تعبیر خواب

تعبیر خواب چند قلو زاییدن (دوقلو ، سه قلو ، شش قلو )

4.2/5 - (12 امتیاز)

تعبیر خواب چند قلو زاییدن از نظر معبران

تعبیر خواب چند قلو زاییدن (دوقلو ، سه قلو ، شش قلو )
تعبیر خواب چند قلو زاییدن (دوقلو ، سه قلو ، شش قلو )

در این پست از بخش تعبیر خواب نماگرد تعبیر های گوناگون تعبیر خواب چند قلو زاییدن را از دید معبرین بزرگ جهان گرد آوری کرده ایم بد نیست آنها را نیز بدانید. معبرین معتقدان خواب دیدن دو قلو زاییدن با شش قلو زاییدن  متفاوت است. در ادامه تمامی تعابیر مختلف تعبیر خواب چند قلو زاییدن را قرار داده ایم اگر برای مطالعه آنها تمایل دارید با ما همراه باشید.

 

تعبیر خواب چند قلو زاییدن

تعبیرگران می گویند:

خواب‌هایی که شامل چند قلو زایی باشند بیانگر سلامتی هستند.

در کتاب سرزمین رویاها آمده:

کمک کردن در زایمان کسی که چند قلو می‌زاید موفقیت بسیار بزرگ است.

 

تعبیر خواب دو قلو زاییدن

لوک اویتنهاو می‌گوید:

دوقلو : بر آورده شدن ناگهانی یک امر

در کتاب سرزمین رویاها آمده:

زایمان همسر که دوقلو زاییده ثروت و قدرت است

 

تعبیر خواب سه قلو زاییدن

آنلی بیتون می گوید:

 • اگر مردی خواب ببیند همسرش نوزادان سه قلو به دنیا آورده است، علامت آن است که کاری که مدت‌های مدید برای اتمامش می‌کوشید با موفقیت به پایان خواهد رسید.
 • اگر دختری خواب ببیند سه قلو به دنیا آورده است، علامت آن است که در امور عاشقانه شکست می‌خورد، اما در کسب ثروت موفقیت به دست می‌آورد.

 

تعبیر خواب چند قلو زاییدن (دوقلو ، سه قلو ، شش قلو )
تعبیر خواب چند قلو زاییدن (دوقلو ، سه قلو ، شش قلو )

 

تعبیر خواب چهار قلو

تعبیرگران می گویند:

دیدن نوزادان چهار قلو در خواب بیانگر تمامیت فرد است. شما بایستی خود را به کسی که خودتان می‌خواهید تبدیل کنید. این گونه خواب نشان می‌دهد که پس از دوره‌ای سخت و طاقت فرسا به آرامش و آسایشی خواهید رسید.

 

تعبیر خواب پنج قلو

تعبیرگران می گویند:

اگر در خواب نوزادان پنج قلو مشاهده کردید خود را از لحاظ روحی و معنوی تقویت کنید. همچنین این خواب به شما پیشنهاد می‌دهد که قدرت اعتماد به نفس، غریزه و قناعت خود را بهبود ببخشید.

 

تعبیر خواب شش قلو

تعبیرگران می گویند:

دیدن نوزادان شش قلو در خواب نیز مانند نوزادان پنج قلو نشان می دهد که روح و حالت‌های معنویتان را به یک هماهنگی و هارمونی خواهد رسید. همچنین ممکن است تغییرات مثبتی در زندگیتان ایجاد شود که موجب شادتر شدن آن می گردد.

 

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
 • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
 • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
 • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
 • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

‫۵ دیدگاه ها

 1. سلام وقت بخیر ، من خواب دیدم ده قلو به دنیا آوردم و همه دوستان و آشنابان هم جمع شده بودند ، بچه ها هم نه زیاد بزرک و نه خیلی کوچیک بودن ، حس رضایت خبلی خوبیم تو خوابم داشتم ، ممنون میشم برام تعبیرش کنید

 2. همسر من خواب دیده که در یه جایی مثل بیمارستان هستش و بهش میگن من زایمان کردم و ده قلو هستن. که همسرم توی خواب تعجب میکنه. ۵ تا دختر بودن ۵ تا پسر. میشه تعبیرش رو به من بگید؟

 3. خواب دیدم خواهرم که بیوه هم است داوزده قلو پسر زاییده وهمه ما مثل پرنده برایش لانه میبافیم.وقتی دنبال خواهرم بیمارستان میرویم میبینم که چارده قلو پسر زاییده وخودش هم لباس عروس بسیار زیبا پوشیده وقتی علت تاخیر در آمدنش را میپرسم میگوید به زایمان زن دیگری کمک میکرده.من بابک پسرش بطرف خانه میایم پدر راه پسر بزرگ و بزرگتر میشودوصدای خواهرم را می‌شنوم که ازته دل بلند میخندد.

 4. خواب دیدم خواهرم که بیوه هم است داوزده قلو پسر زاییده وهمه ما مثل پرنده برایش لانه میبافیم.وقتی دنبال خواهرم بیمارستان میرویم میبینم که چارده قلو پسر زاییده وخودش هم لباس عروس بسیار زیبا پوشیده وقتی علت تاخیر در آمدنش را میپرسم میگوید به زایمان زن دیگری کمک میکرده.من بایک پسرش بطرف خانه میایم پسر در راه بزرگ و بزرگتر میشودوصدای خواهرم را می‌شنوم که ازته دل بلند میخندد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا