خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
خانه » سرگرمی » تعبیر خواب » تعبیر خواب کلمات با حرف ژ | کلماتی که با حرف ژ شروع می شوند

تعبیر خواب کلمات با حرف ژ | کلماتی که با حرف ژ شروع می شوند

مجموعه کامل تعبیر خواب کلماتی که با حرف ژ شروع می شوند. برای آشنایی با تعبیر خواب کلماتی که حروف اول آن‌ها با حرف ژ مانند (ژاله، ژله، ژاکت و …) آغاز می‌گردند تا انتهای این مطلب با مجموعه تعبیر خواب نماگرد همراه باشید.
تعبیر خواب کلمات با حرف ژ

تعبیر خواب کلمات با حرف ژ

تعبیر خواب حرف ژ

یک روز یکی از زنان مسلمان پیش پیامبر رفت و گفت یا رسول الله خواب بدی دیدم، پیامبر در جواب فرمودند انشالله خیر است بگو. زن مسلمان گفت خیلی بد است پیامبر فرمودند خیر است انشا الله بگو چه دیدی؟ او جواب داد: خواب دیدم گویا قطعه ای از گوشت بدن شما کنده شد و افتاد در دامن من. پیامبر فرمودند این خواب خوبی است انشا الله بزودی فاطمه فرزندی به دنیا می‌آورد و تو او را در آغوش خود می‌گیری. مدتی نگذشته بود که آن خواب تعبیر شد و وقتی آن زن فرزند را در دامان خود گذاشت ناگهان به یاد خوابش افتاد.

خوابها اگر در ظاهر بد یا خوب باشند الزاما به معنای این نیست که تعبیر آنها نیز همانگونه است، چه بسا بسیاری از خوابهایی که ما میبینیم در ظاهر بد است ولی تعبیر آن خوب است.

در این مقاله از مجموعه تعبیر خواب نماگرد به تعبیر خواب کلماتی که با حرف ژ شروع می شوند خواهیم پرداخت. برای مشاهده تعبیر خواب هر یک از کلمات بر روی آن کلمه کلیک کنید تا تعبیر خواب آن کلمه را مشاهده کنید.

 

 با کلیک بر روی حروف الفبا به تعبیر خواب مدنظر خود دسترسی پیدا کنید.

آ ا ب پ ت ث ج چ
ح خ ذ ر ز ژ س ش
ص ض ط ظ ع غ ف ق
ک گ ل م ن و ه ی

 

ژاله ژله

بازگشت به صفحه تعبیر خواب آنلاین و جامع

 

تعبیر خواب کلمات با حرف ژ | کلماتی که با حرف ژ شروع می شوند
5 رای، میانگین: (4.6) (92%)

باز نشر مطالب فقط با ذکر منبع و لینک مطلب در سایت namagard.com مجاز است.