خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸
خانه » سرگرمی » تعبیر خواب » تعبیر خواب حرف زدن با شهید – معنی صحبت کردن با شهدا در خواب چیست؟

تعبیر خواب حرف زدن با شهید – معنی صحبت کردن با شهدا در خواب چیست؟

در این قسمت از سایت نماگرد قصد داریم شما را با تعبیر خواب صحبت کردن با شهید آشنا سازیم . و مطالبی را از منابع معتبر ایرانی و غیر ایرانی برای شما عزیزان آماده کرده ایم. معبرین می گویند: اگر کسی ببیند با شهیدی صحبت میکند به این معناست که غم و غصه های زندگی اش بتدریج از بین میرود و شادمانی و روزهای خوش به این فرد نزدیک می شود. با ادامه مطالب همراه ما باشید.

 

تعبیر خواب حرف زدن با شهید - معنی صحبت کردن با شهدا در خواب چیست؟

تعبیر خواب حرف زدن با شهید – معنی صحبت کردن با شهدا در خواب چیست؟

 

تعبیر خواب حرف زدن با شهید

علامه طباطبایی می گوید:

  • اگر کسی خواب ببیند با شهید شناخته شده ای حرف می زند به این تعبیر است که به یکی از حاجت های مهم خویش می رسد و عمری با عزت و با برکت پیدا میکند ، به مردم خدمت میکند و روزگاری فرا میرسد که احترام این شخص در میان مردم و مخصوصا نزد خانواده و پدر و مادر بالا می رود.
  • اگر ببیند با شهیدی صحبت میکند که تا به حال او را ندیده و یا نمیشناسد به این معناست که با فردی جدید در زندگی خود اشنا می شود که از طرف ایشان حمایت های زیادی میبیند و بسیار از گره ها و مشکلات او برطرف می شود .
  • اگر کسی ببیند با شهیدی صحبت میکند و برای او دردل میکند به این معناست که غم و غصه های زندگی اش بتدریج از بین میرود و شادمانی و روزهای خوش به این فرد نزدیک می شود چنان چه در حال اشک ریختن و یا ناله کردن بود خداوند رحیم او را از بلاها و بیمارهای سخت نجات دهد.

 

تعبیر خواب صحبت کردن با شهدا

امام صادق (ع) می فرمایند:

صحبت کردن با شهدا در خواب بیانگر کنار رفتن تاریکی ها ، اختلاف ها گرفتاری ها و همچنین از بین رفتن تنگدستی و فقر از معانی اصلی این رویاست، همچنین دور شدن از خطرات شدید و ناگهانی و ایمن شدن از ترس و بلا نیز از تعبیر همین خواب است.

علی مدنی می گویند:

اگر ببینی با شهید گمنام در حال تکلم هستی و یقین داری که چهره و یا شخصیت او برای شما آشناست به علامت عاقبت بخیری رضایت والدین کسب موفقیت و پیروزی و همچنین اوج گرفتن در زمینه ی علم و دانش و در نهایت رسیدن به یک مقام مهم و عالی ست.

 

اگر دوست دارید از تعابیر مرتبط با موضوع اصلی دیدن فرمایید

تعبیر خواب احتضار ، تعبیر خواب ارواح ، تعبیر خواب زنده به گور کردن

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم : نماگرد

 

باز نشر مطالب فقط با ذکر منبع و لینک مطلب در سایت namagard.com مجاز است.