تعبیر خواب

تعبیر خواب اسکیت – اسکیت سواری در خواب چه تعبیری دارد؟

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.

تعبیر خواب اسکیت – تعبیر دیدن کفش اسکیت در خواب چیست؟

تعبیر خواب اسکیت - اسکیت سواری در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب اسکیت – اسکیت سواری در خواب چه تعبیری دارد؟

در این پست از سایت نماگرد می خواهیم شما را با تعبیر خواب اسکیت آشنا کنیم. خواب دیدن اینکه کفش اسکیت به پا دارید بیانگر این است که با سرعت ثابت و خوشایندی به سمت اهدافتان پیش می روید . اگر شما روی کفش اسکیت می لرزید و لق می خورید، به این معنی است که از جهت زندگیتان مطمئن نیستید. در ادامه همچنان همراه ما باشید.

 

تعبیر خواب اسکیت

لیلا برایت می گوید:

دیدن اسکیت در خواب و حرکت کردن با آن، نشانه‏ى آن است که باید در تصمیم‏گیرى خود عجله به خرج دهید تا دچار ضرر نشوید.

تعبیر خواب اسکیت بازی

آنلی بیتون می گوید:

اگر خواب ببینید روی یخ اسکیت بازی می کنید ، نشانه آن است که در آستانه از دست دادن موقعیتی ارزشمند قرار گرفته اید.

2- اگر خواب ببینید هنگام اسکیت بازی یخ می شکند و در آب فرو می روید ، نشانه آن است که از نصیحت های دوستانی با ارزش برخوردار خواهید شد .

اگر خواب ببینید دیگران مشغول اسکیت بازی هستند ، علامت آن است که نام شما را در کنار نامی که شما ستایشش می کنید ، با رسوایی یاد خواهند کرد .

 

تعبیر دیدن کفش اسکیت

لیلا برایت می گوید:

اگر در خواب ببینید که فردى کفش اسکیت به پا دارد و در حال حرکت است، نشانه‏ى آن است که با فرد جدیدى آشنا مى‏شوید.

آنلی بیتون می گوید:

دیدن کفشهای اسکیت در خواب ، نشانه آن است که با هم نشینان خود سر سازگاری نخواهید داشت .

 

تعبیر خواب خریدن کفش اسکیت

لیلا برایت می گوید:

خریدن کفش اسکیت در خوابتان بیانگر تعادل یا عدم تعادل در زندگی تان است. بیانگر بی گناهی و نگرش بی خیال است.

 

مطالعه تعبیر خوابهای زیر را به شما پیشنهاد میکنم

تعیبر خواب ابرو  ، تعبیر خواب به دار آویختن ، تعبیر خواب آواز

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم : نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
 • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
 • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
 • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
 • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

‫۶ دیدگاه ها

 1. سلام من خواب دیدم ک برادر کوچیکم اسکیت سوار بود من از ی تاریکی تو ی خونه فرار کردم و دیدم برادرم بیرونه تو خیابون خوشحال شدم گفتم ی لنگشو بده من زود فرار کنیم بریم خونه و هردو باهم تو کوچه پس کوچه ها رفتیم خونه این چ تعبیری داره؟

 2. سلام. من دختر ۲۳ ساله هستم و مجرد. دیشب خواب دیدم که خواستگار داشتم که قضیه جدی شده بود و خوشم ازش اومده بود و داشتیم برای جشن عروسی برنامه میچیدیم. اون خیلی عاشق اسکیت بازی بود و من هم توی واقعیت اسکیت رو دوست دارم. اون پیشنهاد داد که توی عروسی با اسکیت برقصیم و توی خوابم داشتیم رقص با اسکیت تمرین میکردیم. احساس میکنم اسکیت توی خوابم یه نماد مهم باشه چون تقریبا ۴ ساله اصلا سمت اسکیت‌هام نرفتم و این قضیه اصلا توی ذهنم نبود و دیدن این موضوع توی خوابم منو به فکر برده. چه معنی‌ای میتونه داشته باشه؟ توی خوابم اصلا لغزشی وجود نداشت و هردو داشتیم با لذت اسکیت بازی میکردیم.

 3. سلام من خواب دیدم من وخاهرم ودختر عموم با اسکیت باشدت داریم میریم جلو من بااینک در بیداری اسکیت سواری بلد نیستم اما درخاب خیییییلی واردم..یهو میرسیم ب یه خیابون شلوغ ومن با یه اتوبوس میخورم و پرررررررررررت میشم میرسم تو اسمون واون لحضه باخودم میگم الان برمیگردم میوفتم روزمین ومیمیرم دیگه زندگیم تموم شد یااینک میرم تو کما اما یهو میافتم رو یه ساختمونی ک چیزیم نمیشه مامان بابام میان منو میبرن ومن فقط کتفم درد میکنه منومیبرن باشگاه تا حرکتهای ورزشی بزنم تا بدنم خوب شه چون بدنم ازرده اس همون دختر عموم ک باهاش اسکیت بازی میکنم ونوه عموم کمکم میکنن…واینک اخرشم تواین باشگاه ک میرم با مربی اونجا دعوامیافتم واون تهمت دزدی میزنه بهم منم ب رییسش قشنگ توضی میدم ک من دزدی نکردم و وسایل شما تو حیاطه.تعبیرخوابم چیه لطفا کمکم کنید

 4. سلام من خواب دیدم دارم توی کوچه و خیابون نزدیک خونمون اسکیت سواری میکنم و حواسم هم به اطرافم بود و هم به پشت سرم ک ماشین نیاد و جلوش نباشم با اسکیتم از روی دست انداز ها میپریدم و تقریبا حرفه ای بودم و در واقعیت هم اسکیت بلدم اما نه ب شدت حرفه ای بودنم در خواب

 5. سلام من خواب دیدم که صبح من با اسکیت داشتم از خانه ی خودم به خانه ی مادر بزرگم میرفتم ، ولی در راه افراد زیادی بودند که رفتن من به آنجا رو سخت تر میکرد ولی در اخر من رسیدم‌. ولی وقتی که رسیدم خیلی خسته بودم‌ و شب میشود

 6. سلام. من خواب دیدم اسکیت ب پا کردم و ی مسافتی رو رفتم و دارم ب سمت خونه برمیگردم که تو راه هم چند نفر پست سر من حرف میزنن و میخندن و نکنه که من کاملا عریان هستم و دارم اسکیت سواری میکنم.در ضمن من تو بیداری تا الان نه سوار شدم و اصن بلد نیستم باهاش راه برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا