تعبیر خواب

تعبیر خواب بریدن – بریدن دست و پا در خواب چه تعبیری دارد؟

3.8/5 - (6 امتیاز)
[ type=”blue”]خواب دیدن اینکه شما چیزی را می برید بیانگر یک رابطه ی بهم خورده یا ارتباط قطع شده است. خواب ممکن است استعاره ای از چیزی باشد که نیاز دارید از زندگی تان ببرید. شاید به یک عادت بد اشاره دارد. در ادامه تعبیر خواب بریدن دست ، پا، انگشت، بینی و … را از دیدگاه معبران مختلف آماده کرده ایم اگر برای مطالعه تعابیر گفته شده تمایل دارید یا ما همراه باشید.

 

تعبیر خواب بریدن - بریدن دست و پا در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب بریدن – بریدن دست و پا در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب بریدن

لیلا برایت می‌گوید:

اگر در خواب ببینید که چیزی را می‌برید، نشانه‌ی شنیدن اخبار ناخوشایند است. اگر در خواب ببینید عضوی از بدن یک بچه را قطع می‌کنید، یعنی از انجام دادن یکی از کارهایتان واهمه دارید.

 

تعبیر خواب بریدن بینی

منوچهر مطیعی تهرانی می گوید:

بریدن یا بریده شدن سر بینی ختنه فرزند مذکور است و چنان چه فرزند پسر نداشته باشد به گفته بعضی از معبران جاه و منزلت او کم می‌شود.

 

[ type=”red”]برای مطالعه بیشر در مورد تعبیر خواب بینی به لینک داده شده مراجعه کنید

 

تعبیر خواب بریدن آلت تناسلی مردانه

ابراهیم کرمانی می گوید:

اگر کسی بیند خایه او بریده شد یا بیفتاد، دلیل که دشمن بر وی ظفر یابد و معبران گویند: بریدن خایه، دلیل کند در خواب بر پدر دختران، یعنی پس از وی او را دختران نباشد، زیرا که خایگاه، دلیل بر دختران کند.

 

تعبیر خواب دست و پای بریده شده

ابراهیم کرمانی می گوید:

دست بریدن در خواب، دلیل بر عمر دراز و عیش خوش کند. اگر بیند که دست راست او ببریدند از بهر گناه، دلیل که دروغگو و بی امانت است.

آنلی بیتون می گوید:

دیدن دست بریده شده در خواب، علامت آن است که مردم قادر به درک تفکر و احساسات شما نخواهند شد و شما ترجیح می‌دهید در انزوا زندگی کنید.

دیدن پای بریده شده در خواب، نشانه آن است که دوست باارزشی را از دست خواهید داد و محیط خانه نیز غیر قابل تحمل خواهد شد.

خالد بن علی بن محد العنبری گوید:

بریده شدن دست در خواب، نشانه تقاضا نکردن و درخواست نکردن نیاز از دیگران است و بریده شدن دست راست و پای چپ یا دست چپ و پای راست با یکدیگر نشانه فساد در دین است. بریده شدن اندامهای بدن انسان ممکن است به دور افتادن از خانواده و خویشان و رفتن به سفر تعبیر شود.

 

تعبیر خواب بریدن دست خود

خالد اصفهانی می گوید:

به اشخاصی که این رویا را حتی برای یکبار تجربه میکنند حتما توصیه می شود چند مرتبه سوره حمد را زمزمه کنند تا خطرات و بلاهای از سمت آنان دور شود چرا که ممکن است آثار زیان باری را به همراه داشته باشد که جبران ان ها مشکل است.

 

حکایت

شخصی به نزد محمد ابن اسحاق رسیدند و به ایشان گفتند خواب دیدم که دست خودم را با چاقو می برم و تکه های بریده شده ی دستم را دور میریزم تعبیرش چیست؟ پاسخ شنیدند به خانه برگرد و از شخصی که از تو همینک غمگین و رنجور هست حلالیت بطلب چرا که ممکن است حادثه ی تلخی برای تو پیش آید این مرد به پاسخ معبر هیچ اهمیتی نداند و پیش خود گفتند آخر مگر ممکن است چنین رویای آشفته ای همراه با تعبیر باشد . چند روز بعد مردم آن مرد را بر بالای مزار همسر خویش دیدند که با صدای بلند میگریست و موی از سر خود میکند.

 

تعبیر خواب بریدن دست دیگران 

معبران می گویند:

اگر ببینی دست اقوام و خویشان خود مانند پدر مادر خواهر برادر و … را می بری فقط به این معناست که اطرافیانت با رفتار و کرداری که از خود نشان میدهند سبب رنج و دلشکستگی شما می شوند اما چنان چه این افراد بیگانه باشند این رویا خطری ندارد و فقط به معنای احتیاط است بطور کلی در هر رویایی دیدن خون خوب نیست و چیز قرمز رنگ نیز تعبیر خوبی ندارد.

 

تعبیر خواب بریدن - بریدن دست و پا در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب بریدن – بریدن دست و پا در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب بریدن انگشت دست راست

تعبیرگران می گویند:

اگر ببینی خودت بصورت عمدی انگشتان دستت را می بری به این معناست که در کارهایت شکست میخوری و مغلوب حسودان و دشمنانت می شوی و کار به جایی میکشد که بعضی ها شما را به سخره میگیرند و غرورتان می شکند اما چنان چه در اثر اتفاقی و به شکل غیر عمدی یکی از انگشتانت بریده شد به این معناست که راه رهایی و نجات یافتن از مشکلات برای شما پیدا می شود و خداوند لطف بزرگی در حق شما خواهد کرد و از دردسرهای بزرگی رهایی پیدا میکنید.

 

[ type=”red”]برای مطالعه بیشتر در مورد تعبیر خواب انگشت به لینک داده شده مراجعه کنید

 

تعبیر خواب بریدن انگشت دست چپ

مولف می گوید:

چنان چه ببینی انگشت دیگران بریده می شود به علامت بر باد رفتن اهداف و یا آرزوهای شماست و انجام کارهایی ست که بخاطر آن هیچ رضایتی ندارید و از سر اجبار است و چنان دست خودت باشد به این معناست که زندگی برای شما دشوار می شود و حتی ممکن است ملک دارایی خود را از دست بدهید.

 

تعبیر خواب سر بریده شده

خالد بن علی بن محد العنبری گوید:

بریده شدن سر در خواب، برای کسی که در ناراحتی و بدهکاری است، نشانه ی گشایش در امور زندگی است و اگر سر شخص، توسط صاحب خواب شناخته شده باشد، خیر زیادی از او به دست صاحب خواب میرسد.

 

تعبیر خواب بریدن با قیچی

لوک اویتنهاو می گوید:

بریدن با قیچی: شما باکی از فقر ندارید

 

تعبیر خواب بریدن انگشت

لیلا برایت می‌گوید:

اگر در خواب انگشتان خود را بریده شده دیدید، به این معنا است که مورد اتهامات دیگران قرار می‌گیرد.

در  سرزمین رویاها آمده:

انگشت شما را می‌برند: دوستتان را از دست می‌دهید

 

[ type=”green”]برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
 • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
 • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
 • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
 • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

‫۶ دیدگاه ها

 1. باسلام در شب ۲۹ ماه ذیقعده خواب دیدم که شخصی غریبه سرکسی را به بدترین شکل جلوی خودم و خانواده ام میبرد و خون تمام زمین پخش میشود و صدای جیغ والله اکبر همه بلند میشود ممنون میشم پاسخ بدید خیلی نگران هستم

 2. سلام من خواب دیدم که دست و پای خواهرمو اون یکی خواهرم می‌برد و شوهر خودخواهرم که دست و پاشو می‌بریدن جدا میکنه ولی هیچ خونی نمیاد البته با ساتور میزد می‌برید ولی وقتی اومد اینور نشست دست و پاش بود این خواب رو صبح ۸ دیدم رو اعصابمه از صبح

 3. سلام من خواب دیدم که دست و پای خواهرمو اون یکی خواهرم می‌برد و شوهر خودخواهرم که دست و پاشو می‌بریدن جدا میکنه ولی هیچ خونی نمیاد البته با ساتور میزد می‌برید ولی وقتی اومد اینور نشست دست و پاش بود این خواب رو صبح ۸ دیدم رو اعصابمه از صبح دست و پای چپ بودن هر دو

 4. درخواب دیدم عموی بنده پای مادرم را با چاقو از مچ قطع میکند و ما سر سفره نشسته ایم که بخوریم از بدن مادر و پدرم قسمتی از گوشت گوش پخته شده مادرم رامیخورد و ما اصلا تعجب نمیکنیم و میگوییم دوباره رشد میکند ساعت خواب۶صبح

 5. سلام ممنون میشم خواب منن تعبیر کنیم
  ساعت ۵صبح بود اذان صبح رو داده بودن همسرم برا نماز صدام کرد ولی چون بچه شیر میدم در حال شیر دادن بودم که خوابم برد و خواب دیدم با جاریم که باهم قهر هستیم سر یه سفره نشستیم و از دخترم حرف میزنه و من انگشت پای راستشو بندی که ناخن داره با چنگال قطع میکنم و بعد میخوردم ۲انگشت کوچک رو قطع کردم ولی انگشت سومی رو نتونستم و برا نماز بلند شدم و از خواب پریدم ، حتی از عمه همسرم هم حرف میزدن که به تازگی مردن

 6. عذر خواهم اشتباه تایپی بوده انگشت پای راست خودمو از بند ناخن قطع می‌کردمو میخوردم اصلا نه دردی داشت نه هیچی هیچ احساسی نداشتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا