تعبیر خواب

تعبیر خواب میکائیل – دیدن میکائیل در خواب چه تعبیری دارد؟

5/5 - (1 امتیاز)
[ type=”blue”]در این قسمت از مجموعه تعبیر خواب نماگرد قصد داریم شما را با تعبیر دیدن جبرئیل در خواب آشنا سازیم و مطالبی در این باره از منابع معتبر ایرانی و غیر ایرانی برای شما عزیزان آماده کرده ایم. اگر شما نیز حضرت جبرئیل را در خواب دیده اید و تعبیر آن را نمی دانید با ما همراه باشید.

 

تعبیر خواب میکائیل - دیدن میکائیل در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب میکائیل – دیدن میکائیل در خواب چه تعبیری دارد؟

 

میکائیل، فرشته مامور رِزق و از ملائکه مقرب درگاه الهی است که در قرآن از او با نام «میکال» یاد شده است. بر اساس روایات، فرشته رحمت و از حاملان عرش الهی و از نخستین فرشتگانی است که بر آدم سجده کرد. میکائیل وظایف دیگری را نیز بر عهده داشته است، از جمله؛ مشارکت در هلاکت قوم لوط(ع) و فرعون، شرح صدر دادن به پیامبر(ص)، محافظت از او در لیلهالمبیت، یاری مسلمانان در جنگ بدر و آوردن براق برای معراج پیامبر(ص). کتاب مقدس از این فرشته با عنوان رئیس ملائکه یاد کرده است.

 

[ type=”red”]لطفا از سایر تعابیر مرتبط با موضوع اصلی دیدن فرمایید: تعبیر خواب حضرت محمد (ص) ، تعبیر خواب حضرت زکریا (ع) ، تعبیر خواب حضرت ایوب (ع)

 

تعبیر خواب میکائیل

محمد ابن سیرین بصری گوید:

  • اگر کسی میکائیل را در خواب بیند چنانکه صورت اوست دلیل کند که بر دشمنان ظفر یابد وبه همه مرادها برسد و اگر وی را به خلاف این بیند دلیل کند که اندوهی بدو رسد و اگر بیند که میکائیل چیزی به او عطا کرد . از کسی بزرگوار چیزی به او رسد
  • اگر بیند که میکائیل شده بود یا گفتند تو میکائیلی دلیل کند که از او به مردمان خیر و نعمت و بشارت رسد و نزد مردمان وی را جاه و قدرت عظیم بود

 

[ type=”green”]برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید.

 

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
  • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
  • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
  • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
  • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
  • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا