تعبیر خواب

تعبیر خواب اسپند – اسپند دود کردن در خواب چه تعبیری دارد؟

4.2/5 - (4 امتیاز)

تعبیر خواب اسپند – تعبیر اسپند دود کردن در خواب

تعبیر خواب اسپند - اسپند دود کردن در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب اسپند – اسپند دود کردن در خواب چه تعبیری دارد؟

معمولا خوابهایی که می بینیم ما را از اتفاقاتی که در آینده می افتد با خبر می کند. البته این بدان معنی نیست که الاو بلا این اتفاقات رخ می دهد. اما دانستن آنها می تواند راهنمای خوبی برای چگونگی برخورد کردن با آنها را بلد باشیم. گاها خواب هایی که می بینیم ممکن است تعبیر های نیکویی داشته باشند. اما تعبیر خواب اسپند چیست؟ همراه ماشید تا در این پست تعبیر دیدن اسپند در خواب  را برای شما آشکار کنیم.

 

تعبیر خواب اسپند

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

اسفند یا اسپند دود کردن در خواب نمایانگر هراسی است که از آینده دارید. چنانچه در خواب دیدید که اسفند در آتش می افکنید موردی پیش می آید که از انجام کاری هراس دارید. اسفند را در بیداری برای دفع چشم زخم دشمنان و بد خواهان در آتش می افکنیم در خواب نیز تجسم مکانیسم دفاعی روح ماست در مقابل حوادث بیم آور آینده و به هیچوجه بد نیست.

 

تعبیر خواب اسپندان

ابراهیم کرمانی می گوید:

اگر اسپندان دید، دلیل غم بود. اگر بیند اسپندان همی خورد، دلیل که به قدر آن وی را غم و اندوه رسد.

اگر بیند کسی اسپندان بدو داد، دلیل که غمی از آن کس بر دل وی حاصل شود. اگر دید او اسپندان به کسی داد، غمی از او بر دل وی حاصل گردد.

اسماعیل بن اشعث می گوید:

اگر اسپندان داشت، لکن نخورد یا به کسی داد، یا از خانه بیرون افکند، دلیل که او را غم و اندوه کمتر بو

 

تعبیر خواب اسپند - اسپند دود کردن در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب اسپند – اسپند دود کردن در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر اسپند در خواب چیست؟

سوال : خواب دیدم که یک گردنبندی از اسپند درست کرده ام و اسپندهایش ریز و دو رنگ است قرمز خوشرنگ و رنگ خود دانه های اسپند خیلی قشنگ بود. به عنوان گردنبندی درست نکرده بودم وقتی درست شد دیدم گردنبند زیبایی شده بعد چند عدد چیزی که مناسب گردنبند بود و بیرنگ به گردنبند اضافه کردم که زیباتر شد وقتی گردنبند را کنار میگذاشتم حرکت میکرد و وقتی گردنم میگذاششتم معمولی بود.

پاسخ : اسپند برای رفع چشم زخم است و فضا را ضد عفونی می کند. تعبیر خواب اسپند را می توان زدودن نگاه از زشتی ها و بدبینی ها دانست. گردنبند تعلق خاطر شخص را نشان می دهد و رنگ قرمز رنگ هیجان و سرزندگی است. دانه های اسپند ریز هستند، درست مثل کارهای کوچک و به ظاهر کم قدری که شما در طی روز انجام می دهید و اتفاقات ریز و ساده ای که میان شما با اطرافیانتان می افتد. رویا می گوید، بسیاری از کارها و اتفاقات هرچند ریز اما در جای خود ارزشمند هستند پس با نگاهی مثبت و آکنده از شادکامی به آن ها بنگرید؛ اما کارها و اتفاقات ریزی نیز هستند که شاید زیاد باب میلتان نباشد، بسیار خوب آن چیزهای بی رنگ مخصوص این موارد هستند، اعتنا نکنید و نادیده شان بگیرید. باور کنید، این نحو رفتار زندگی شما را بوستانی دل انگیز می کند.

اما، زمانی که گردنبند را زمین می گذارید، حرکت می کند. زیرا زیبا دیدن زندگی باعث جریان مثبت انرژی در تمام ابعاد بودنمان می شود. با گردنبد اسپندی زیبایتان که از خواب بیدار شوید، هر لحظه بودنتان پویا و در مسیر طراوت بخشی به خانه و خانواده تان خواهد بود.

 

در مورد اسپند تعابیر مرتبط دیگری وجود دارد که می توانید در این بخش مشاهده کنید

تعبیر خواب آتش دان ، تعبیر خواب آتش سوزی  ، تعبیر خواب آتش افروختن

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم : نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
  • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
  • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
  • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
  • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
  • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

‫۲ دیدگاه ها

  1. سلام.خواب دیدم در مراسم روضه شرکت کردم و آرایش دارم میکنم بعد از اینکه آرایشم به اتمام رسیدرفتم داخل حیاط انجایی که مراسم بود ، اسپند و زاغ رو داشتم توی یه منقل که زغال درش بود دود میکرد که از چشم بد این مجلس به دور باشه .حتی به صاحب روضه هم گفتم توی حیاط دود میکنم که بوش به مشام مردم که داخل هستن بخوره که نخواهند چشم کنند

  2. من خواب دیدم با دوست پسرو خانواده اش و خانواده ام رفتیم شمال برای تفریح بعد برای استراحت به یه خونه رفتیم و من یه بچه دستم بود و دوست پسرمم دسمو محکم گرفته بود ویه خانوم اومد رو سرمون اسپند چرخوند تعبیرش چیه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا