تعبیر خواب

تعبیر خواب انفجار – دیدن انفجار در خواب چه تعبیری دارد؟

4.3/5 - (7 امتیاز)

تعبیر دیدن انفجار و جرقه زدن برق در خواب

تعبیر خواب انفجار - دیدن انفجار در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب انفجار – دیدن انفجار در خواب چه تعبیری دارد؟

در این پست از بخش تعبیر خواب نماگرد مطالبی درباره تعبیر خواب انفجار آماده کردیم. معبرین دیدن انفجار و رخ دادن آن در خواب را نشانه ضرر رسیدن از رفتار و اعمال دیگران است. در ادامه همراه ما باشید تا به تعابیر دیگر آن بپردازیم.

تعبیر خواب انفجار رخ دادن

آنلی بیتون می گوید:

اگر خواب ببینید میان شعله های انفجار گرفتار شده اید ، یا در اثر انفجار به هوا پرتاب شده اید ، نشانه آن است که دوستان بی ارزش و نادرست به حقوق شما تجاوز کرده و از اعتماد شما سوء استفاده می کنند .

اگر خواب ببینید جایی انفجاری رخ می دهد ، نشانه آن است که اعمال ناپسند دیگران به شما زیان خواهد رساند .

دختران بعد از دیدن چنین خوابهایی باید بیشتر مراقب رفتار و روابط خود باشند .

در سر زمین رویاها آمده:

خواب انفجار : دوستان شما را به خاطر اعمالتان سرزنش می کنند .

معبران غربی می گویند:

دیدن انفجار در خواب نشان دهنده آن است که خبری مهم و درجه یک دریافت خواهید کرد. این خبرها با زندگی شخصی شما در ارتباط خواهند بود. پس خودتان را تقریبا برای هر چیزی آماده کنید.

 

تعبیر خواب زخمی شدن در اثر انفجار

آنلی بیتون می‌گوید:

اگر خواب ببینید در اثر انفجاری صورت شما یا دیگران زخمی و سیاه گشته است، علامت آن است که با قضاوت نادرست متهم به بی دقتی می‌شوید و ممکن است جامعه شما را برای این امر محکوم بسازد.

اگر خواب ببینید هوا پر از دود و تکه پاره‌های اشیاء منفجر شده است، علامت آن است که از محیط کار و همچنین از مخالفت‌های دیگر افراد اجتماع با خود بیزار خواهید شد.

در کتاب سرزمین رویاها آمده:

دریک انفجار زخمی شده‌اید: عذاب

بر اثر انفجار علامتی روی صورت شما افتاده: شما را به ناحق متهم خواهند کرد.

 

تعبیر خواب انفجار - دیدن انفجار در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب انفجار – دیدن انفجار در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب کشته شدن در اثر انفجار

لیلا برایت می‌گوید:

اگر انفجار همراه با کشته شدن عده‌ای باشد، بیانگر آن است که از مشکلی که برایتان پیش آمده نجات پیدا می‌کنید.

اگر در خواب ببینید که یک کارخانه منفجر شده و شعله‌های آتش از آن زبانه می‌کشد، نشانه‌ی پیشرفت و پیروزی در انجام کارهایتان است.

 

تعبیر خواب گرفتار شدن میان انفجار

در کتاب سرزمین رویاها آمده:

شما ناگهان به دنبال یک انفجار غرق در آتش می‌شوید: دوستان شما از حدشان تجاوز می‌کنند.

شما باعث انفجار شده‌اید: اعتماد دوستانتان به شما از بین خواهد رفت.

دیگران در انفجار گرفتار شده‌اند: یکی از بستگان در خطر است.

آنلی بیتون می گوید:

اگر خواب ببینید میان شعله‌های انفجار گرفتار شده‌اید، یا در اثر انفجار به هوا پرتاب شده‌اید، نشانه آن است که دوستان بی ارزش و نادرست به حقوق شما تجاوز کرده و از اعتماد شما سوء استفاده می‌کنند.

 

تعبیر خواب مصدوم شدن در اثر انفجار

منوچهر مطیعی تهرانی می گوید:

اگر در خواب ببینید که پس از انفجاری مصدوم شده اید، این خواب به شما در مورد مشکلات و مسائلی که با آن ها روبرو خواهید شد هشدارهایی می دهد. این مشکلات می توانند با کار یا زندگی شخصی شما در ارتباط باشند. به این ترتیب، اگر با چنین مشکلاتی روبرو شدید تعجب نکنید. آرامش خودتان را حفظ کنید و اجازه ندهید هیچ چیز شما را از مسیری که در حال حاضر در آن قرار دارید منحرف کند. حتی اگر این مشکلات به مشکلات بزرگ تری هم تبدیل شوند اما در نهایت راه حلی برای آن ها وجود دارد.

 

تعبیر خواب انفجار که شما را آزار می دهد

از دیدگاه روانشناسی یونگ

اگر در خواب ببینید که انفجاری شما را آزار می دهد و برایتان درد و رنجی به همراه دارد، این خواب نمادی از موفقیت در زندگی شما است. حتی اگر این مساله را به عنوان موفقیتی در نظر بگیرید اما بعد از مدتی به باری سنگین در زندگی تان تبدیل خواهد شد.

 

تعبیر خواب انفجار - دیدن انفجار در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب انفجار – دیدن انفجار در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب شنیدن خبری در مورد انفجار

از دیدگاه روانشناسی یونگ

اگر در خواب ببینید که خبرهایی در مورد انفجار به گوش شما می رسد، تعبیر آن است که به زودی خبرهای بدی خواهید شنید. این خبرهای بد می تواند مربوط به یکی از نزدیکان شما باشد.

 

تعبیر خواب خاموش کردن انفجار

از دیدگاه روانشناسی یونگ

 • اگر در خواب خود را ببینید که انفجاری را خاموش یا روشن می کند، پس بهتر است بدانید که بدنامی در انتظارتان است. شاید به گروهی از افرادی خلافکار یا گمراه بپیوندید و این افراد به طرز نامناسبی شما را تحت تاثیر خودشان قرار بدهند.
 • شما در آینده نزدیک در مرکز توجه قرار خواهید گرفت اما این نوع شهرت و آوازه چیزی نیست که شما را خوشحال یا راضی کند. بهتر است قبل از اینکه کارتان به جاهای بدتری بکشد این گروه را ترک کنید و روال گذشته زندگی خود را در پیش بگیرید.

 

تعبیر خواب شنیدن صدای انفجار

از دیدگاه روانشناسی یونگ

اگر در خواب ببینید که فقط صدای انفجار را می شنوید، این خواب تعبیری از اوضاع نامساعد سلامت شما است. شما از سلامتی خودتان مراقبت نمی کنید و به احتمال بسیار زیاد از مشکلات فیزیکی خاصی در بدن خود غافل شده اید.

 

تعبیر خواب خرابی عظیم در اثر انفجار

از دیدگاه روانشناسی یونگ

 • اگر در خواب ببینید که انفجار همه چیز را خراب و ویران کرده است، این خواب نشان دهنده اوضاع نامساعدی در سلامتی شما است. شما اخیرا مراقب اوضاع سلامت خود نبوده اید و اکنون باید با عواقب این سهل انگاری خود روبرو شوید.
 • وضعیت سلامتی خودتان را پیگیری کنید و در برابر کوچک ترین نشانه ای از بیماری یا مشکلات فیزیکی حساس باشید. به این ترتیب قادر خواهید بود از بدتر شدن کامل اوضاع سلامتی تان پیشگیری کنید.

 

تعبیر خواب دیدن انفجار بمب اتم

از دیدگاه روانشناسی یونگ

دیدن انفجار بمب اتم در خواب نشان دهنده آن است که در احساس خشم و اضطراب غرق خواهید شد. چیزی در زندگی تان موجب بروز چنین احساسی در شما می شود و نمی دانید که چطور باید به خودتان کمک کنید.

 

تعبیر خواب انفجار - دیدن انفجار در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب انفجار – دیدن انفجار در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب مرگ افراد در اثر انفجار

از دیدگاه روانشناسی یونگ

اگر در خواب مردگان حادثه انفجار را مشاهده کنید، این خواب نشان دهنده وضعیت ذهنی فعلی شما است. چیزی در زندگی شما را افسرده یا آزرده خاطر کرده است و زندگی برای شما هیچ معنا و مفهومی ندارد.

 

تعبیر خواب قرار داشتن در وسط انفجار

از دیدگاه روانشناسی یونگ

اگر در خواب خود را در وسط انفجار ببینید، تعبیر آن است که احساسات شما نسبت به شریک عاطفی تان شما را در خود غرق کرده است. شما احساس می کنید که در بالاترین نقطه دنیا قرار گرفته اید و احساسات تان شما را از پا در می آورند.

 

تعبیر خواب مرگ کسی در اثر انفجار

از دیدگاه روانشناسی یونگ

اگر در خواب شاهد مرگ کسی در اثر انفجار و جان باختن او باشید، این خواب نشان دهنده ترس ها و نگرانی های شما در رابطه با این فرد است. شما نگران هستید که مبادا این فرد در معرض مشکلات بسیار زیادی قرار گرفته باشد و ناامیدانه خواستار کمک رساندن به او هستید.

 

تعبیر خواب جرقه

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

 • دیدن جرقه در خواب خوب است مشروط بر اینکه تند و شدید نباشد. یک وقت هست که در خواب می بینید از دور یا نزدیک جرقه دیده می شود یا از شیئی نا آشنا جرقه برمی خیزد این در خواب بد نیست زیرا بار گه نور و امید و روشنی است اما اگر تند و شدید باشد و حالت انفجار پیدا کند تعبیری دیگر دارد.اگر برق زدن هم باشد خوب است
 • دیدن جرقه در خواب  فقط در صورتی بد می شود که یا حالت انفجار پیدا کند و یا جرقه در چیزی بگیرد و آتش بوجود آورد و شعله ایجاد نماید.در این صورت دیدنش در خواب بد است -چون حالت سوزندگی و ویرانگری پیدا می کند و شعله اگر برای روشنائی باشد نیکو است و چنانچه سوزنده و منهدم کننده باشد بد است.

 

انفجار به یک افزایش شدید در حجم و آزاد شدن ناگهانی انژی می گویند در مورد تعبیر خواب انفجار تعابیر مرتبط دیگری وجود دارد که می توانید در این بخش مشاهده کنید.

تعبیر خواب آتش سوزی  ، تعبیر خواب آتش افروختن  ، تعبیر خواب آتشفشان

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم : نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
 • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
 • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
 • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
 • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا