مجموعه کامل تعبیر خواب کلماتی که با حرف ظ شروع می شوند. برای آشنایی با تعبیر خواب کلماتی که حروف اول آن‌ها با حرف ظ مانند (ظالم، ظلم و …) آغاز می‌گردند تا انتهای این مطلب با مجموعه تعبیر خواب نماگرد همراه باشید.
تعبیر خواب کلمات با حرف ظ

تعبیر خواب کلمات با حرف ظ

تعبیر خواب حرف ظ

شخصی نزد ابن سیرین رفت و به اون گفت : در خواب دیدهم که تخم مرغهایی را می دزدیدم و در زیر چوب می گذاشتم . معبر گفت : چنان معلوم می شود که زنان ناپاک را به منظور بی عفتی پیش مردان هوسباز و نا اهل می بری . مرد پرسید : از کجا این تعبیر را دانستی ؟ ! ابن سیرین جواب داد : از آنجائی که خداوند کریم در کتاب آسمانی خود در وصف زنان می فرماید : کانَّهُنَّ بِیضُ مَکنُون . یعنی : زنان همانند تخم های پاکیزه ( از غبار ) می باشند و نیز دربارۀ مردان نا اهل و بد عمل فرموده است : کانَّهُم خُشُبُ مَسنَدَه ُ . یعنی : گویا مردان نا اهل به مثل چوبهای تکیه دادۀ به دیوار می باشند . از این دو آیه استفاده کردم که خواب تو دلالت بر عمل و شغل ناپسندت دارد .

در این مقاله از مجموعه تعبیر خواب نماگرد به تعبیر خواب کلماتی که با حرف ظ شروع می شوند خواهیم پرداخت. برای مشاهده تعبیر خواب هر یک از کلمات بر روی آن کلمه کلیک کنید تا تعبیر خواب آن کلمه را مشاهده کنید.

 

 با کلیک بر روی حروف الفبا به تعبیر خواب مدنظر خود دسترسی پیدا کنید.

آ ا ب پ ت ث ج چ
ح خ ذ ر ز ژ س ش
ص ض ط ظ ع غ ف ق
ک گ ل م ن و ه ی

 

ظالم ظرف ظروف چینی ظلمات ظهر
ظاهر شدن ظرف خاکستر مرده ظلم

بازگشت به صفحه تعبیر خواب آنلاین و جامع

تعبیر خواب کلمات با حرف ظ | کلماتی که با حرف ظ شروع می شوند
8 رای، میانگین: (4.5) (90%)

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

رفتن به نوار ابزار