تعبیر خواب خوردن و دیدن انواع میوه و آب میوه در خواب

تعبیر خواب آب میوه - نوشیدن آب میوه چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب آب میوه – نوشیدن آب میوه چه تعبیری دارد؟

در این پست از بخش تعبیر خواب نماگرد قصد داریم شما عزیزان را با تعبیر خواب آب میوه آشنا سازیم . به‌طور کلی دیدن میوه در خواب سود و برکت است. تعبیرگران امروزی میوه را نشانه تجربه یا تلاش و آنچه از آن‌ها حاصل می‌شود می‌دانند ولی تعابیری را که برای آب میوه بیان کرده‌اند نشان از علاقه مندی‌های بیننده خواب دارد.

 

آب میوه از آیات الهى:

«وَ مِن ثَمرتِ النَّخِیلِ وَالأَعنبِ تَتَّخِذونَ مِنه سَکَراً وَ رِزقاً حَسَناً إنَّ فِى ذلِکَ لأیَهً لِقَوم یَعقلونَ = و از میوه درختان خرما* و انگور، باده مستى‌بخش وخوراکى نیکوبراى خود مى‌گیرید. به طور قطع در این[ها]براى مردمى که مى‌اندیشند، نشانه‌اى است.» (نحل/۱۶،۶۷) مصطفوى مى‌گوید: سَکَر، اعم از مسکر و غیر مسکر (آب میوه) است. سَکَر بر وزن حَسَن، دگرگون شده چیزى برخلاف جریان طبیعى است؛ مانند شراب و آب میوه که از انگور و خرما به دست مى‌آید. ابوالفتوح رازى مى‌گوید: مراد از روزى نیکو (رزق حسن) سرکه، دوشاب، خرما، مویز و چیزهاى حلال است که از خرما و انگور گرفته مى‌شود.

 

تعبیر خواب آب میوه از نظر لیلا برایت

لیلا برایت می گوید:

آب میوه ، نشان‏دهنده‏ى غرایز روحى و روانى و هیجانات و علایق شما مى‏باشد

 

تعبیر خواب آب میوه گرفتن از نظر لیلا برایت

 لیلا برایت  می گوید:

آب میوه گرفتن، بیانگر فریب خوشى‏هاى ظاهر را خوردن مى‏باشد که به زودى هشیار مى‏شوید

 

تعبیر خواب آب‌ میوه‌

اگر در خواب‌ مشغول‌ نوشیدن‌ آب‌ میوه‌ باشید، این‌ خواب‌ نشان‌ دهنده‌ عصاره‌ زندگی‌، تندرستی‌،سلامتی‌، سرزندگی‌، نشاط و شادمانی‌ است‌.

اگر در خواب‌ برای‌ فردی‌ آب‌ میوه‌ بریزید اگر با آب‌ میوه‌ ازکسی‌ پذیرایی‌ کنید، یعنی‌ از سوی‌ یک‌ دوست‌ در خواست‌ کمکی‌ از شما به‌ عمل‌ خواهد آمد که‌غافلگیرتان‌ می‌کند.

 

تعابیر مرتبط تعبیر دیدن آب ایستاده در خواب  ، تعبیرخواب آب بازی  ،  تعبیر خواب آب زلال

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صحفه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

مطالب متنوع دیگر