تعبیر خواب

تعبیر خواب گل نیلوفر – معنی دیدن گل نیلوفر در خواب چیست؟

3.4/5 - (5 امتیاز)
[ type=”blue”]در این پست از نماگرد قصد داریم شما را با تعبیر خواب گل نیلوفر آشنا سازیم. گل نیلوفر تعبیر های مختلفی دارد که در ادامه تمامی تعابیر مختلف آن را از دیدگاه معبران مختلف برای شما عزیزان آماده کرده ایم با ادامه مطالب همراه ما باشید.

 

تعبیر خواب گل نیلوفر - معنی دیدن گل نیلوفر در خواب چیست؟
تعبیر خواب گل نیلوفر – معنی دیدن گل نیلوفر در خواب چیست؟

 

تعبیر خواب گل نیلوفر

حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند:

تعبیر نیلوفر این است که «کنیزکی» به دست می‌آوری

 

تعبیر خواب نیلوفر آبی

آنلی بیتون می گوید:

اگر در خواب نیلوفر آبى ببینید، بیانگر آن است که زندگى پرفراز و نشیبى خواهید داشت.

 

تعبیر خواب چیدن گل نیلوفر

ابراهیم کرمانی می‌گوید:

اگر ببینی نیلوفری چیده و آن را به «غلام» خودت داده‌ای، یـعـنـی آن غلام فرار می‌کند.

 

[ type=”red”]بیشتر بخوانید: تعبیر خواب گل رز ، تعبیر خواب یاسمن ، تعبیر خواب گل نرگس

 

تعبیر خواب فروش گل نیلوفر

از دیدگاه روانشناسی یونگ

خرید و فروش در تعبیر خواب روان شناسی، با مفهوم کسب اعتماد به نفس گره خورده است. این خواب از شما می خواهد تا از عواطف و احساسات خود به عنوان یک منبع الهام بخش استفاده کرده و ایده های خلاقانه ی خود را بروز دهید. این کار کمک می کند تا احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید.

 

تعبیر خواب نیلوفر سفید

از دیدگاه روانشناسی یونگ

رنگ سفید در تعبیر خواب روان شناسی، با مسائلی مثل آگاهی، روشن بودن یک اتفاق یا احساس یا راهنمایی روشن مرتبط می باشد. این سمبل از شما می خواهد تا نسبت به الهامات درونی خود آگاه بوده و اجازه دهید که آن ها انرژی خلاقتان را آزاد کنند. گل نیلوفر سفید می تواند اشاره به ایده ای جدید در مسیر خودشناسی باشد.

 

تعبیر خواب گل نیلوفر - معنی دیدن گل نیلوفر در خواب چیست؟
تعبیر خواب گل نیلوفر – معنی دیدن گل نیلوفر در خواب چیست؟

 

تعبیر خواب درخت نیلوفر

از دیدگاه روانشناسی یونگ

این خواب می تواند به هنر یا احساسی قدرت گرفته و عمیق اشاره داشته باشد. ایده یا مهارتی که در اثر مراقبت و رنج به دست آمده و ممکن است در زندگی بیداری متوجه آن نباشید. این خواب از شما می خواهد تا توانایی ها و تجارب خود را قدر دانسته و هنر و ایده ی خود را بروز دهید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا در زمینه های مختلف زندگی رشد کرده و اهداف مشخص تری پیدا کنید.

محمد ابن سیرین بصری گوید:

اگر در خواب نیلوفر را بروی بوته‌اش ببینی، تعبیرش سود و منفعت می‌باشد، ولی اگر جدا ببینی تعبیرش غم و اندوه است

 

تعبیر خواب گل نیلوفر بنفش

از دیدگاه روانشناسی یونگ

رنگ بنفش در تعبیر خواب روان شناسی، با احساساتی مثل شهود و تخیل مرتبط است. دیدن این سمبل می تواند به فردی ایده پرداز در زمینه های تخیلی اشاره داشته باشد. این خواب از شما می خواهد تا برای پیشرفت در زمینه هایی که نیازمند خلاقیت و ایده های جدید هستند، به شهود و ناخودآگاه خود توجه داشته باشید.

 

[ type=”green”]برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم : نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
 • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
 • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
 • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
 • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

‫۶ دیدگاه ها

 1. سلام.اسم من اناهیتا هست. خوابی رو دیدم که داخل یه بازی مسابقه ای بودم و بعد یه راه میانبر دیدم رفتم داخل اونجا و وقتی رفتم اونجا یه موجودی به من گفت اسم این مرحله لوتوس هست.
  و بعد دیگه بقیش رو ندیدم.ولی بعد از بررسی هایی که کردم واقعا یه بازی ویدیویی هس به نام لوتوس و اینکه بعد از این که تحقیق کردم فهمیدم لوتوس کاملا به اسم اناهیتا مرتبط هس.من هیچ وقت این اسم رو نشنیده بودم.لطفا کمکم کنید تا تعبیر خوابم رو بدونم ممنونم.

   1. سلام من خواب دیدم که شب بود و ماه کامل در آسمان بود و هرجا میرفتم یهو با نور ماه کامل یه نیلوفر با برگهاش جلوم سبز میشدن خیلی حس خوبی داشتم و هنوز توی ذهنمه میخام بدونم چه تعبیری داره؟

 2. سلام
  من خواب دیدم که با جمعى از دوستام هستم که اونها دارن میوه اى سبز رنگ و بزرگ میخورن و عجب ازشون مه سوال کردم گفتند این یه نوع خیار هست که از یه گلى گرفته شده گل رو که نشونم دادن متوجه شدم گل نیلوفر سفید هستش بعد من از میوه گل نیلوفر و نخوردم خود گل نیلوفر رو خوردم مخواستم بدونم خوردن گل نیلوفر تعبیرى هم داره؟؟

 3. سلام وقت بخیر خواب دیدم که پشت یه دری درختی روی تنه‌هاش شکوفه‌های بزرگ و سفید داشت و بعد گل های نیلوفر آبی رو توی برکه کنارش دیدم که اونجا گفتم سوسن بهشون و خالمو صدا کردم ببینه که یه صدایی درآورد و یه جورایی صداش کرد و بعد کلی گل اومدن اون سمتی از برکه که ما بودیم و ساعت خوابم همه از ظهر گذاشته بود، اصلا قابل اعتنا هست؟ ممنون می‌شم جواب بدید …

 4. سلام روزبخیر من خوابیدم که روستا هستم و یک برکه در روستا هست و خیلی هم شفاف و تمیز بود و داخل ان گل های نیلوفر سفید بودش تعبیراین خواب چیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا