در این سری از تعبیر خواب نماگرد مطالبی در رابطه با تعبیر خواب کنکور و کنکور دادن برای شما عزیزان همیشگی سایت آماده کرده ایم. معبران غربی می گویند: اگر خواب ببینید که برای قبولی در دانشگاه کنکور می‌دهید، بیانگر پیروزی در مراحل مختلف زندگی است. با ادامه مطالب همراه ما باشید.

 

تعبیر خواب کنکور + تعبیر خواب کنکور دادن و قبولی در کنکور

تعبیر خواب کنکور + تعبیر خواب کنکور دادن و قبولی در کنکور

 

 

نکته:

 • همواره در تعابیر خواب باید به تمامی نکات و جزییاتی که در خواب مشاهده می‌شود دقت کرد.
 • دیدن کنکور یا آزمون در خواب بایستی محوریت رؤیا قرار گرفته باشند تا بتوان از تعابیر آن‌ها استفاده کرد.

 

تعبیر خواب کنکور دادن

لیلا برایت می‌گوید:

 • اگر خواب ببینید که برای قبولی در دانشگاه کنکور می‌دهید، بیانگر پیروزی در مراحل مختلف زندگی است.
 • اگر در خواب ببینید که در امتحان دانشگاه رد شده‌اید، یعنی در امتحان موفق می‌شوید.

 

تعبیر خواب قبول شدن در کنکور

علامه جعفری می گوید:

 • اگر فرد بی سوادی خواب ببیند که در کنکور ازمون داده و قبول شده به علامت این است که اندوه و بدبختی زمان حال شما را به یاد تفریحات و صداقت ایام گذشته می اندازد
 • اگر زن بارداری رویای قبولی در کنکور را تجربه کند به این نشانه است که در ادامه ی زندگی رنج و زحمت زیادی را برای بقای زندگی اش متحمل می شود که سرانجام به موفقیت می رسد.

علی مدنی می گوید:

تعبیر خواب قبولی در کنکور سراسری به نشانه ی این است که عزت احترام و مرتبه ی شما نزد دیگران بالاتر می رود اگر ببینی بعد از امتحان خوشحالی زیاد میکنی به نشانه ی این است شانس و موفقیت به شخص مورد علاقه ی شما روی خواهد آورد.

 

تعبیر خواب قبول شدن در دانشگاه

آنلی بیتون می گوید:

 • اگر خواب ببینی در کنکور سراسری شرکت کرده ای قبول شده ای و وارد رشته ادبیات یا الهیات شده ای بیانگر این است که در کارهای ادبی فرهنگی و هنری امتیازاتی ارزشمند را کسب خواهید کرد
 • اگر ببینی در مکان و یا شهر خیلی دور از محل سکونت خودتان قبول شده ای به نشانه ی این است که بر دانش شما افزوده می شود و یا اینکه یک دوره خوب برای شما شروع خواهد شد.

 

تعبیر خواب کنکور + تعبیر خواب کنکور دادن و قبولی در کنکور

تعبیر خواب کنکور + تعبیر خواب کنکور دادن و قبولی در کنکور

 

تعبیر خواب رتبه خوب در کنکور

معبران می گویند:

اگر کسی ببیند در آزمون ها مهم و حساسی همچون کنکور رتبه و یا نتیجه ی خوبی را کسب میکند به علامت این است که یک دوره رویایی و شاد برای شما شروع خواهد شد که در همین دوران تغییرات مهم و خوشایندی برای شما اتفاق می افتد و باید تا جایی که میتوانید از این فرصت پیش آمده که بیشتر شبیه به یک شانس بزرگ می باشد استفاده کنید.

 

تعبیر خواب شنیدن خبر قبولی در کنکور

تعبیر گران می گویند:

اگر ببینی که دیگران مانند پدر مادر برادر خواهر و یا … به شما خبر قبولی در کنکور را میدهند به این معناست که از طرف کسانی حمایت خواهید شد.

حسن معیری می گوید:

 • اگر خواب ببینی فرد مرده ای به شما بصورت تلفنی یا رودر رو خبر قبولی در کنکور میدهد علامت آن است که وقایع تلخ و اندوهبار بر زندگانی شما سایه می اندازد.
 • اگر ببینی یکی از دوستان صمیمی شما بخاطر اینکه در کنکور موفق شده اید شادی میکند به علامت این است که کسانی در نزدیکی شما هستند که به اکثر کارها یا موفقیت های شما حسادت میکنند و دوست ندارند تا روزهای خوش شما را ببینند.

 

مطالب پیشنهادی

تعبیر خواب دبیرستان ، تعبیر خواب ساعت ، تعبیر خواب غش کردن

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
 • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
 • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
 • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
 • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

کامنت های تایید شده : ۲ عدد

 • با عرض سلام و خسته نباشید
  ببخشید من دیشب خواب دیدم( البته بعد از اذان صبح) که تو کنکور ارشد رتبم ۲۹۹ شده که ارزوی من اینه که بتونم تهران قبول شم ولی تو خواب با این رتبه فقط تبریز و ارومیه میتونستم قبول شم. البته تو خواب هم خیلی خوشحال بودم که تونستم رتبه بیارم ولی از یه طرف دیگه هم چون نمیتونستم تهران قبول شم ناراحت بودم.میشه بگید تعبیرش چیه؟

 • سلام وقت بخیر ۰۰من درخواب دیدم وهم خودم وهم خواهر دریکی ازشهرها برای دانشگاه قبول شدیم ۰من درشهر خانلران ۰نه این شهر میشناسم ومیدونم وجود داره ۰همش درخواب فکر میکنم برم یانرم ۰من سرکار میرم چطوری دانشگاه برم ۰ولی بدم نمیاد تحصیلات داشته باشم همش درخوابها به اینها فکر میکردم ۰۰من مجردم اما از دوران دانشگاه وتحصیلات خیلی فاصله گرفتم ۰۰اصلا فکر دیگه نمیکنم ۰۰لطفا تعبیر نمایید تشکر

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کلیه حقوق برای وب سایت نماگرد محفوظ می باشد و کپی فقط با ذکر لینک پست مجاز است.