تعبیر خواب

تعبیر خواب زیارت – تعبیر و تفسیر خواب زائر و زیارت کردن چیست ؟

5/5 - (2 امتیاز)
[ type=”blue”]در این پست از نماگرد قصد داریم شما را با تعبیر خواب زیارت و زائر آشنا سازیم. اگر خواب ببینید که به زیارت حرم امامان و معصومین رفته اید، به ایمنی و آرامش خاطر خواهید رسید. زیارت هر یک از امامان در خواب، نشانه رضایت قلبی ارواح آن معصومین از بیننده خواب و نوشته شدن ثواب زیارت برای او است. با ما همراه باشید.

 

تعبیر خواب زیارت - تعبیر و تفسیر خواب زائر و زیارت کردن چیست ؟
تعبیر خواب زیارت – تعبیر و تفسیر خواب زائر و زیارت کردن چیست ؟

 

تعبیر خواب زیارت کردن

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید :

زیارت کردن در خواب از نظر روانشناسی به معنای آرزو برای رسیدن به اهداف دسته جمعی در زندگی واقعی است.

اگر در خواب خود را در حال برگشتن از زیارت مشاهده کردید بیانگر سود و رهایی یافتن از استرس‌هاست.

اگر شخصی در خواب دید که پیاده به زیارت می‌رود نشانه این است که نذری کرده است و بایستی آن را انجام دهد.

اگر قردی دید که به تنهایی به زیارت رفته است و مردمی به بدرقه کردن و خداحافظی با او آمده‌اند دلالت بر این دارد که مرگش نزدیک است.

 

تعبیر خواب زیارت امامان و معصومین

معبران می گویند:

اگر خواب ببینید که به زیارت حرم امامان و معصومین رفته‌اید، به ایمنی و آرامش خاطر خواهید رسید. زیارت هر یک از امامان در خواب، نشانه رضایت قلبی ارواح آن معصومین از بیننده خواب و نوشته شدن ثواب زیارت برای او است.

اگر کسی خواب ببیند که به مشهد برای زیارت اما رضا (ع) رفته است، عملی انجام داده که برای او ثواب حج نوشته شده و شفاعت امام رضا (ع) را برای خود خریده است. همچنین زیارت حضرت امام رضا، نشانه حاجت روا شدن بیننده خواب و در ایمنی و آسایش قرار گرفتن او است.

 

تعبیر خواب ضریح و زیارتگاه

آنلی بیتون می‌گوید :

دیدن یا ساختن ضریح و زیارتگاه در خوابتان بیانگر این است که شما انرژی زیادی را در یک جنبه از زندگی تان صرف می کنید

 

تعبیر خواب زیارتگاه

معبران می گویند:

زیارتگاه در خواب به جای امن و قرار گرفتن در ایمنی تعبیر می شود. اگر خواب ببینید به زیارتگاهی رفته اید، حاجتی در دل دارید که به واسطه کسی که به زیارت حرم او رفته اید، و به برکت دعای خیر آن شخص، به حاجت خود خواهید رسید و یا عملی انجام داده اید که ثواب زیارت حرم آن شخص به شما خواهد رسید.

 

تعبیر خواب زیارت اهل قبور

معبران می گویند:

اگر کسی در خواب دید در گورستان مشغول خواندن فاتحه است، از مرگ و میرها عبرت می گیرد. اگر دید در گورستان از قبری، مرده ای با او سخنان دلنشین گفت، اعمالش خوب است و اگر سخنان عتاب آمیز می گفت، بد کردار است و باید به سوی خدا با توبه بازگشت کند.

 

[ type=”red”]بیشتر بدانید: تعبیر خواب ثبت نام کردن ، تعبیر خواب نماز ، تعبیر خواب دعا کردن

 

تعبیر خواب زیارت امام رضا (ع)

معبران می گویند:

اگر کسی خواب ببیند که به مشهد برای زیارت اما رضا (ع) رفته است، عملی انجام داده که برای او ثواب حج نوشته شده و شفاعت امام رضا (ع) را برای خود خریده است. همچنین زیارت حضرت امام رضا، نشانه حاجت روا شدن بیننده خواب و در ایمنی و آسایش قرار گرفتن او است. کسی که این خواب را ببیند خداوند تعالی او را از شر دشمنانش ایمن نگه خواهد داشت انشاء الله.

 

تعبیر خواب زیارت امام حسین (ع)

معبران می گویند:

اگر کسی خواب ببیند به زیارت امام حسین (ع) نائل شده است، امام حسین (ع) از او راضی است و چنین شخصی باید افکار و اندیشه ای مانند امام حسین (ع) داشته باشد. انسان پرهیزکار، از خود گذشته، شجاع و فداکاری شود و فقط برای رضای خداوند زندگی را بگذراند. پس اگر کسی چنین خوابی دید، عملی انجام داده است که شفاعت و رضایت امام حسین (ع) را برای خود خریده و در آخرت ایمن خواهد بود.

 

تعبیر خواب زیارت - تعبیر و تفسیر خواب زائر و زیارت کردن چیست ؟
تعبیر خواب زیارت – تعبیر و تفسیر خواب زائر و زیارت کردن چیست ؟

 

تعبیر خواب زیارت کربلا

معبران می گویند:

اگر خواب دیدید که به کربلا رفته اید، مانند یاران امام حسین (ع) مورد شفاعت ایشان و از بندگان صالح خداوند محسوب خواهید شد.

 

تعبیر خواب زیارت امامزاده

معبران می گویند:

اگر کسی خواب دید به زیارت امام زاده ای رفته است، خوب است که برای روا شدن حاجت خود، از امام زاده ای که نزدیک به اوست، درخواست کند تا برای او دعای خیر کرده و به واسطه و به دلیل پاکی و بی گناهی آن امام زاده، خداوند متعال دعای بیننده خواب را انشاء الله مستجاب بفرماید.

اگر کسی در خواب ببیند که به زیارت امام زاده ای می رود، و برای شادی روح و برای قربت و نزدیکی به خداوند متعال دعا می کند، به برکت وجود امامی که امام زاده به او نسبت داده می شود، انشاء الله حاجت روا خواهد شد.

 

تعبیر خواب زیارت حضرت معصومه

معبران می گویند:

حضرت معصومه (س) خواهر حضرت امام رضا (ع) بوده و از معصومین و شفاعت کنندگان درگاه خداوند برای صالحین و مردم با ایمان محسوب می شود. اگر کسی خواب دید که به زیارت ایشان رفته است و حاجتی در دل دارد، باید سعی کند در بیداری انشاء الله به زیارت ایشان برود، زیرا این خواب نشانه این است که ایشان به بیننده خواب نظر رئوفت و دوستی دارند و انشاء الله دعای خیر ایشان همراه کسی است که در دل با نیت پاک و به دور از گناه، از خانواده امام رضا (ع) درخواست دعای خیر دارد.

 

تعبیر خواب زائر

آنلی بیتون می گوید:

دیدن جمع زیارت کنندگان در خواب ، نشانه آن است که به سفری طولانی خواهید رفت .

اگر خواب ببینید خود زائر هسنید و مشغول زیارت، نشانه آن است که با همنشینان ناسازگار کشمکش ها خواهید داشت و از فقر و تهیدستی نیز رنجیده خاطر خواهید شد .

اگر دختری خواب ببیند زائری به او نزدیک می شود ، علامت آن است که با حمایت تمام به دام فریب می افتد . اما اگر در خواب مرد زائر او را ترک کند ، نشانه آن است که ضعف روحی خود را از بین می برد و استقلال ویژه ای در زندگی به دست می آورد .

 

[ type=”green”]برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم : نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
 • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
 • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
 • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
 • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

‫۳ دیدگاه ها

 1. سلام میخاسم خوابمواگ امکان داره برام تعبیرکنین.خواب دیدم باچندنفرک نمی دیدمشون رفتیم یه جامیگفتن سوریه اس یه فردی بادست بهم اشاره کردگف اون حرم حضرت زهرادرصورتی ک حرم نبودقبربود به همون فرد گفتم من میخام برم زیارت بدا خودم میام این جااون فردبهم گف این جاخیلی خطرناکه داعش هس تو نمی تونی این سفرطولانی تنهابیای ولی خب توخواب به اون جانگاه میکردم حسرت تودلم بود

 2. سلام. بنده خوابی دیدم و میخواستم تعبیر اون رو بدونم.
  تو خواب دیدم که با یک گروه به یک پیاده روی و یا کوهنوردی و یا چیزی شبیه آن می رویم. بعد متوجه شدم که در مسیرمان از حرم امام علی (ع) میخواهیم عبور کنیم. در خواب با خودم میگفتم چه عالی من که نمیدانستم اصلا مسیرم از اینجا خواهد بود و حالا باید ضریح را از نزدیک ببینم. در ادامه مسیر از یک حرم گذشتیم که من متوجه نشدم حرم چه کسی است و با خودم حدس میزدم که شاید حرم حضرت عباس (ع) باشد. در پایان مسیر متوجه شدم به حرم حضرت علی (ع) نزدیک شده ام و اگر از درب روبرویم عبور کنم وارد صحن ضریح میشوم، شروع به در آوردن کفش هایم کردم و همین که خواستم وارد حرم شوم از خواب بیدار شدم.
  لطفا در مورد تعبیر این خواب راهنمایی بفرمایید. متشکرم

 3. سلام بنده وهمسرم دریک روزهردوخواب دیدیم که به مشهدرفته ایم اابته خوابمان شبیه هم نبودولی هردوخواب زیارت امام رضارادیدیم بنده خواب دیدم که بااینکه حرم شلوغ بودامامن دستم به ضریح رسیدوزیارت کردم ایادیدن همزمان زیارت امام رضاتوسط من وهمسرم معنای خاصی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا