هائی که در خواب می بینید بیشتر باشد بهتر است.
 • اگر کسی جوجه به شما داد به شما خدمت و محبت می کند.
 • اگر تعدادی جوجه را به کسی بدهید در امر خیری شما را شریک می کند. دیدن جوجه در هر حال خوب است. حالت بد آن است که در خواب ببینید جوجه هائی دارید و این جوجه ها دچار آفت شده اند به این معنی که یا گربه ها آن ها را گرفته و یا کلاغ یکی را ربوده. این خبر از ضرر و زیان است. جوجه بیمار ، بیماری است. جوجه ای که به خانه همسایه برود نوشته اند فرزند نافرمان است.

 

تعبیر خواب هدیه دادن جوجه

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

اگر کسی جوجه به شما داد به شما خدمت و محبت می‌کند. اگر تعدادی جوجه را به کسی بدهید در امر خیری شما را شریک می‌کند. دیدن جوجه در هر حال خوب است.

 

تعبیر خواب خوردن خوراک جوجه

آنلی بیتون می‌گوید:

اگر خواب ببینید مشغول خوردن خوراک جوجه هستید، نشانه آن است که در امر عشق و کار بلا تکلیف می‌مانید.

 

تعبیر خواب جوجه - دیدن جوجه در خواب چه معنایی دارد؟
تعبیر خواب جوجه – دیدن جوجه در خواب چه معنایی دارد؟

 

تعبیر خواب جوجه در آشیانه

آنلی بیتون می گوید:

اگر خواب ببینید جوجه‌ها به آشیانه می‌روند، دلالت بر آن دارد که کسی می‌خواهد شما را به درد سر بیاندازید.

لیلا برایت می گوید:

اگر یک آشیانه با یک تخم یا جوجه دیدید، بیانگر آن است که باید خود را برای پایه‌ریزی یک زندگی جدید آماده کنید.

 

تعبیر خواب جوجه بیمار

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

حالت بد آن است که در خواب ببینید جوجه هایی دارید و این جوجه‌ها دچار آفت شده‌اند به این معنی که یا گربه‌ها آن‌ها را گرفته و یا کلاغ یکی را ربوده. این خبر از ضرر و زیان است. جوجه بیمار، بیماری است. جوجه ای که به خانه همسایه برود نوشته‌اند فرزند نافرمان است.

 

تعبیر خواب مرغ و جوجه

معبران می گوید:

داشتن تعداد زیادی مرغ و خروس زنده در خواب به افزایش ثروت بیننده خواب تعبیر می شود. اگر خواب ببینید که مرغ های زیادی در خانه دارید و مرغ ها تخم گذاشته اند و جوجه های زیادی نیز در کنار مرغ ها در خانه زندگی می کنند، صاحبت ثروت زیادی می شوید که به مرور زمان، این ثروت مانند تخم مرغ که به جوجه تبدیل می شود، افزایش پیدا کرده و تبدیل به ثروت بیشتر و بزرگتری خواهد شد.

 

مطالب مرتبط

تعبیر خواب خرگوش ، تعبیر خواب لاک پشت ، تعبیر خواب خروس

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
 • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
 • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
 • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
 • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا