تعبیر خواب

تعبیر خواب سالک – بیماری سالک در خواب چه معنایی دارد؟

4.7/5 - (3 امتیاز)

تعبیر خواب سالک از نظر معبران

تعبیر خواب سالک - بیماری سالک در خواب چه معنایی دارد؟
تعبیر خواب سالک – بیماری سالک در خواب چه معنایی دارد؟

تعبیر خواب بیماری سالک چیست؟ در این مطلب تعبیر خواب بیماری سالک از دیدگاه معبرین مشهور را در اختبار شما همراهان عزیز و گرامی قرر داده ایم که امیدوارم از مطالعه این مطالب نهایت لذت را ببرید. اگر برای مطالعه تعبیر خواب روماتیسم ، تعبیر خواب پزشک ، تعبیر خواب پرستار تمایل دارد می توانید در سایت نماگرد مطالعه کنید.

 

تعبیر خواب سالک

تعبیر دیدن سالک در خواب، پول یا مالی پس انداز شده است که به امانت نزد کسی گذاشته باشند و این امانت برای امانتدار، باعث دردسر شود؛ چون امانتدار نمی تواند آنرا خرج کند و فقط باید مراقب باشد که آن مال گم نشود. وام نپرداخته یا طلب کهنه و نگرفته نیز در خواب به صورت سالک نموده می شود.

 

حکایت

با مطالعه این ماجرا خودتان می فهمید سالک در خواب چیست و چنانچه در رویاهای خویش سالک ببینید به راحتی می توانید خواب خویش را تعبیر کنید:

در قدیم بانکی در تهران وجود داشت به نام بانک کارگشائی. نقش بانک مذکور نقش یکصراف نزول خوار بود به این معنی که اشیا و اموال منقول مردم را گرو می گرفت و پول می داد و از این بابت با مرابحه گران دریافت می نمود. مردم غالبا فرش و زینتی های طلا . اشیا نقره ای خویش را به بانک کار گشائی می سپردند و پول می گرفتند و سر سال یا اصل پول را مسترد می داشتند و جنس خوییش را باز پس می گرفتند یا معامله شرطی و رهنی را تجدید می کردند و نزول را می دادند.

یک روز خانمی به یک معبر که نمی خواهم از او نام ببرم مراجعه کرد و گفت: دیشب در خواب دیدم روی پیشانیم یک سالک گرد بزرگ در آمده. در خواب فهمیدم که آن زخم سالک است نه زخم معمولی . تعبیر آن چیست؟ معبر اظهار داشت: تعبیر خواب این است که پول یا مالی را نزد تو امانت گذاشته اند. این امانت مدتی است نزد تو مانده و چون در بازپس دادن اهمال می کنی.

سالک بر پیشانیت ظاهر شده. ظهور سالک در پیشانی برای یادآوری است. ضمیر نهفته تو به این قصور و کوتاهی توجه دارد اما خودت و ذهنت نسبت به آن بی توجهی نشان می دهید. زن خندید و گفت: کسی پولی پیش من ندارد دیگران به من اعتماد نمی کنند که پولشان را به من بسپارند. من نیازمند هستم و پول مال هر که باشد خرج می کنم. و با ناباوری و تقریبا تمسخر و استهزا رفت اما چند روز بعد مجددا آمد و گفت.

دیشب در خواب دیدم که روی دو گونه ام دو سالک در آمده. رفتم در آینه نگاه کنم اما در همین موقع متوجه شدم که روی دست هایم نیز سالک به وجود آمده. معبر پاسخ داد: تعبیر سالک همان است که گفتم لازم نیست امانت پول باشد. این امانت می تواند شمعدان نقره یا گلوبند و انگشتر و گوشواره طلا یا لباس خز و زیبا باشد. حتی فرش و قالی.تا معبر نام فرش و قالی را بر زبان آورد زن مراجعه کننده با یک دست پشت دست دیگر خود زد و گفت: درست است. درست است. مرا ببخشیدالان که گفتید قالی یادم افتاد. خدا مرا بکشد چه بد شد. و با دستپاچگی و هراس از جای بر خاست و چادرش را مرتب کرد که برود. معبر پرسید چه به یاد آوردی؟ او گفت: برادری دارم که گروهبان ژاندارمری است. او سال گذشته به زاهدان منتقل شد. وقتی می خواست برود یک قالی کرمانی را که جهزیه همسرش بود به خانه ما آورد و آن را به من سپرد که از آن نگهداری کنم و خیلی سفارش کرد که قالی را بید نزند. جای مرطوب نیافکنم که بپوسد و بچه ها جوهر و مرکب روی آن نریزند با این همه سفارش وقتی او به محل ماموریت خودش رفت شوهرم به من اعتراض کرد که چرا امانت برادرت را پذیرفتی. اگر آسیبی به این قالی وارد بیاید ما با این درآمد مختصر قادر به دادن تاوان نیستیم و چنانچه تاوان هم نخواهد بار شرمندگیش سنگین تر از بنیه ماست. راستش خودم نیز پشیمان شدم اما دیگر کار از کار گذشته و برادرم رفته بود. ده بیست روز قالی را در خانه نگه داری کردم اما به خاطر آن خانه نشین شده بودم. حتی جرات نمی کرد.

 

تعبیر خواب سالک - بیماری سالک در خواب چه معنایی دارد؟
تعبیر خواب سالک – بیماری سالک در خواب چه معنایی دارد؟

 

تعبیر خواب سالک روی گونه، ساعد، ساق

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

 • مثلا در خواب می بینید که زخمی بر گونه یا ساعد و ساق شما به وجود آمده. اگر در همان خواب استنباط و ادراک حاصل شود که آن زخم سالک است برای تعبیر همان استنباط شما یعنی سالک ملاک داوری قرار می گیرد و چنانچه در خواب ندانید آن زخم چیست اما فردای شبی که خواب دیده اید فکر کنید که دوش در رویا بر گونه و ساعد خویش دیدم احتمالا سالک بوده به هیچ وجه تشخیص شما محل اعتبار نیست و آن زخم به فرض که سالم هم باشد یک زخم عادی تعبیر می شود.
 • اگر در خواب زخمی بر صورت یا ساعد و ساق خویش ببینید و بدانید که سالک است به طور مطلق مال اندوخته ای است که سبب دردسر و زحمت می شود. مثل پولی که به امانت نزد کسی گذاشته باشند و این پول زمان زیادی بماند و صاحبش برای باز پس گرفتن آن اقدام نکند. این پول اندوخته جهت امانت دار دردسر و زحمت به وجود می آورد چون نمی تواند از آن استفاده کند و در مقابل مجبور است مراقب و پاسدار آن باشدکه دزد نبرد. همین طور است قالی و البسه گران قیمت که نزدکسی یا جائی امانت نهاده باشند.

 

مطالب مرتبط

تعبیر خواب روماتیسم ، تعبیر خواب پزشک ، تعبیر خواب بیمارستان

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
 • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
 • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
 • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
 • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

یک دیدگاه

 1. سلام علیکم خدا قوت

  موقع اذان صبح در خواب دیدم که پشت کمرم ، روی سینه و شکمم ، پای راستم بیماری پوستی دارد از انجایی که بیماری مثل پوست خشک که نشان از رو به‌ بهبودی گذاشتن زخم است، شده بود به پدرم بدنم را نشان دادم و گفتم شبیه به سالک است
  و خودم پوسته های روی شکمم را کندم و هیچ خون و عفونتی نبود و پوستم شفاف بود فقط کمی متورم بود
  گفتم که باید دکتر بروم و بیدار شدم که داشت اذان صبح میگفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا