خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
خانه » سرگرمی » تعبیر خواب » تعبیر خواب قطع شدن پا – پای قطع شده در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب قطع شدن پا – پای قطع شده در خواب چه تعبیری دارد؟

در این قسمت از سایت نماگرد مطالبی ذر رابطه با تعبیر خواب قطع شدن پا از منابع معتبر ایرانی و غیر ایرانی برای شما همراهان همیشگی سایت آماده کرده ایم. قطع شدن پا در خواب به نشانه ی طلاق و جدایی زن و مرد عاشق است در واقع کینه توزی حسادت و یا چشم رو هم چشمی معنی اصلی قطع شدن پا در خواب است. در ادامه با ما همراه باشید.

 

تعبیر خواب قطع شدن پا - پای قطع شده در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب قطع شدن پا – پای قطع شده در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب قطع شدن پا

ابن سیرین می گوید:

اگر کسی ببیند که پای خودش به دلیل حادثه ای قطع شده است و یا اینکه کسی آن را بخاطر دشمنی داشتن و یا اینکه بصورت غیر عمد قطع کند به نشانه ی این است که حادثه ای وحشتناک پسری جوان در اقوام آن ها را تهدید میکند و ممکن است خطری مهلم در انتظارش باشد ایشان اضافه کرده اند.

 

تعبیر خواب قطع شدن پای راست

ابراهیم کرمانی می گوید:

  • قطع شدن پای راست در خواب به نشانه ی طلاق و جدایی زن و مرد عاشق است در واقع کینه توزی حسادت و یا چشم رو هم چشمی معنی اصلی قطع شدن پای راست در خواب است
  • اگز زنی ببیند که پای راست خودش قطع شده است از همسرش جدا می شود و اگر ببیند پای راست دیگری قطع شده که او را می شناسد یا نمی شناسد به نشانه ی بدبخت شدن و یا فلاکت نزدیترین همسایه ای است که او می شناسد.

ابن سیرین می گوید:

اگر کسی ببیند پای راست خود را از دست میدهد و خون زیادی را مشاهده میکند به نشانه ی مرگ غم از دست دادن عزیز و یا شکست های سختی مالی و جانی می باشد،ابن سیرین در همین باره میگویند.

 

 

تعبیر خواب قطع شدن پای مرده

جابر مغربی می گوید:

یکی از رویاهایی که بدترین معنی و یا تعبیر را دارد قطع شدن پای مرده در خواب است چنان چه شخصی این رویا را تجربه نماید در چند روز و یا در چند ماه اینده وارد سیلی از مشکلات خواهد شد که باعث رنج و آزار ایشان می شود این رنج و گرفتاری میتواند بدهکاری های مالی بزرگ و یا مسائل شخصی و خانوادگی باشد.

 

تعبیر خواب قطع شدن پا از زانو

امام صادق (ع) می فرمایند:

حضرت امام صادق (ع) فرموده است اگر کسی ببیند دو یا یک پای خود را از قسمت زانو از دست می دهد و یا به هر دلیلی قطع می شود به نشانه ی مال و یا ثروتی حرام هر چند اندک است که در زندگی اش پیدا شده است که یان مال حرام باعث از بین رفتن برکت و رزق و روزی او می شود.

 

تعبیر خواب قطع شدن پا - پای قطع شده در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب قطع شدن پا – پای قطع شده در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب قطع شدن پای فرزندان

ابن سیرین می گوید:

اگر شخص خواب بیننده مرد متاهل باشد یکی از فرزندان پسرش در اثر حادثه ای دچار خسارت جسمی خواهد شد، و چنان چه مجرد باشد به نشانه ی این باشد در یکی از مهمترین اهداف زندگی اش مانند ازدواج ،ایجاد کار یا خواستگاری رفتن دچار شکست بزرگی خواهد شد و یک دوره ی گذرا را محزون و افسرده خواهد شد،شیخ طوسی نوشته اند بدبیاری بدشانسی تجربه کردن شکست های مختلف و پی در پی تعبیر خواب قطع شدن پاها می باشد.

 

 

تعبیر خواب قطع شدن پای همسر

ابن سیرین می گوید:

  • اگر زنی ببیند که پای همسرش قطع می شود به نشانه ی خیانت و یا بی وفایی است که از همسرش در اینده ی نزدیک مشاهد میکند که به خاطر آن بایکدیگر دعوا و کشمکش دارند
  • اگر مردی ببیند که پاهای همسرش قطع شده اند یا ایشان روی ویلچر نشسته اند به نشانه ی راز مهم و بزرگی است که همسرش از او مدت هاست مخفی نگاه داشته است و هیچ تمایلی ندارد تا خانواده اش از این راز باخبر شوند.

 

تعبیر دیدن پاهای قطع شدن

ابن سیرین می گوید:

اگر شخصی ببیند تعداد زیادی پاهای قطع شده را بطور یکجا مشاهده میکند به نشانه ی خطری است که شهر و دیار صاحب رویا را تهدید میکند این خطر می تواند زلزله سیل و بلایای طبیعی باشد

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید.

 

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

 

لطفا نظر خود در مورد این مطلب را با ستاره ها از یک تا ۵ مشخص کنید!!

1 × 3 =

باز نشر مطالب فقط با ذکر منبع و لینک مطلب در سایت namagard.com مجاز است.