تعبیر خواب

تعبیر خواب گل لاله – معنی دیدن گل لاله در خواب چیست؟

4.2/5 - (5 امتیاز)

تعبیر خواب گل لاله چیست؟ دیدن گل لاله در خواب بیانگر شروع تازه و جدید است. شما عاشق زندگی هستید. لاله نمادی از ایمان ، خیریه ، امید ، کمال ، عشق ایده آل و باروری است. در ادامه انواع تعابیر مختلف تعبیر خواب گل لاله را برای شما عزیزان از دیدگاه معبران مختلف فراهم کرده ایم. اگر برای مطالعه آنها تمایل دارید با ما همراه باشید

 

تعبیر خواب گل لاله - معنی دیدن گل لاله در خواب چیست؟
تعبیر خواب گل لاله – معنی دیدن گل لاله در خواب چیست؟

 

تعبیر خواب گل لاله

معبران می گویند:

اگر کسی گل لاله را در فصل ببیند، صاحب فرزندی نیکو خصال خواهد شد و در غیر فصل، دیدن این گل اندوه است. جدا کردن لاله از شاخه، جدایی از همسر و یا دوری از فرزندان است. اگر زنی یا مردی دید لاله برید و به همسرش داد، احتمالا طلاق می گیرد.

 

تعبیر خواب لاله عباسی

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

  • لاله عباسی گلی است اهلی و خانگی و در مقابل آفات بسیار مقاوم که گل های شیپوری سرخ و سفید و بنفش آن هنگام غروب آفتاب باز می شود و به وقت طلوع سپیده صبح پژمرده می گردد.
  • لاله عباسی گلی است زیبا که عمری یک شبه دارد و تنها شبها می شکفد و با طلوع فجر می میرد به همین علت معبران آن را گل جوان مرگی شناخته اند و دسته ای نیز آن را زاهدی منزوی و متقی و غمگین شناخته اند که شب زنده داری و عبادت می کند و بامداد از فرط خستگی و بی خوابی به خواب می رود که این خواب را نیز عرفا( خواب قیلوله) می گویند. خوابی که بامداد بعد از عبادت و شب زنده داری و نماز شب حاصل می شود.
  • لاله عباسی از نظر احساسی و عاطفی گل خوبی نیست و از دسته گل های شاد محسوب نمی گردد و چنان چه در خواب ببینید که در خانه شما بوته ای لاله عباسی روئیده غمگین و افسرده می شوید. اگر از زاویه بهتری بخواهیم نگاه کنیم وجود لاله عباسی در خانه بیننده خواب نشان آن است که از نظر مذهبی و تکالیف شرئی کمبودهائی هست که باید جبران شود. اما همان طور که گفته شد لاله عباسی گل جوان مرگی و غم و انددوه است
  • اگر کسی گل لاله عباسی در خواب به شما بدهد همان معنی است که شما گلی به دیگری بدهید و در هر حالت تحفه غم و سوگواری است. این گل چون از شاخه جدا شود بلا فاصله پژمرده می شود و از بین می رود تعارفش در خواب به هیچ وجه دل پذیر نیست و دیدن بوته آن در خواب بهتر است.

 

برای مطالعه تعبیر خواب انواع گلها به قسمت زیر مراجعه کنید

تعبیر خواب گل سوسن ، تعبیر خواب گل زنبق ، تعبیر خواب گل شقایق

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
  • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
  • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
  • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
  • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
  • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا