در این قسمت از مجموعه تعبیر خواب نماگرد قصد داریم شما را با تعبیر دیدن جبرئیل در خواب آشنا سازیم و مطالبی در این باره از منابع معتبر ایرانی و غیر ایرانی برای شما عزیزان آماده کرده ایم. اگر شما نیز حضرت جبرئیل را در خواب دیده اید و تعبیر آن را نمی دانید با ما همراه باشید.

 

تعبیر خواب میکائیل - دیدن میکائیل در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب میکائیل – دیدن میکائیل در خواب چه تعبیری دارد؟

 

میکائیل، فرشته مامور رِزق و از ملائکه مقرب درگاه الهی است که در قرآن از او با نام «میکال» یاد شده است. بر اساس روایات، فرشته رحمت و از حاملان عرش الهی و از نخستین فرشتگانی است که بر آدم سجده کرد. میکائیل وظایف دیگری را نیز بر عهده داشته است، از جمله؛ مشارکت در هلاکت قوم لوط(ع) و فرعون، شرح صدر دادن به پیامبر(ص)، محافظت از او در لیلهالمبیت، یاری مسلمانان در جنگ بدر و آوردن براق برای معراج پیامبر(ص). کتاب مقدس از این فرشته با عنوان رئیس ملائکه یاد کرده است.

 

لطفا از سایر تعابیر مرتبط با موضوع اصلی دیدن فرمایید: تعبیر خواب حضرت محمد (ص) ، تعبیر خواب حضرت زکریا (ع) ، تعبیر خواب حضرت ایوب (ع)

 

تعبیر خواب میکائیل

محمد ابن سیرین بصری گوید:

  • اگر کسی میکائیل را در خواب بیند چنانکه صورت اوست دلیل کند که بر دشمنان ظفر یابد وبه همه مرادها برسد و اگر وی را به خلاف این بیند دلیل کند که اندوهی بدو رسد و اگر بیند که میکائیل چیزی به او عطا کرد . از کسی بزرگوار چیزی به او رسد
  • اگر بیند که میکائیل شده بود یا گفتند تو میکائیلی دلیل کند که از او به مردمان خیر و نعمت و بشارت رسد و نزد مردمان وی را جاه و قدرت عظیم بود

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید.

 

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

 

تعبیر خواب میکائیل – دیدن میکائیل در خواب چه تعبیری دارد؟
1 رای، میانگین: (5) (100%)
تعبیر خواب میکائیل – دیدن میکائیل در خواب چه تعبیری دارد؟
1 رای، میانگین: (5) (100%)