تعبیر خواب

تعبیر خواب قلک – دیدن قلک پول در خواب چه تعبیری دارد؟

4.4/5 - (8 امتیاز)
[ type=”blue”]در این قسمت از نماگرد قصد داریم شما را با تعبیر خواب قلک آشنا سازیم. به طور کلی معبران معتقدان دیدن قلک در خواب تعبیر خوبی ندارد. و دیدنش بیانگر گرفتاری است و اینکه در بدست آوردن مال دچار مشکل می شوید.

 

تعبیر خواب قلک - دیدن قلک پول در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب قلک – دیدن قلک پول در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب قلک

لوک اویتنهاو می گوید :

قلک : افزایش مال و منال که به کندی صورت میگیرد

 

تعبیر خواب قلک و نوع پول درون آن

معبران می گویند:

اگر پولی که در قلک می اندازید از نوع سکه است گرفتاریهایی کوچک و قابل حل برای شما پیش خواهد آمد. و اگر اسکناس هایی در آن بیندازید نشانه هشداری برای موقعیت مالی شما است. اگر خواب ببینید پولی که در قلک میاندازید پولی خارجی است نشانه این است که چیزی را پنهان می کنید.

 

تعبیر خواب شمردن پولهای قلک

آنلی بیتون می گوید:

اگر در خواب ببینید پولهای قلک را مقابل خود ریخته اید و آنها را می شمارید نشانه گرفتاریهایی است که در آینده برای شما پیش خواهد آمد.

 

تعبیر خواب قلک و سرمایه گذاری با پول آن

اگر خواب ببینید پولهای قلک خود را در می آورید و روی چیزی یا کاری سرمایه گذاری میکنید نشان دهنده اتفاقات خوبی است و یک تعبیر آن اضافه شدن فردی جدید به خانواده شما است. اگر متاهل هستید ممکن است به زودی بچه دار شوید و اگر مجرد هستید ممکن است ازدواج کنید.

 

[ type=”red”]بیشتر بخوانید: تعبیر خواب پول ، تعبیر خواب ازدواج ، تعبیر خواب پرداخت بدهی

 

تعبیر خواب گم کردن قلک

معبران می گویند:

اگر در خواب ببینید که قلک پول خود را گم کرده اید و به دنبال آن می گردید نشانه این است که در خانواده اوقات تلخی دارید . پیدا کردن قلک گم شده نیز نشانه مقاومت شما در مقابل مشکلات و رسیدن شادی و از بین رفتن نگرانی های شما است.

 

تعبیر خواب پیدا کردن قلک گم شده

منوچهر مطیعی می گوید:

اگر خواب ببینید قلکی که پنهان کرده بودید را پیدا می کنید این خواب نشانه پیش آمدن تغییراتی در روحیات زندگی شما است و بسته به حالی که در خواب در هنگام پیدا کردن قلک دارید می تواند منفی یا مثبت باشد. در این حالت تعبیر خواب قلک اگر از پیدا کردن آن خوشحال باشید به موفقیت شما در کارها و برنامه هایی اشاره دارد که از پیش برای آنها برنامه ریزی کرده اید.

 

تعبیر خواب قلک - دیدن قلک پول در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب قلک – دیدن قلک پول در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب خرج کردن پولهای قلک

معبران می گویند:

اگر در خواب ببینید پولهای قلک خود را در می آورید و در ازای چیزی آن را می پردازید نشانه روزهایی سخت است که ممکن است در کار شما یا در زندگی شخصی شما مشکلاتی پدید آید. اگر خواب ببینید پولهای قلک خود را در آورده و به کسی قرض می دهید نشانه این است که در کارهای فعلی خود به سرمایه گذاری بیشتری احتیاج دارید.

 

تعبیر خواب پس انداز کردن در قلک

مولف می گوید:

اگر در خواب ببینید قلکی دارید و در حال انداختن پول در آن به نیت پس انداز هستید، نمادی از بدست آوردن آسایش و ثروت برای شما است.

 

تعبیر خواب قلک گرفتن و قلک بخشیدن

مننوچهر مطیعی می گوید:

اگر در خواب ببینید که قلک پول را از کسی میگیرید نشان دهنده پیش آمدن دردسرهایی از جانب آن شخص برای شما است. و اگر خواب ببینید قلک پول را به کسی داده اید نشانه این است که ممکن است شما ناخواسته برای آن فرد دردسرهایی درست کنید.

 

تعبیر دیدن قلک به تعداد زیاد

مولف می گوید:

اگر خواب ببینید تعداد بیشماری قلک پر از پول دارید نمادی از آینده ای خاص و مثبت برای شما است و به آرزوهای بلند پروازانه و جاه طلبانه خود می رسید. آنلی بیتون اشاره می کند که اگر خواب قلکی ببینید که پر از پول است نشانه آینده ای پر از موفقیت برای شما است.

 

[ type=”green”]برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم : نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
  • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
  • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
  • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
  • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
  • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا