در این قسمت از سایت نماگرد قصد داریم شما را با تعبیر خواب صحبت کردن با شهید آشنا سازیم . و مطالبی را از منابع معتبر ایرانی و غیر ایرانی برای شما عزیزان آماده کرده ایم. معبرین می گویند: اگر کسی ببیند با شهیدی صحبت میکند به این معناست که غم و غصه های زندگی اش بتدریج از بین میرود و شادمانی و روزهای خوش به این فرد نزدیک می شود. با ادامه مطالب همراه ما باشید.

 

تعبیر خواب حرف زدن با شهید - معنی صحبت کردن با شهدا در خواب چیست؟

تعبیر خواب حرف زدن با شهید – معنی صحبت کردن با شهدا در خواب چیست؟

 

تعبیر خواب حرف زدن با شهید

علامه طباطبایی می گوید:

 • اگر کسی خواب ببیند با شهید شناخته شده ای حرف می زند به این تعبیر است که به یکی از حاجت های مهم خویش می رسد و عمری با عزت و با برکت پیدا میکند ، به مردم خدمت میکند و روزگاری فرا میرسد که احترام این شخص در میان مردم و مخصوصا نزد خانواده و پدر و مادر بالا می رود.
 • اگر ببیند با شهیدی صحبت میکند که تا به حال او را ندیده و یا نمیشناسد به این معناست که با فردی جدید در زندگی خود اشنا می شود که از طرف ایشان حمایت های زیادی میبیند و بسیار از گره ها و مشکلات او برطرف می شود .
 • اگر کسی ببیند با شهیدی صحبت میکند و برای او دردل میکند به این معناست که غم و غصه های زندگی اش بتدریج از بین میرود و شادمانی و روزهای خوش به این فرد نزدیک می شود چنان چه در حال اشک ریختن و یا ناله کردن بود خداوند رحیم او را از بلاها و بیمارهای سخت نجات دهد.

 

تعبیر خواب صحبت کردن با شهدا

امام صادق (ع) می فرمایند:

صحبت کردن با شهدا در خواب بیانگر کنار رفتن تاریکی ها ، اختلاف ها گرفتاری ها و همچنین از بین رفتن تنگدستی و فقر از معانی اصلی این رویاست، همچنین دور شدن از خطرات شدید و ناگهانی و ایمن شدن از ترس و بلا نیز از تعبیر همین خواب است.

علی مدنی می گویند:

اگر ببینی با شهید گمنام در حال تکلم هستی و یقین داری که چهره و یا شخصیت او برای شما آشناست به علامت عاقبت بخیری رضایت والدین کسب موفقیت و پیروزی و همچنین اوج گرفتن در زمینه ی علم و دانش و در نهایت رسیدن به یک مقام مهم و عالی ست.

 

اگر دوست دارید از تعابیر مرتبط با موضوع اصلی دیدن فرمایید

تعبیر خواب احتضار ، تعبیر خواب ارواح ، تعبیر خواب زنده به گور کردن

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم : نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
 • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
 • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
 • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
 • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

کامنت های تایید شده : ۵ عدد

 • سلام در خواب دیدم که مراسم ختم مادربزرگم هست ولی شب بود جنازه رو نیاوردن و من گریه میکردم اومدم بیرون که داییم که شهید شده رو دیدم ولی به سن الان ،من و بغل کرد و نوازشم میکرد و بهم میگفت من زنده ام گریه نکن و احساس کردم ارامش بخش ترین بغل و نوازش دنیا بود .دایی من ۱۶ ساله شهید شده و عجیب بود که به سن دنیوی توی خوابم اومده بود و پا برهنه راه میرفت اولش غمگین بود ولی وقتی صداش کردم برگشت و لبخند زد ،من ادم مذهبی نیستم ولی از وقتی خواب و دیدم اشکم بند نمیاد .تازگیا زیاد خواب مرده ها رو میبینم که به من میگن زنده هستن ،سه بار پدرم و دیدم

  • فرشته جان
   این خواب براش شما نوید سلامتی پیشرفت در زندگی و مقام را میدهد. اصلا نگران نباشید که این یک خواب خوب با پیامهای خوب برای شما و خانواده اتان هست.

 • با سلام لطفا تعبیر خواب بنده رو هم بفرمایید
  من خواب دیدم که شهید شناخته شده ای با من صحبت میکنن من هم ایشون رومیشناسم. به من گفتن نگران نباش توام هستی. اما دقیق نمیدونم منظورشون چی بود

 • سلام
  شب احیا خواب دیدم دوستم که شهید شده زنده هست باهم رفتیم بیرون بهش گفتم تو که زنده ای چرا به همه گفتین شهیدشده ای گفت همه که منو نمیشناسن تو این قیافه چون قیافش یه خورده تغییر کرده بود فقط تو میشناسی بعد رفتیم چای خوردیم و من مثل اینکه تو بیداری دیدمش با تعجب نگاش میکردم مگه میشه.

 • با سلام
  چندی پیش خواب فرزند و همسر شهید معروفی رو دیدم که گویا با هم به جایی می رفتیم مسافرت یا و… رو به یاد ندارم
  مثل اینکه همسر شهید از من کمی دلخور بودن از صحبت هایشان مشهود بود(صحبت هایشان را درست به یاد ندارم)و من با صحبت کردن درصدد بر طرف کردن دلخوریشان بودم
  تعبیرش چیست؟

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کلیه حقوق برای وب سایت نماگرد محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.