تعبیر خواب

تعبیر خواب ویرانی – معنی خراب شدن خانه در خواب چیست؟

3.5/5 - (6 امتیاز)
[ type=”blue”]در این پست از مجموعه تعبیر خواب نماگرد قصد داریم شما را با تعبیر خواب ویرانی آشنا سازیم. خراب شدن (ویرانی) از انواع خواب هایی است که دارای تعابیر مختلفی است و این خواب را معبران زیادی تعبیر کرده اند. برای مطالعه کاملترین تعبیر خواب ویرانی با ما همراه باشید.

 

تعبیر خواب ویرانی - معنی خراب شدن خانه در خواب چیست؟
تعبیر خواب ویرانی – معنی خراب شدن خانه در خواب چیست؟

 

تعبیر خواب ویرانی

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

دیدن ویرانی، گمراهی و ضلالت است ولی از دیدن ویرانی احساسی که در بیننده خواب پدید می آید بیشتر اهمیت دارد.

اگر در خواب جایی را ویران ببینید و از دیدن آن به هر که تعلق دارد خوشحال شوید، تعبیر ندارد

اگر ویرانی ببینید و اندوهی در شما پدید آید غم و غصه است. ویران کردن نیز چندان بد نیست چون سازدگی است و تازه باید دید کجا و چه چیز را ویران می کنید.

محمد ابن سیرین بصری گوید:

دیدن ویرانی، دلیل گمراهی است.

اگر درخواب بیند که جای آبادان را خراب کرد، دلیل است در شغل گمراه شود.

لوک اویتنهاو می گوید :

ویرانه : روابط شما با اطرافیان بهتر خواهد شد

دیدن ویرانه : غم وغصه

دیدار کردن از ویرانه ها : شما به مدارج عالی خواهید رسید

در ویرانه ها خوابیدن : ضرر و زیان

آنلی بیتون می گوید:

دیدن ویرانى در خواب، بیانگر مشکلات فراوان است.

خالد بن علی بن محد العنبری گوید:

اگر کسی در خواب ببیند که مکانی آباد ویران شده و خانههایش فرو ریختهاند، صاحبان آن خانهها به گمراهی یا مصیبتی دچار میشوند.

اگر محلی را به صورت آباد دید، بر دینداری و نیکوکاری اهالی آن دلالت دارد. اگر کسی محل ویرانی را دید که آباد شده است، بر دینداری و نیکوکاری اهالی آن و بازگشت آنها از گمراهی به هدایت دلالت دارد.

 

تعبیر خواب ویران شدن مسجد

حضرت امام صادق (ع) می فرمایند:

ویران کردن مسجد یا عبادتگاه را نقصان در دیدن و دنیا می‌دانند.

 

تعبیر خواب ویرانی - معنی خراب شدن خانه در خواب چیست؟
تعبیر خواب ویرانی – معنی خراب شدن خانه در خواب چیست؟

 

تعبیر خواب خراب شدن خانه همسایه

معبران می گویند:

اگر بیند که منزل همسابه اش بر سرش خراب شده است، دلیل که مالی بسیار بدو رسد. اگر بیند که خانه فروریخت و کسانی مردند، دلیل که مال و نعمت بسیار بر وی تنگ شود.

 

تعبیر خواب خراب شدن سقف خانه

خالد بن علی بن محد العنبری گوید:

اگر زنی در خواب دید که سقف خانهاش فرو ریخته است، شوهرش می میرد و درکل، ویرانی و فرو ریختن هر قسمت از خانه در خواب، مصیبت است و به مرگ صاحبخانه یا شخصی در آن خانه تعبیر میشود.

معبران می گویند:

منظو از سقف و یا بالاسری خانه در اینجا آبادانی رفاه و یا مال است و حال ریختن آن می تواند نشانه بدبختی تنگدستی و یا افتادن در تنگناهای زندگی باشد.

 

[ type=”red”]بیشتر بخوانید: تعبیر خواب زلزله ، تعبیر خواب سیل ، تعبیر خواب آوار

 

تعبیر خواب خراب شدن خانه پدری

شیخ طوسی می گوید:

اگر در خواب ببینید که خانه پدری و قدیمی او خراب است مالتان از دست می رود ولی اگر ببینید که در خانه ای خراب پدریتان ای می روید که به شما تعلق ندارد به انحراف کشیده می شوید و به اعمال ناصواب دست می زنید.

 

تعبیر خواب خراب شدن خانه روی سر

معبران می گویند:

رشوه گرفتن دروغ بزرگ گفتن یا برای پیش بردن کارهایتان به فریب و نیرنگ متوسل می شوید.

 

تعبیر خواب ویرانی - معنی خراب شدن خانه در خواب چیست؟
تعبیر خواب ویرانی – معنی خراب شدن خانه در خواب چیست؟

 

تعبیر خواب خراب شدن خانه قدیمی

معبران می گویند:

فرو ریختن خانه های قدیمی در خواب را به معنی زن و یا ازدواج تلقی کرده اند همچنین مرگ نابودی و یا گرفتاری های شدید مالی را از دیگر تعابیر این خواب شناخته اند.

 

تعبیر خواب خراب کردن

در سر زمین رویاها آمده:

خواب خراب کردن چیزی : خجالت وغم

دیگران چیزهایی را خراب می کنند : یک مصیبت بزرگ در پیش است .

کسی چیزهایی را که متعلق به شما بوده خراب کرده:

آینده به نفع شما خواهد بود .

یک خرابه را مشاهده می کنید : شانس و منفعت بزرگ مالی در آینده

 

[ type=”green”]برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم : نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
  • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
  • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
  • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
  • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
  • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

‫۴ دیدگاه ها

  1. سلام ، من خواب دیدم که همراه مادر و خواهر و یکی از همکاران مادرم درخانه ای نشستیم که درواقعیت خانه قبلی ما بوده که چند سال پیش از آنجا رفتیم. ولی شکل خانه در خواب متفاوت است. ما خوابیده ایم و شب است و باران و باد و رعدوبرق میزند که من فقط میبینم ولی صدای رعد نمیشنوم و احساس میکنم. مادرم ناگهان از شکم درد از خواب بیدار میشود و باهم صحبت که میکنیم همکارش هم بیدار شده و شروع به بحث و مشاجره میکند باما درباره اینکه قراره به خونه جدیدی نقل مکان کنیم ولی آن خانم گویی حسادت میکند مادرم ساکت است من رویم طوریست که از پنجره بیرون را نمیبینم ناگهان همه مان دست از بحث برداشته و آرام شدیم و از پنجره رعدوبرق بیرون را میبینند و مادرم میگوید جایی را برخورد کرده ، آنها رویشان را برمیگردانندو بیخیال و ساکت اند ولی من بلند میشوم تا بیرون را نگاه کنم و صاعقه را میبینم که دردوردست برخورد میکند به جایی و از نمای بیرون میفهمم که محل خانه قبلیمان است البته که فرق دارد کمی ، ناگهان در اثر صاعقه از دور خانه ها و زمین شروع به ریزش میکنند و پشت سرهم ویران میشوند ترس و غم را احساس میکنم و صدای مردم را میشنوم که امام رضا و خدارا فریاد میزنند برمیگردم و مادرم و همکارش را میبینم و نمیتوانم حرفی بزنم همینکه میخواهم پابه فرار بگذارم ناگهان پایم قفل میشود انگار و با ناامیدی و راحتی چشمانم را میبندم و خانه فرو میریزد و از خواب بیدار میشوم ، لطفا جواب بدهید خیلی آشفته هستم

  2. سلام خواب دیدم خونه پدریم که همه داخلش بودیم فرو ریخت و هممون فرار کردیم کسی آسیب ندید ولی ستون خونه پا پرجا بود. لطفا تعبیرش رو بهم بگین

  3. سلام..من خواب دیدم توخونه ای هستم اومدم تو حیاط با یک چیزی حالت انفجارکردن پرت شد طرف دیوارهای خانه های همسایه که داشتن زندگی میکردن با چن خرابی…وقتی بیدار شدن همه در تعجب و نگران از دیوارهای زخمی شده بدست من ناراحت بودن ومنم خودمو درگوشه ای از حیات پنهون کردم که دونفر مرد همسایه از پنجره ی خونه داشتن خرابی دیوار و ساختمان میدیدن که چه کسی اینکارو کرده بحث و گفتگو میکردن منم یواشکی از توحیات وارد اتاق خونه شدم دیدم همه بمن شک دارن ولی من بهشون میگم که کارمن نبوده خبر ندارم ..و سوال کردم مامور میخاد بیاد برای چیزی ..ازخواب بیدلر شدم…ازتون ممنون میشم برام این خرابی با دست خودم دیوار اتاقهای همسایه را تعبیرکنین ..

  4. سلام، طی چند ماه گذشته چندین بار خواب دیده ام که سقف خانه باز است، یا آویزان است. هیچ آواری و یا خاک و نخاله و یا فرو ریختنی وجود ندارد. چیزی که عجیب است وجود آب است. گاهی آب لوله و گاهی باران، این آب کاملا تمیز است و باران هم خیلی نرم و آرام، هر بار بگونه ای آب وجود دارد. لطفا راهنمایی بفرمایید، از تعابیر موجود در سایتها تفسیر واضحی نمی توانم بکنم. سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا