تعبیر خواب

تعبیر خواب ویلچر + تعبیر خواب نشستن مرده روی ویلچر

3.5/5 - (6 امتیاز)

تعبیر خواب ویلچر چیست؟ اگر شما در زندگی بیداریتان از ویلچر استفاده نمی کنید و خواب میبینید که روی ویلچر هستید. بیانگر این است که نیاز دارید از وابسته بودن به دیگران دست بردارید. یک موقعیت یا رابطه به شما احساس بی یاور بودن داده است. با ادامه مطالب همراه ما باشید.

 

تعبیر خواب ویلچر + تعبیر خواب نشستن مرده روی ویلچر
تعبیر خواب ویلچر + تعبیر خواب نشستن مرده روی ویلچر

 

تعبیر خواب ویلچر

مولف می گوید:

دیدن سوار بودن بر ویلچر دلیل بر ناتوانی در شغل شخص است اگرپاهای وی در خواب ناتوان باشد

معبرین غربی می گویند:

 • صندلی چرخ دار یا ویلچر در خواب نماد وابستگی و تکیه کردن به دیگران است. این گونه خواب‌ها احساس وابستگی شما یا وابستگی دیگران به شما را بیان می‌کند.
 • احساس وابستگی‌ اغلب در ارتباط با دیگران خود را نشان می‌دهد. شاید در مرحله‌ای از زندگی خود نیاز شدیدی به دیگران داشته باشید و بدون کمک آن‌ها به نتیجه نخواهید رسید در این زمان ممکن در خواب خود را درون ویلچر ببینید.
 • مسئولیت‌های سنگین کاری، استرس و اضطراب نیز می‌توانند باعث دیدن این‌گونه خواب‌ها گردند. فشار و استرس بیش از حد شما را محدود کرده و دیگر توانایی انجام کاری را ندارید.
 • ویلچر و نشستن روی آن در خواب لزوماً نشانه اتفاقات ناگوار نیست بلکه محدودیت و عدم توانایی بیننده خواب را در زندگی واقعی نشان می‌دهد که با تلاش می‌توان از آن رهایی یافت.
 • اگر در رؤیا خود را تنها روی ویلچر دیدید بیانگر آن است که در زندگی بیداری احساس درماندگی می‌کنید. احساس عدم توانایی انجام کارها شما را به شدت آزار می‌دهد.

 

تعبیر خواب حرکت با ویلچر

معبرین غربی می گویند:

 • اگر در خواب با سرعت و بدون کنترل با ویلچر در حال حرکت هستید دلیل بر آن دارد که شما نیازمند کمک دیگران هستید. در مواجهه با مسائل کاری سنگین و تحمل استرس‌ بایستی از نزدیکان خود کمک بگیرید.
 • اگر دیدی کسی از تو کمک میخواهد تا ویلچرش را جابه جا نمایی و یا آن را به حرکت دربیاوری خواب شما از سستی و بی بنیادی کار خبر می دهد و این که اگر هم موفق شوید توفیقی مختصر و کم دوام خواهید داشت

تعبیر گری می گوید:

دیدن سوار بودن بر ویلچر اگر پاهای وی در خواب ناتوان باشد، دلیل بر ناتوانی در شغل آن فرد می باشد.

 

بشتر بخوانید: تعبیر خواب فلج شدن ، معلول بودن در خواب چه معنایی دارد؟

 

تعبیر خواب بلند شدن از ویلچر

معبرین غربی می گویند:

بلند شدن از روی صندلی چرخ دار نشانه غلبه بر مشکلات است. ایستادن به کمک دیگران نشانه یافتن قدرتی است که نتیجه آن رهایی یافتن از مشکلات است.

 

تعبیر خواب نشستن روی ویلچر

معبران میگویند:

 • اگر دیدی بر اثر تصادف و یا حادثه ای زمین گیر شدی و روی ویلچر نشستی خوب نیست و گویای دگرگونی تند و حاد می باشد در زندگی بیننده خواب اگر بر اثر این اتفاق بسیار گریه کردی و غمگین شدی در راه تامین نیک بختی شما مانعی به وجود می آید
 • اگر دیدی خودت روی ویلچر نشسته ای نشانه آن است که در آینده با مشکلی روبه رو می شوید و با آن به مبارزه می پردازید.

 

تعبیر خواب ویلچر + تعبیر خواب نشستن مرده روی ویلچر
تعبیر خواب ویلچر + تعبیر خواب نشستن مرده روی ویلچر

 

تعبیر خواب نشستن مرده روی ویلچر

مولف می گوید:

 • اگر دیدی مرده ای روی ویلچر نشسته است و به طرفت نگاه میکند در حالی که او را نمیشناسی و چهره اش برایت غریبه است به شهرت و بزرگی می رسید و بسیار نیکو است.
 • اگر به قبرستان رفته بودی و عده ای را که مرده اند را روی ویلچر و یا چرخ دیدی خوب است و خواب شما می گوید که وجودی موثر و مفید دارید و در آینده نزدیک در همان محدوده که خواب دیده اید نقشی مهم خواهید داشت.

 

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب پزشک ، دیدن دکتر در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب نشستن نوزاد روی وبلچر

معبران می گویند:

کلیه معبران نشستن نوزاد روی ویلچر در خواب را برادر یا فرزند تعبیر کرده اند اگر کسی خواب دیدی که نوزادی روی ویلچر نشسته است دلیل بر اینکه خودش و یا نزدیکترین اقوامش صاحب فرزند خواهد شد اگر کودک مرده ای را روی ویلچر دیدی یکی از بسنگانت که اجاقش کور است صاحب دختر میشود.

 

تعبیر خواب ویلچر هدیه گرفتن

تعبیرگران می گویند:

اگر دیدی دیگران به تو یک ویلچر هدیه میدهند و تو با دیدن آن ناراحت میشوی خوابتان می گوید که کسی با شما رقابت می کند و این رقابت طوری است که شما از هم دوشی او بیمناکید و می ترسید.

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
 • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
 • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
 • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
 • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا