تعبیر خواب

تعبیر خواب سماور – دیدن سماور در خواب چه تعبیری دارد؟

4.1/5 - (9 امتیاز)

تعبیر خواب سماور و دیدن سماور عتیقه

تعبیر خواب سماور - دیدن سماور در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب سماور – دیدن سماور در خواب چه تعبیری دارد؟

در این پست از تعبیر خواب نماگرد می خواهیم شما را با تعبیر خواب سماور آشنا کنیم. سماور در خواب بیانگر نشان دهنده مهمان نوازی و اندیشه ناب شماست. برای اینکه دقیقا متوجه تعبیر خواب که دیده اید شوید با ما همراه باشید.

 

تعبیر خواب سماور

کتاب تعبیر خواب مدرن می‌گوید:

سماور در خواب نشان دهنده مهمان نوازی و اندیشه‌های ناب شماست. بعد از دیدن این گونه خواب‌ها مهمانی ناخوانده برای شما خواهد رسید و ارتباط با این مهمان برای شما سود آوری خواهد داشت.

معبران می گویند:

دیدن سماور در خواب دلالت بر وعده دوستی از طرف کسی است که در وضعیت مالی بسیار خوبی به سر می‌برد. ارتباط با این دوست به دلیل اینکه تمامی رابطه‌ها و دوستی‌های قبلی شما را از بین خواهد برد خطرناک است. اما این دوستی ارزشش دارد به خاطر اینکه شما بسیار خوشحال خواهید شد.

 

مطالب مرتبط: تعبیر خواب چای ، خوردن چای در خواب چه معنایی دارد؟

 

تعبیر خواب آب جوش سماور

میلر می‌گوید:

اگر در خواب بخارات آب جوش سماور را دیدید نشان دهنده داشتن بحث و مشاجره شدید هم در خانه و هم در محل کار است. شما مثل سماور جوش آورده و احساساتتان باعث عصبانی‌ات شما می‌گردد. اجازه افتادن این اتفاق را ندهید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

سماور پر از آب جوش همسر بد خلق و خشمگین است.

 

داستان

پیرمردی به نزد علامه مجلسی می رسد و به ایشان میگوید همسرم خواب دیده است که من یک سماور زغالی و بسیار قدیمی را خریداری میکنم و به منزل می آورم و سپس چایی دم میگذاریم و با هم می نوشیم چه تعبیری دارد؟علامه مجلسی پاسخ میدهند آیا تو و همسرت هم اکنون آرزویی دارید؟ایا هدف و خواسته ای بزرگ دارید؟ایا در خواست و یا خواهشی دارید؟و آیا از خدای باری تعالی در خواست براورده شدن حاجتی را داشته و یا دارید؟پیرمرد اشک در چشمانش جاری شد سرش را رو به زمین گرفت و گفت من و همسرم سال هاست که صاحب فرزندی نمی شویم و اجاق ما کور است و این تنها حسرتی است که در این سالیان بر دل من مانده است؟علامه مجلسی به این شحص گفتند خشنود باش به منزل بازگرد و از همسرت مژدگانی دریافت کن که خبرهای خوب و خوش در راه است تو خبرهای بسیار خوشحال کننده ای را در روزهای اینده دریافت خواهی کرد.

 

تعبیر خواب سماور قدیمی

علامه مجلسی می فرمایند:

دیدن سماورهای قدیمی و طلایی رنگ را در خواب به تعبیر بر آورده شدن حاجت و یا رسیدن به مراد های میداند که این معنی و تفسیر برای مردان و زنان متفاوت است

اگر مردی خواب یک سماور قدیمی زیبا و زرد رنگ را ببیند به نشانه ی این است که حاجت ها و خواسته های زیادی در دل دارد و تمایل قلبی او رسیدن به ان هاست و اگر روزی چنین رویایی را ببیند میتواند امیدوار باشد که تا چند روز اینده به ان ها دست پیدا خواهد کرد درواقع دور شدن از رنج مصیبت

 

تعبیر خواب سماور - دیدن سماور در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب سماور – دیدن سماور در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب چای داغ سماور

کتاب تعبیر خواب مدرن می‌گوید:

اگر دختری خواب چای داغی که از سماور درست شده است را ببیند مورد توجه فردی قرار می‌گیرد که به او پیشنهاد خواهد داد. در رابطه با پیشنهاد آن مرد بایستی دقت زیادی به خرج دهد زیرا او فردی است که نمی‌تواند مدت زمان زیادی در رابطه باشد.

اچ میلر می‌گوید:

سماور براق و داغ نشانه خبرهای خوب است. اگر دختر جوانی خواب سماور براق و تمیز و چایی داغ در کنار آن ببیند بیانگر رسیدن خبرهای خوبی از ازدواج با فرد مورد علاقه اوست.

 

مطالب مرتبط: تعبیر خواب آب از منابع معتبر ، معنی دیدن آب در خواب چیست؟

 

تعبیر خواب سماور بزرگ در دست مرده

مولف می گوید:

دیدن سماور در کنار مرده ها به نشانه ی رنجور شدن شما بواسطه ی شنیدن خبرهای ناگوار است در واقع اگر کسی ببیند مرده ای در حال دم کردن چایی با یک سماور قدیمی و یا جدید است خوب نیست و بیشتر خبر از دردسر و یا اخبار بد و شوم میدهد.

 

مطالب مرتبط: تعبیر خواب ظرف + معنی و تعبیر دیدن ظروف شکسته در خواب

 

تعبیر خواب سماور هدیه گرفتن

شیخ طوسی می گوید:

اگر شخصی ببیند که از دیگران به عنوان هدیه یک سماور دریافت میکند و فرقی ندارد بزرگ باشد یا کوچک با رنگ تیره باشد یا روشن دلالت بر این دارد که از دوستان و آشنایان نزدیک خود اخبار مسرت امیز و خوشی را می شنود

تعبیر گران می گویند:

کادو گرفتن سماور در خواب را به تعبیر پایان یافتن غم ها و شروع شدن روزهای خوب و ایده ال میدانند،علی مدنی میگوید اگر زنی ببیند از شوهرش سماور کادو میگیرد به نشانه ی زیاد شدن محبت عشق و علاقه بین آن هاست و نشانه ی یک عشق پایدار می باشد

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
  • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
  • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
  • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
  • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
  • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

یک دیدگاه

  1. سلام زن عموی من چند سال پیش مرده. من خواب دیدم زن عمو لباس زرد رنگی دارد اما خوشحال است از من تشکر کرد و گفت من اینجا تشنه بودم تو برام سماور دادی اما من تو خواب فکر میکردم سماور مال مادرم بود کمی کهنه بود بعد مادرم خواست سماور تازه تری بدهد من گفتم نده اگر لازمت نشد می فروشیم.من نگران سلامتی عزیزانم هستم منو راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا