تعبیر خواب

تعبیر خواب نیروی دریایی – معنی دیدن نیروی دریایی در خواب

5/5 - (1 امتیاز)
[ type=”blue”]در این پست از نماگرد قصد داریم شما را با تعبیر خواب نیروی دریایی آشنا سازیم. دیدن نیروی دریایی در خواب نمادی از این است که سازمان، نظم و ترتیب و ساختار در زندگیتان نیاز دارید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

تعبیر خواب نیروی دریایی - معنی دیدن نیروی دریایی در خواب
تعبیر خواب نیروی دریایی – معنی دیدن نیروی دریایی در خواب

 

تعبیر خواب نیروی دریایی

درکتاب سرزمین رویاها آمده است :

خواب نیروی دریائی : کار و شغلتان را از دست میدهید .

شما در نیروی دریائی هستید : بیماری

نیروی دریائی را ترک می کنید : شادی و احترام

یک مرد متاهل خواب ببیند که در نیروی دریائی است : زنش به او خیانت می کند .

یک زن خواب ببیند که شوهرش در نیروی دریائی است : شوهر او زناکار است .

پسرها در نیروی دریائی : پول بدست می آورید .

افسران درجه دار نیروی دریائی : نگرانی عشقی

افسران جزء نیروی دریائی : به هدفتان خواهید رسید .

ملوانان نیروی دریائی : علامت تباهی در کارها

دوستان در نیروی دریائی : بیماری

دشمنان در نیروی دریائی : دارائی خود را از دست می دهید .

 

تعبیر خواب نیروی دریایی - معنی دیدن نیروی دریایی در خواب
تعبیر خواب نیروی دریایی – معنی دیدن نیروی دریایی در خواب

 

تعبیر خواب نیروی دریایی از دیدگاه روانشناسی یونگ

 • خوابی با موضوع نیروی دریایی مشاهده می کنید، در خواب درک و شناخت برخی از قدرت های روانی خود هستید که به شما کمک می کند تا از چالش های فعلی خود در زندگی بیداری عبور کنید.

 

 • ممکن است در خواب، خود یا دیگران را عضو نیروی دریایی مشاهده کنید، در این حالت باید بدانید تمام انسان هایی که به هر نحوی در خواب ما ظاهر می شود، اشاره به ابعاد مختلف شخصیت خودمان دارند. زمانی که در خواب با نیروی دریایی رو به رو می شوید، به این معناست که در حال آماده کردن خود برای رو به رو با یک تهدید یا مشکل هستید که احساس می کنید می تواند بر خلاف ارزش های شخصی یا قدرت های روانی شما وارد عمل شده و منافع شما را تحت تاثیر قرار دهد. بسیار اهمیت دارد که در حین دیدن این خواب چه احساساتی را تجربه می کنید و چالش و واکنش شما چیست. اگر در حین دیدن این خواب دچار احساس ترس یا درگیری شوید، این خواب اشاره به درگیری هایی دارد که هم اکنون و در زندگی بیداری ذهن شما را به خود مشغول داشته است. این خواب از شما می خواهد تا منشا درگیری و افکاری که احساس ترس و تهدید را در شما ایجاد کرده اند را شناخته و اجازه ندهید که این احساس در شما تداوم پیدا کند.

 

[ type=”red”]مطالب پیشنهادی: تعبیر خواب سگ، تعبیر خواب گرگ، تعبیر خواب عقرب، تعبیر خواب بارداری

 

 • به صورت کلی می تواند گفت که سمبل نیروی دریایی از سمت ناخودآگاه شما مخابره شده است تا شما را متوجه حالت آماده باشی کند که ممکن است به طور غیر ارادی به آن دچار شده باشید. اگر این خواب نوعی حالت منفی یا ناراحت کننده برای شما داشته باشد به این معناست که این حالت آماده باش، حالتی کاذب داشته و در حال از بین بردن قدرت روانی شما می باشد. با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که در روز ها یا ماه های اخیر، چه مسائلی باعث شده اند با احساس کنید منافع زندگی شما در خطر است؟ چه ارزش ها و افکاری در مقابل شما قرار گرفته اند و چرا احساس می کنید که لازم است با آن ها مبارزه کنید؟

 

 • اگر در حین دیدن خوابی با موضوع نیروی دریایی، وارد درگیری شوید یا در درگیری ها دچار آسیب شوید، این خواب اشاره به درگیری های فکری شما دارد که به حالتی رسیده اند که قدرت روانی شما مختل شده اند و بر روی تصمیمات و افکار روزمره ی شما تاثیر منفی گذاشته اند. این خواب از شما می خواهد تا دیدگاه ها و تصمیمات خود را به شیوه ای منطقی مورد بازبینی قرار دهید و خود را به خاطر تمام اشتباهات و تصمیمات گذشته ی خود ببخشید.

 

 • همچنین اگر یکی از دوستان یا افرادی که در زندگی بیداری با آن ها آشنایی دارید را در خواب خود مشاهده کردید، توجه داشته باشید که این افراد برای شما سمبل کدام دسته از افکار و احساسات می باشند و چگونه می توانند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش های فعلی باشند.

 

[ type=”green”]برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم : نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
 • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
 • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
 • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
 • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا